Rüyada Tarak Görmek

Rüyada Tarak Görmek Ne Anlama Gelir? Rüya Tabirleri

Rüyada Tarak Görmek, rüya tabircileri tarafından rüyayı görmüş olan kişilerin medeni durumlarına göre şöyle yorumlanmıştır:

  • Bekar olan kimselerin bu rüyayı görmesi, yakın zamanda hayatlarını biri ile birleştirerek onunla bir yolculuğa çıkacak olmasına ve çıktıkları bu yolculuğun kısa süreli olmayacağına delalet edilmiştir. Rüya sahipleri, ailelerinden ayrılarak artık kendilerine bir yuva kurduklarının bilincine varabileceklerdir.
  • Evli kimselerin rüyalarında saç tarağı görmeleri, rüya sahiplerinin kendilerinden habersiz planlanan bir yolculuğa işaret sayılmıştır. Kendi bilgisi dışında planlanan bu seyahate başta kızacak olan rüya sahipleri, yol boyunca çok keyifli zamanlar da geçirebilir.

Rüyada Tarak Görmek Diyanet

Rüyada tarak görmek, faydalı ve faydalı bir kimseyle sevinç ve neşe ile yorumlanır. Bir kimsenin rüyada demirden bir tarak görmesi, faydası ve çıkarı dokunacak bir adama, bir dosta işarettir.

Rüyada Tarak Görmek İhya

Rüyada Tarak Görmek ihya, faydalı ve faydalı bir kimseye işaretle yorumlamıştır. Bazı yorumculardan kaydı
ise, tarak görmek, sevince ve neşeye işarettir.

Bir grup yorumcular, rüyada tarak görmeyi, çevresindekilere arkadaş gibi gözüken ama, gerçekte iki yüzlü (münafık-olduğu gibi görünmeyen) şahıslara işaretle yorumlamışlardır.

Rüyada Tarakçı görmek, hayırlı ve herkese yardım eden faydalı bir adamı temsil eder. Bu adam her bireyin işini
kolaylaştırır, gerek görülürse yardımını esirgemez. Tarakçı işte böyle bir adamdır denilmiştir.

Rüyada Tarakla Saçını Taramak

Rüyada Tarakla Saçını Taramak

Rüyada tarakla saçlarını taradığını görmek, hayır ve menfaate kavuşmaya, havadar ve sevince ermeye, borcu varsa, borcunu ödemeye, muradına ermeye işaretle yorumlanır. Tarak ile tarandığını görmek her yönden hayır, çıkar ve selametledir biçiminde yorumlanır denilmiştir.

Taranmak mutluluk, sevinç, maksada erme, borcu ödeme, sünnete uyma, değer ve değere, Bekar kızın tarak görmesi ya da taranması evlenmesine, bekar erkeğin tarak görmesi ya da taranması iyi geçimli, onurlu bir kadınla evlenmesine, Demir ve metal tarak yasakçı, zorba bir adama, Tarak ara sıra insanların yüzüne güle güle onlardan aşikar, aslında onları sevmeyen arabozan bir kimseye delalet eder.

Rüyasında Saçını Hamamda Tarakla Taramak Bu düş yüksek mertebeli insanlara işaret eder. Rüyasında saçını hamamda taramak, hayırlara vesile olan bir düş olarak bilinir. Rüyasında saçını hamamda tarayan şahıs bir işini halledemeyiz mahal ve mahal sahibi birinden yardım alarak onun vasıtasıyla işini halleder. Rüyasında Annenin Saçını Tarakla Taramak Annesinin saçını rüyada tarayan bir şahıs hayatı süresince hiç bir güçlük ile karşılaşmaz. Rüyada annenin saçını taramak iyiye yorumlanır.

Eğer bu rüyayı bir genç görmüşse eğitilmiş biri olur ve mahal mahal sahibi bir işe yerleşir. Rüya ihtiyar biri yönünden görülmüşse yaşlılığının ağrısız ve hastalıksız geçeceğine yorumlanır.

Rüyada Islak Saçın Tarakla Taranması Rüyada saçını ıslatıp sonra tarayan şahıs kendini mahsus zora sokup üzülüyor demektir. Bu düş yaşamında zorluklarla karşılaşan ama bu zorlukları kendiler yaratan insanlar manasına gelir. Eğer bir işe basit yersen başlamak varken zor yerden başlayan daha çok yorulup ve üzülen şahsa işaret edilir. Rüya sahibinin kendisine birtakım konularda düzenli vermesi gerektiği uyaran kalitede bir rüyadır.

Rüyada Tarak Almak

Birinden tarak aldığını rüyada görmek, bazı din alimleri tarafından rüya sahiplerinin birinden büyük bir tutarda borç alacaklarının habercisi olarak yorumlanmıştır. Rüya sahipleri, acilen kapatmaları gereken başka bir borçları dolayısıyla bu duruma mecbur kalacaklar, karşılarındaki kişinin bu borcu kapatabilmek için kendilerine fazlaca süre tanıyacaklarını da göreceklerdir.

Rüyada Fırçalı Tarak Görmek

Fırça tarağın rüyada görülmesi, rüya sahiplerinin ellerinin altında her zaman kendileri için para bulunduracak olmalarına delalet edilmiştir. Rüya sahipleri, belirledikleri bu meblağı yalnızca kendileri için harcayacak ve bu paraya ihtiyaçları dışında dokunmayacaklardır. Belirli bir birikimleri olduğunu öğrenmiş olan kimseler, rüya sahiplerine bu para dolayısıyla zor zamanlar yaşatabilirler.

Rüyada Kırık Tarak Görmek

Kırılmış bir tarağın rüyada görülmüş olması, rüya sahipleri adına hem din alimleri hem de rüya tabircileri tarafından huzur bozukluğuna yorumlanmıştır. Rüyasında kırılmış tarak görmüş olan kimseler, bir anda huzursuzluk çekmeye başlayacak, yaşamaya başladıkları bu huzursuzluklar da doğrudan psikolojilerine zarar verecektir. Rüya sahipleri eğer, kırılmış bu tarak ile saçlarını taramaya çalıştıklarını rüyalarında görmüşlerse, kötü oldukları durumları her zaman başkalarından saklamaya uğraşacaklardır.

Rüyada Tarak Kırmak

Rüyada Tarak Kırmak  Rüyada tarak kırmak neşesiz haberler alacağı üstüne yorumlanır. Özellikle rüyasında tarak kırdığını gören şahıslar parasal olarak kendilerini büyük bir güçlük içerisine sokacağına dair yorulur. Çok mühim ve büyük tehlikeler taşıyan işlere gireceğine ve bu işleri üzerinden parasal olarak zarara uğrayacağına delalet eder. Bunlara dikkat etmesi için bir ikaz kalitesi taşır.

Rüyada Plastik Tarak Görmek

Rüyada Plastik Tarak Görmek

Plastikten yapılmış tarağın rüyada görülmesi, din alimleri ve rüya tabircileri tarafından iki farklı şekilde delalet edilmiştir:

  • Bazı din alimleri, bu rüyayı görmüş olan kişilerin hatalı adımlar atmalarından dolayı işlerinde yaşayacakları bazı başarısızlıkların olduğu yorumunda bulunmuşlardır. Eğer rüya sahipleri, yakın zamanda küçük bir başarısızlıklarının olduğuna şahit olmuşlarsa, bunların devamının ve daha büyüğünün olmaması için çaba göstermeye başlayabilirler.
  • Rüya tabircileri ise rüyasında plastik tarak görmüş olan kişilerin uzun vadede sahte dostluklar kuracak olması yorumunda bulunmuşlardır. Arkadaşlarını gerçek gören rüya sahipleri, insanların kendilerine numara yaptığını fark etmeyecek, fark etmemelerinden dolayı da hayatlarında önemli gördükleri her şeyi onlarla paylaşacaklardır.

Rüyada Saç Tarağı Görmek

Saç tarağının rüyada görülmüş olması, rüya sahiplerinin çok uyumlu ve işlevli bir insan oluşuna yorumlanmıştır. Girdiği her ortama ve her yere uyum sağlamakta hiç zorlanmayan rüya sahipleri, bu durumlarından dolayı öncelikle aileleri tarafından bir gurur kaynağı konumunda tutulacaklardır. Arkadaşlarının da çevrelerine uyum sağlayan ve zorda kaldıkları her durumda kendilerinin yanında olan rüya sahipleri, hem çok iyi bir insan hem de çok iyi bir arkadaş olarak anılmaya devam edeceklerdir. Rüya sahipleri, eğer arkadaşlarına karşı bir kusurda bulunur, haksız olmalarına rağmen kendilerini haklı gördükleri için ona uygun olarak hareket ederlerse uzun zamandır arkadaşlığını devam ettirdikleri kişilerden uzakta kalacaklardır.

Rüyada Erkek Tarağı Görmek

Erkeklerin kullandığı tarağın rüyada görülmüş olması, rüya sahiplerinin cinsiyetlerine göre yorumlanmıştır:

  • Bu rüya eğer bir kadın tarafından görülürse, rüya sahiplerinin eşlerinin çok mert ve yiğit biri olacak olması yorumu yapılmıştır. Eşlerinin cesurluğu, dürüstlüğü, diğer insanlara olan tavrı ve uzun vadede rüya sahiplerine karşı tavırları, kendilerini çok mutlu etmeye yetecektir.
  • Erkek birinin rüyasında erkek tarağı görmesi, rüya sahiplerinin iş arkadaşlarından birini kullanacak olmalarına yorumlanmıştır. Kendileri için tehlikeli gördükleri ve yapmak istemedikleri bir işi gerçek hayatlarında da görüştükleri birine yaptırarak onu tehlikeye atacaklardır.

Rüyada Yeni Tarak Görmek

Etiketi üstünde olan tarağın rüyada görülmüş olması, rüya tabircileri tarafından rüyayı görmüş olan kişilerin yeni bir mülk edinme girişiminde bulunacak olmalarına yorumlanmıştır. Yeni aldığı tarağı kullanmadığını, onun yerine eski birini kullandığını rüyasında görmüş olan kişiler ise, bu işe girip girmeme hususunda çok ikilemde kalacak ve sonunda bu işi yapmamaya karar vereceklerdir. Maddi getirisi yüksek olan işleri düşünmeleri öğüdü, din alimleri tarafından verilmiştir.

Rüyada yeni ve hoş bir tarağı görmeniz yoldur, gezi etmek biçiminde deyim edilir. Eski tarak şayet ırak yoldan bir haber almaya söylenti edilir. Bazı tabircilere göre eski tarak arkadaş aşikar kötü kalpli şahıslarla deyim olunur. Metal tarak görülmesi zorba bir kimsenin hayatınıza girmesine, ara sıra de arabozan arkadaşlara işaret eder. Başa tarak bekar kızlar için evliliktir.

Rüyada Tarak Vermek

Başka birine tarak vermek, bulunduğunuz iste rakiplerinizin olduğuna delalet eder. Demir tarak yararı dokunacak bir adamdır. Taraklar, hayır, çıkar, havadar, borcunu ödemek, muradının olması, sünnetleri yerine getirmek ziynet ve para ile yorumlanır.

Rüyada Tarak Hediye Etmek

Rüyada Tarak Hediye Etmek  Rüyada tarak armağan etmek çok hayırlı bir nasip ile karşılaşmak ve sonuçta mesut olmak manası üzerinden yorulur. Yakın vakitte dünya evine geleceğine söylenti edilir. Maddi olarak kazancının ilk sırada azalacağına ama sonrasında büyük bir parasal ve mal varlığına kavuşacağı üzerinden yorulur. Sıkıntıların azıcık azıcık biteceğine ve bilhassa eğitim hayatı yönünden mühim bir hamle gerçekleştirileceğine delalet eder. Ancak bir sebepten ötürü hatalı kararlar verileceği ve büyük bir fırsatın kaçabileceği üstüne de yorulur. Sağlık problemi var şayet bunların kısa sürede biteceğine işaret etmektedir.

Rüyada Tahta Tarak Görmek

Rüyada Tahta Tarak Görmek

Rüyada tahta tarak , mutluluk ve neşeye, hayır ve menfaate, esenliğe, istek ettiği şeye kavuşmaya, borcunu ödemeye, sünnete uyma ve itibarlı biri olmaya işarettir. Rüyada tarağın kırılması ya da dişlerinin döküldüğünü görmek, biçare kalmaya ve üzüntüye işarettir.

Ayrıca tahta tarak küskün olan kimselerin barışacağına çağrışım yapar. Bazen kara tarak hayır işlemeye, dosttan çıkar sağlamaya yorulur. Kırmızı tarak şayet, borçları sorun çekmeden vaktinde ödemeye yorumlanır. Rengine ve görünüşüne göre görülen taraklar ara sıra sadakatli, güvenilen bir arkadaşa; ara sıra dahi, sinsi bir düşmana işaret sayılır. Bazen şayet sevişen iki çiftin buluşmasına, yeni bir ev kurmalarına işarettir.

Rüyada Tarak Aramak

Rüyada Tarak Aramak  Rüyada tarak aramak düş sahibinin yaşamında farklılıklar ortaya geleceğine söylenti eder. Rüya sahibinin yaşadığı yaşamdan sıkılacak ve değişiklik yapmak isteyeceği üstüne yorumlanır. Bu vaziyet bunun yanı sıra bizzat için de hayırlı olacağına işaret etmektedir. Hem iş üstelik sosyal yaşam üstünde rastgele birinden bu durumun yaşanabileceği anlatılır. Aynı vakitte ailesi ile birlikte yeni şeyler gerçekleştireceği ve bundan mesut olacağı üstüne de söylem edilmektedir.

Rüyada Tarak Atmak

Rüyada Tarak Atmak  Rüyada tarak alabilmek düş sahibinin birtakım işleri akla yatkın değerlendireceğine ve bu işler üzerinden iyi bir kazanç elde edeceğine yorulur. Bazı dertleri sıkıntıları artsa dahi parasal ve ruhani problemlerden kurtulmaya işaret etmektedir. Rakiplerine ve düşmanlarına karşı büyük atılımlar gerçekleştireceğine ve bu mücadeleyi kazanacağına söylenti eder. Mutlu ve huzurlu bir hayatı ailesi ile birlikte geçireceği üstüne yorumlanmaktadır.

Rüyada Tarak Bulmak

Rüyada Tarak Bulmak Rüyada tarak keşfetmek Şansın yardımcı gitmesi ve nasipli biri olarak yorumlanır. Rüyasında tarak arayıp bulan şahıslar etrafı yönünden sevilen ve saygı duyulan bir şahıs olduğunu gösterir.

Rüyada Tarak Kaybetmek

Rüyada Tarağın Kaybolması Rüyasında tarafını kaybeden bireyin kısa zaman içerinde hayatına gireceği bir ademoğlu yüzünden düzeninin bozulacağına ve işlerinin ters gideceğine yorumlanır. Bu şahıs hayatına girecek olan yeni insanları ziyadesiyle tanımalı ve çok yakın olmamalıdır. Bu rüyayı gören şahıs yeni tanıdığı, fesat bir şahıs yüzünden ailesiyle arasında problemlerin çıkmasına işaret edilir.

Rüyada Tank Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu