Rüyada Uzun Boylu Görmek

Rüyada Uzun Boylu Görmek Neye İşaret eder? Yorumu Hakkında Bilgi

Rüyada uzun boylu görmek , gerçek yaşam da sizden tecrübeli ve büyük olan birisinden nasihatler alacağınıza , iş hayatınızda çok ilerleyeceğinize ve gireceğiniz her ortamda adınızı duyuracağınıza işaret eder.

Bunların yanı sıra girmiş olduğunuz işlerde uzun süre kalacağınıza , çok başarılı olacağınıza ve bu başarılardan dolayı herkes tarafından çok sevilip sayılacağınıza alamet eder. Evli değilseniz kısa sürede bir evlilik yapacağınız ve bu evliliğinizin uzun soluklu olacağına yorulur.

bazı rüya yorumcularına göre , iş hayatınızda atacağınız adımlardan dolayı çok iyi yerlere geleceğinize , şansınızın döneceğine alamet eder.

Rüyada Kendini Uzun Boylu Görmek Ne Demektir?

Rüyada kendini uzun boylu gördüyseniz , gerçek yaşam da çok şanslı olacağınıza , hayatınızda çok güzel kazançlar elde edeceğinize , maddi olarak çok mutlu olaylarla karşılaşacağınıza , eğer hastaysanız kısa sürede şifa bulacağınıza ve huzurlu bir yaşam süreceğinize yorulur.

Rüyada Uzun Boylu Olan Birisini Görmek Ne Demek?

Rüyada uzun boylu olan birisini gördüyseniz , rüyayı gören kişi erkek ise o zaman maddi olarak birisinden yardım alacağınıza , kadın gördüyseniz , hakkınızda yapılacak olan dedikodulardan dolayı sıkıntı içerisine gireceğinize ve bu yüzden moralinizin bozuk olacağına delalet eder.

Rüyada Uzun Boylu Erkek Görmek

Rüyada uzun endamlı erkek görmek, her anlamda pozitif anlamlar içeren bir rüyadır. Bu rüyayı gören bireyin yaşamında her şey istediği gibi masraf. Hiçbir kötü, huysuz vaziyet yaşamaz. Tüm beklentileri reel olur. Ailesinden artan miras yardımıyla hiç çalışmasa dahi ölene kadar bolluk içerisinde yaşar.

Maddi hiç bir sorun çekmez. Eğer çalışan biri şayet iş yaşamında önemli kazançlar getiren işler yapar ve kazancı her geçen gün artarak ön görü ettiğinden ve düşlediğinden daha zengin biri olur. Yine bu rüyanın bir başka manası, kendisini her anlamda üstün noktalara taşıyacak, bilgi, terbiye ve itibarlı biri ile tanışır ve bu ademoğlu yardımıyla her şey beklentilerinden çok daha ileri bir noktaya masraf.Son biçiminde de kalabalık ortamlarda yaptığı konuşmalar ve duruşu ile çevresindeki herkesi etkileyerek kendine hayran bırakır.

Rüyada Uzun Boylu Erkek Olduğunu Görmek

Kişi şayet rüyasında uzun endamlı erkek olduğunu görür şayet epey hayra yorulan bir rüyadır. Bu rüyayı gören şahıs, uzun seneler yaşamında ticari itibarı ile ayakta kalarak gücüne güç katar, mal ve varlık sahibi zengin biri olur. Her girişimi pozitif sonuca erer.

Eğer bekâr bir erkek şayet epey zengin bir ailenin kızı ile evlenerek, uzun bir yaşam sürer. Ama bekar bir bayan şayet o vakit işler değişir ve evlendiğinde eşi yönünden aldatılır ve bütün şunlar sonucunda büyük acılar yaşayarak, evliliği ayrılıkla sonuca erer.

Rüyada Çocuk Kaybetmek Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu