Rüyada Vakit Görmek Nedir? Ne Anlama Gelir ( İslami)

Rüyada Zaman Görmek

Rüyada vakit görmek , yakın zaman içerisinde beklemiş olduğunuz yerden güzel bir haber alacağınıza ve hayatınızla ilgili olan beklentilerinizin yüksek olduğuna işaret eder.

Gerçek yaşam da çok sabırsız olduğunuzdan dolayı sıkıntılarınızın daha da çok artacağına , iş konusunda çok rahat davrandığınız için bazı konularda sıkışacağınıza delalet eder.

Rüyayı gören kişi zamanında atmamış olduğu adımlar ve çözmemiş olduğu sorunlar yüzünden moralinin çok bozuk olacağına ve bu yüzden hayata bakış açısının değişeceğine yorulur.

Eğer rüyada görmüş olduğunuz vakit’i hatırlıyorsanız o zaman bu rüya hayra yorumlanır.

Rüyada geç vakit gördüyseniz , gerçek yaşamda bir işe çok geç başlayacağınıza veya karşınıza çıkacak olan güzel fırsatı kaçırıp çok üzüleceğinize işaret eder.

Hasta olan birisi için üzüleceğinize , vefat eden birisi için de kedere düşeceğinize delalet eder.

Bu rüya genel olarak hayra yorumlanmaz. Rüya sahibi alacağı çok kötü haberler ile psikolojisinin bozulacağına yorulur.

Rüyada Tan Vakti Görmek

Rüyada tan vakti görmek çok güzel ve iyiye yorumlanan rüyalardan birisidir.

Rüya sahibinin yeni başlangıçlar yapacağına , yapacağı yenilikler ile moralinin çok düzgün olacağına , atacağı adımlar sayesinde mutlu olacağına ve iş konusunda ise kariyer yapacağına alamet eder.

Eğer gerçek yaşam da işleriniz ters gidiyorsa ve böyle bir rüya gördüyseniz o zaman işlerinizin düzeleceğine , yeni atılımlar yapacağınıza ve gelirinizin tekrardan yüksek olacağına yorulur.

  Rüyada Vampir Görmek Nedir? Ne Anlama Gelir ( İslami)
0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.