Rüyada Topuk Görmek Ne Demek İslami Tabiri

Rüyada topuk görmek , uzun zamandan beri emek vererek çalışmış olduğunuz işten bolca para kazanıp biriktirme yapacağınıza , bu para ile yatırım yapıp işinizi büyüteceğinize ve emeklerinizin karşılığını alacağınıza işaret eder.

Bunun yanı sıra olumsuz olarak bakarsak kazanmış olduğunuz parayı kumarda veya kötü alışkanlıklarınızda harcayarak zor durumda kalacağınıza yorulur.

Aynı zaman da yıllar boyunca çalışıp emek verip elde etmiş olduğunuz malı ve mülkü çöpe atacağınıza , birisine aşık olup evlenip kendi mutluluğunuz için çok fazla para harcayacağınıza delalet eder.

Eğer rüyayı gören kişinin gerçek yaşamında evladı varsa o zaman evladı bu parayı hem kumarda hem de kötü alışkanlıklarında harcayacağına alamet eder.

Rüyada hasta olan birisinin topuğunun kırılması , gerçek yaşam da tedavi olurken yorucu bir zaman geçireceğinize , sıkıntılar yüzünden çok üzüleceğinize ve dayanamayacak güce geleceğinize delalet eder.

Rüyada düzgün topuk gördüyseniz , emek verip hayırlı olarak mal mülk sahibi olacağınıza , paralarınızı her zaman hayra harcayacağınıza ve paranızı her şekilde kontrol edeceğinize işaret eder.

Kişi her zaman parasını hem masraflarına hem de yemeğine harcayacaktır.

Bunun yanı sıra gönlünüzden geçen birisi ile konuşacağınıza , o kişiye açılıp iyi bir iletişim kurup en sonunda evlilik yoluna kadar gideceğinize yorulur.

Rüyada Topuk Görmek Diyanet

Rüyada topuk görmek, kumar oynayan bir çocuğa işaretle yorumlanır. Rüyada görülen topuk, eş, kumarcı evlat, mal ve güç gibi şeylere işaret eder.

• Rüyasında topuğunun çıktığını görmek, üzüntü ve kedere yahut bir zarara işaret olarak deyim olunur. Bazı yorumculara göre, rüyada topuğunun kırıldığını gören kimsenin bu rüyası, rüyayı gören kimsenin ölümüne işaretle deyim edilir. Veya bir gam, acı, musibet ve bir mihnet, meşakkat isabet eder, biçiminde yorumlanır. Topuk, insanın malıdır. Bunun için topuğunun olmadığını görmek, o kimsenin malının elinden gideceğine işarettir diyerek yorumlamışlardır.

Rüyada Toprak Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu