Rüyada Üniversite Kazanmak Ne Anlama Gelir? Rüya Tabirleri

Rüyada üniversiteyi kazanmak, yakın tarihlerde elden kaçırılan bir fırsatın tekrar elde edileceğine yorulur. Rüyayı gören kişinin aydınlık, güzel bir geleceğinin olacağına işarettir. Rüyasında üniversite kazandığını gören kişinin psikolojik anlamda pozitif bir ruh hali içinde olduğu belirtilir. Rüyada üniversite kazanmak, rüya sahibi şahsın hayatında şansının iyi olacağına delalet eder.

Rüyada Üniversite Sınavına Girmek

Rüyada üniversitenin sınavına girmek, rüya sahibinin emeklerinin karşılığını alacağına delalet eder. Rüyada üniversite sınavına girmek, rüya sahibinin düşüncelerini hayata geçirme, uygulama ve kendini doğru ifade edebilme şanslarını bulacağına işaret eder. Uzun süre faydalı bir iş üzerinden vakit harcayanın rüyasında kendini üniversite sınavına girerken görmesi, çevresindeki insanlar için yararlı adımlar atacağına yorulur.

Rüyada Üniversite Görmek

Rüyada üniversiteyi görmek, kariyer basamaklarını hızla tırmanmaya yorulur. Diğer yandan rüyada üniversite görmek, rüya sahibinin daha olgun, akılcı bir karaktere sahip olmaya başladığına delalet eder. Rüyayı gören kadın veya erkeğin hayatında yeni bilgiler öğreneceğine, kültürleneceğine işaret edilir. Çoğu tabirci rüyada üniversite görenlerin, hayata pozitif bir açıdan baktıklarını belirtirler.

Rüyada Üniversitede Okumak

ruyada universite okumak

Rüyada üniversite okumak, rüya sahibi üniversite okuyan bir kişi ise üniversitede başarılı olmaya yorulur. Kişinin ruh halinin iyi olduğu, derslere, hocaların anlattıklarına yoğunlaşmış bir şekilde yoluna devam ettiği ve bunun bilinçaltına yansıdığı ifade edilir. Rüyada üniversite okumak, kişi henüz üniversiteye gitmiyorsa bu konuda şansının yüksek olacağına yorulur. Rüya sahibi eğer üniversiteyi bitirdikten sonra bu rüyayı görmüşse, maddi kazancının artacağına rivayet edilir İmamı Nablusi (r.a) diyor ki; rüyada okul, üniversite okumak, henüz okula gitmeyenin ilim yuvası içine girmesine işarettir.

Rüyada Üniversite Hocası Görmek

Rüyada üniversitenin hocasını görmek, sıkıntılardan kurtulmaya ve müjdeli bir haberi alamaya yorulur. Kişinin rüyasında üniversite hocası görmesi, rüya sahibinin gerçek hayatında da öğrenci vasfında olacağına işarettir. Bu rüya hayatta kendinden bilgi ve kültür açısında daha üst konumda olan bir ustadan destek alamaya yorulur. Kişinin yeni örendiği bilgiler ile hayatına değer katacağı işaret edilir. Rüyada üniversite hocası gören ve çalışma hayatında olan bir kişinin yeni projeleri için kendinden daha tecrübeli kişilerden destek alacağı rivayet edilir.

Rüyada Üniversite Arkadaşlarını Görmek

Rüyada üniversite arkadaşları görmek, rüya sahibinin yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine yorulur. Rüyada üniversite arkadaşlarını görmek, rüya sahibinin aklında yer alan sorular varsa bunlara yanıt bulacağına işaret eder. Başka tabircilere göre de rüyada üniversite arkadaşlarını gören ve öğrencilik hayatı çoktan bitmiş olan kişinin yeni dostları ile faydalı işlere kalkacağını işaret etmişlerdir.

Rüyada Üniversite Öğrencisi Olmak

Rüyada üniversitede öğrenci olmak, rüya sahibi iş yaşantısında olan bir kişi ise kıdem kazanmak için girilen yeni sınavlardan başarı kazanılacağına yorulur. Rüya sahibi hala öğrenciyse, sınavlarına çalışma konusunda emek harcadıktan sonra güzel sonuçlar alacağına delalet eder. Rüyada üniversite öğrencisi olmak, rüya sahibi artık öğrenimini tamamlamış bir insansa hayat boyu yeni şeyleri öğreneceğine, kültürlü ve bilgili olacağına, okumak istiyorsa bunun için girişimlerde bulunacağına yorulur.

Rüyada Üniversite Kazanmak ve Kaydı Yaptırmak

Rüyada üniversiteye kaydı yaptırmak, rüya sahibinin hayatında başarılı işler yapacağına yorulur. Her hangi bir işe başlayan ve bu işte sonuca ulaşmak isteyen kişinin, rüyasında üniversiteye kayıt yaptırdığını görmesi, o işin sonuna geleceğine ve işi bitireceğine delalet eder.

Rüyada Üniversite Derse Girdiğini Görmek

Rüyada üniversite dersine girmek, edilen yeminlere ve tutulan sözlere göre çıkılan bir yolun sonuna başarı ile gelineceğine yorulur. Kişi eğer sonunda maddi ve manevi kazançlar elde etmek için bir işe başlamış, bu işte çokça yol almış ise bu rüya, işin hayırlara vesile olacağına ve hayırlısı ile tamamlanacağına işaret eder. Rüyada üniversite derse girdiğini görenin, hayatında insanlara bir şeyler öğretmek amacıyla pek çok işe kalkışacağına yorulur.

Rüyada Üniversite Sınavına Hazırlanmak

Rüyada üniversite imtihanına hazırlanmak, hayatta beklenmedik bir hayal kırıklığı ile karşılaşılacağına yorulur. Diğer yandan, rüyasında üniversite sınavına hazırlandığını görenin bir miktarda mirasa sahip olacağı delalet edilir. Rüyada üniversite sınavına hazırlanmak, rüya sahibi iş hayatında yer alan bir insansa kendinin geliştirmek için yeni şeyler öğrenmek zorunda kalacağına, mülakat veya sınavlara tabi olabileceğine yorulur.

Ayrıca rüyada çizgi film görmek hakkında bilgilere bakabilirsiniz.

Rüyada Üniversite Tercihi Yapmak

Rüyada üniversite kazanmak ve tercihlerini yapmak, rüya sahibi kendi işinin sahibi ise verilecek kararlar ardından zarar edileceğine yorulur. Rüyada üniversite kazanmak ve ardından tercih yapmak, rüya sahibi eğer evli değilse, hayatının geri kalanında sakin ve yalnız bir hayat geçireceğine delalet eder. Rüyada üniversite tercihini yaptığını gören ve gerçek hayatta her şey hakkında zor karar veren rüya sahibinin, yüksek seçiciliğine bağlı kayılar yaşayabileceğine işaret edilir.

Rüyada Üniversiteden Mezun Olmak

Rüyada üniversite mezunu olmak, rüya sahibi kendi işini kurma girişimleri olan bir kişiyse, yakın tarihte bu amacına ulaşacağına yorulur. Rüyada üniversiteden mezun olmak, rüya gören yeni iş kurmuş bir kişiyse verdiği kararlar ardından maddi kazançlar elde edeceğine delalettir. Rüyasında üniversiteden mezun olanın zenginlik ve bolluk elde edeceği bir süre içine gireceği rivayet edilmiştir. İmamı Nablusi (r.a) diyor ki, rüyada okul, üniversite bitirdiğini okuduğunu görmek, toplum yararına işlere kalkışmaya işarettir.

Rüyada Üniversite Hocasıyla Konuşmak

Rüyada üniversite öğretmeniyle konuşmak, rüya sahibi çalışan bir kimse ise birikim yapma fırsatı elde edeceğine yorulur. Bu rüya, rüya sahibi öğrenci ise yeni bilgi birikimleri yaparak sınavlarında başarılı olacağına yorulur. Kişin rüyasında üniversite hocasıyla konuşması, gerçek hayatında ona verilen nasihatleri dikkate alması gerektiğine işarettir.

Rüyada Üniversite Kapısı Görmek

Rüyada üniversitenin kapısını görmek, rüya sahibinin sürtüştüğü insanlar varsa bunlar ile yakında bir tartışma içine girileceğine yorulur. Rüyada üniversite kapısı görmek, kişinin düzgün giden hayatında bir takım sorunlar meydana geleceğine delalet eder.

Rüyada Üniversite Bahçesi Görmek

ruyada universite bahcesi gormek

Rüyada üniversitenin bahçesini görmek, güzel huylu kişiye işaret eder. Rüyada üniversite bahçesi görmek, iyi huylu rüya sahibinin kısa sürece çevresinde sevilen, sayılan, toplum yararına işler yapan bir insan haline geleceğine yorulur. Rüyada üniversite bahçesinin görmek, kısa süre önce hayatında sorunlar yaşayan kişinin bulacağı sorunları çözüme ulaştıracak yollara delalet eder.

Rüyada Üniversite Kazanamamak

Rüyada üniversiteyi kazanamamak, rüya sahibinin hayatında mutsuz döneme gireceğine yorulur. Bu, rüya sahibinin umutlarının azalacağı bir süreçten geçeği rivayet edilmiştir.

Rüyada Üniversitede Gezmek

Rüyada üniversite gezmek, rüya sahibinin hayallerinde yer alan mesleğe sahip olacağına yorulur. Rüyada üniversitede gezmek, hayat güzellikler, insana moral katacak yeni gelişmelere delalet eder. Rüyada üniversite kazanmak ve içinde gezdiğini görmek, rüya sahibi henüz okuyorsa akademik başarılar elde ermek için yeni çalışma sürecine girileceğine yorulur.

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu