Rüyada Sürpriz Görmek Ne Demek Anlamı?

Rüyada sürpriz görmek , genel olarak farklı bir şekilde yorumlanır. Rüya sahibinin hayatındaki her türlü kötülüğü ve fenalığı saklayan kişinin varlığına delalet eder.

Bunun yanı sıra çok fazla emek harcayarak zorlanmış olduğunuz işi en sonunda gerçekleştireceğinize , yüksek itibar sahibi olacağınıza ve bir kişiden yardım edip sorunlardan kurtulacağınıza , hem temiz hem de helal kazanç elde edeceğinize işaret eder.

Bazı rüya tabircilerine göre , size ait olmayan bir mala veya mülke sahip olmak isteyeceğinize , karşınızdaki insanları pek fazla umursamayacağınıza fakat oyunlarınızın artık son bulacağına ve bu olayların bitimi ile ferahlığa kavuşacağınıza alamet eder.

Rüyada Sürpriz Doğum Günü Görmek

Rüyada sürpriz doğum günü gördüyseniz , gerçek yaşamda sizi çok seven , her türlü beladan koruyan ve mutlu olmanız için elinden geleni yapan kişiye işaret eder.

Aynı zaman da bu kişiden çok büyük yardımlar göreceksiniz.

Rüyada Sürpriz Doğum Günü Kutlamak

Rüyada sürpriz doğum günü kutladığınızı gördüyseniz , gerçek yaşam da hiç beklemediğiniz bir anda karşınıza çok güzel şeylerin çıkacağına , geçmiş zamanda yaşamış olduğunuz sorunları ve sıkıntıları bir kenarı bırakıp önünüze bakacağınıza , kafanızı dağıtıp hem huzura hem de rahatlığa erişeceğinize alamet eder.

Bunların yanı sıra karamsarlığınızdan , umutsuzluğunuzdan ve endişelerinizden kurtulacağınıza yorulur.

Rüyada Kurbağa Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

3 Yorum

  1. Rüyamda bosanmak usere olduqum eşim tarafindan.Sıtad kiralayıp doqum günümü kutladığını görmek.Ve yerde oturdum yanıma yaklaşıp uyutmak istediğini gördüm

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu