Rüyada Uzun Boylu Görmek Neye İşaret eder? Yorumu Hakkında Bilgi

Rüyada uzun boylu görmek , gerçek yaşam da sizden tecrübeli ve büyük olan birisinden nasihatler alacağınıza , iş hayatınızda çok ilerleyeceğinize ve gireceğiniz her ortamda adınızı duyuracağınıza işaret eder.

Bunların yanı sıra girmiş olduğunuz işlerde uzun süre kalacağınıza , çok başarılı olacağınıza ve bu başarılardan dolayı herkes tarafından çok sevilip sayılacağınıza alamet eder.

Evli değilseniz kısa sürede bir evlilik yapacağınız ve bu evliliğinizin uzun soluklu olacağına yorulur.

bazı rüya yorumcularına göre , iş hayatınızda atacağınız adımlardan dolayı çok iyi yerlere geleceğinize , şansınızın döneceğine alamet eder.

Rüyada Kendini Uzun Boylu Görmek Ne Demektir?

Rüyada kendini uzun boylu gördüyseniz , gerçek yaşam da çok şanslı olacağınıza , hayatınızda çok güzel kazançlar elde edeceğinize ,

maddi olarak çok mutlu olaylarla karşılaşacağınıza , eğer hastaysanız kısa sürede şifa bulacağınıza ve huzurlu bir yaşam süreceğinize yorulur.

Rüyada Uzun Boylu Olan Birisini Görmek Ne Demek?

Rüyada uzun boylu olan birisini gördüyseniz , rüyayı gören kişi erkek ise o zaman maddi olarak birisinden yardım alacağınıza ,

kadın gördüyseniz , hakkınızda yapılacak olan dedikodulardan dolayı sıkıntı içerisine gireceğinize ve bu yüzden moralinizin bozuk olacağına delalet eder.

  Rüyada Uzaylı Görmek Rüya Tabiri Diyanet ve İhya Yorumları
0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.