Rüyada Tırnak Görmek

Rüyada Tırnak Görmek Ne Demek, Neye İşarettir?

Rüyada tırnak görmek, rüyayı gören kimse için, bu rüyayı gören rüya sahibinin kısa vadede iş hayatında küçük ama canını sıkacak problemler yaşayacağına dalalet eder. Rüyada herhangi bir yakınının tırnağını gören kişi ailesi ile yakın zamanda bir konuda tartışarak ufak yol ayrımları yaşayacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada görülen tırnak rüyayı gören kişinin güzel kazançlar elde edeceğine ve istediği her şeye ulaşacağı şeklinde tabir edilmektedir. Rüyayı gören kişi kadın ise, eşinin yapacağı bir hatadan ötürü kötü günler geçireceğine yorumlanır.

Rüyada Tırnak Görmek Diyanet

Diyanet yorumu rüyada tırnak görmek ile ilgili rüya sahibinin yapacağı bir iyiliğin karşılığında hayır duası alacağına ve işlerinin rast gideceğine yorumlanır. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin yaşayacağı sıkıntılar karşısında güçlü durup sonunda huzuru bulacağına dalalet eder.

Rüya yorumcusu İbn-i Şirin (r.a) rüyada görülen tırnak için işlenecek olan günahların ve kötülüklerin bedellerinin rüyayı gören kişinin hayatını olumsuz anlamda etkileyeceğine işaret eder. Sonuç olarak bunlardan ders çıkarılacağına ve hafızaya kazınacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Tırnak Görmek İhya

Rüyada tırnak görmek, güçlü bir silah, düşmanı yenmeye, yardım ve çıkar, ziynet gibi özelliklere işarettir. Rüyada tırnak gören kimse, düşmanına galip (üstün) gelir, düşmanını yener, düşmanına karşı zafer kazanır, şeklinde
tabir olunur.

Rüyada Tırnak Kesmek

Rüyada tırnak kesmek, rüya sahibinin iş hayatında ulaşmak istediği noktaya mucize bir şekilde gelişecek olay ile kısa sürede geleceğine işaret etmektedir. Rüyada tanıdığı bir kişinin tırnağını kestiğini görmek sağlık ile ilgili o kişinin problem yaşayacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Ayak Tırnağı Kesmek

Rüyada ayak tırnağı kesmek, rüyayı gören kişiye yapılacak sürpriz bir teklif ile hayatının bir anda değişeceğine ve yeni bir yaşama adım atacağına işaret etmektedir. Tırnağını rüyasında kendi kesen kişi kendisini yorgun hissedeceği bir döneme gireceğine şeklinde yorumlamaktadır.

Rüyada Tırnak Çekmek

Rüyada tırnak çekmek, İmam-ı Nablusi (r.a) rüya sahibinin hoş olmayan olaylarla karşılaşacağına ve bu gelişen olaylardan etkileneceğine işaret etmektedir. Zaman içinde bu olaylar ile baş etmeyi öğreneceğine ve aynı zamanda bu şekilde yaşamaya alışacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Tırnak Kalkması

Rüyada tırnak kalkması, rüya sahibinin aşk hayatında yolunda gitmeyen sorunlar yaşayacağına ve kısa sürede bu sorunları aşacağına işaret etmektedir. Rüyada tırnağı farklı bir kişinin kalkıyorsa maddi olarak ferahlama dönemine rüyayı gören kişinin gireceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Tırnak Törpülemek

Rüyada tırnak törpülemek, Ebu Said Vaaz (r.a) rüya sahibinin sıkıntılarının hızlı bir şekilde geçeceğine ve mutlu olacağına işaret etmektedir. Diyanete göre, rüyada törpülenen tırnak kırılıyorsa rüyayı gören kişinin kalbini bir kişinin çalacağına ve güzel bir ilişki yaşayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Tırnak Yemek

Rüyada tırnak yemek, rüya sahibinin çevresinde onu sevmeyen kişilerin fazlalaşacağına ve zarar vereceğine işaret etmektedir. Rüyayı gören kişi evli ise, eşiyle problem yaşayacağına ve küçük kırgınlıkların yaşayacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Tırnak Uzaması

Rüyada tırnak uzaması, İbn-i Şirin (r.a) görülen ojeli bir tırnaksa neşeli ve eğlenceli günlerin yaklaştığına ve bundan sonra rüyayı gören kişinin aşk dolu ve mutlu günler geçireceğine işaret etmektedir.

Rüyada Tırnak Eti Görmek

Rüyada tırnak eti görmek, rüya sahibinin uzak diyarlara yolculuk edeceğine ve yeni kişiler ile tanışacağına işaret etmektedir.

Rüyada Manikür Yaptırmak

Rüyada Manikür Yaptırmak, Bir kimsenin Rüyasında tırnaklarına manikür yaptırdığını görmesi iyi sayılmaz. Rüya sahibi kişinin bencil, kendisini beğenmiş, gösterişe ve süse düşkün biri olduğuna işaret eder demişlerdir yorum ve tabirciler.

Rüyada Kaçırılmak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu