Rüya TabirleriS Harfi Rüya Tabirleri

Rüyada Sınav Görmek Geç Kalmak Ve Başarısız Olmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada sınav görmek rüya sahibinin gelecekte çok güzel günlerin beklediğine yorumlanır. Eninde sonunda istediği yaşamda şansa ulaşmış demektir. Sınava girdiğini görmek çalışkanlığı, çözülmeyi bekleyen buluş yeteneği sayesinde geleceğinin açık olduğu anlamına gelir.

Rüyada Sınava Girdiğini Görmek

Rüyada sınava girdiğini görmek kademe atlayarak ilerleyeceğiniz, fakat sonunda ferah ve huzurlu günler olacağına işaret eder.

Rüya sahibine işinde zor, yavaş ve zor olsa da mutlak süreyle hayrı da beraberinde getiriyor demektir.

Rüyada Sınavda Başarısız Olduğunu Görmek

Rüyada sınavda başarısız olduğunuzu görmek keder ve gözyaşı demektir.

Rüyanızda sınavdan başarı sağlayamamış olarak görmek iyi giden tüm işlerinizin yolunda gitmeyeceğine, ya da dilediğiniz bir şeyin olumsuz olarak sonuçlanacağına işaret eder.

Rüyada Yazılı Sınava Girmek

Rüyada yazılı sınava girdiğinizi görmek umut ettiğiniz her şeyin yerine geleceğine ve yaşama dair tüm ihtiyaçlarınızda sıkıntı çekmenize gerek kalmadan her şeyi temin edeceğiniz rivayet edilir.

Rüyada Sınava Geç Kalmak

Rüyada sınava geç kalmak ayağınıza gelen tüm imkan ve kısmetleri bir anda elinizden kaçırmış anlamına gelir.

Rüyada Sözlü Sınava Girmek

Rüyada sözlü sınava girmek yaptıklarınızın sonucunda gelecek hakkında daha çok plan yaparak kısa zamanda başarıya ulaşmak anlamına anlamında yorumlanır.

Kendinizi ifade etme yeteneğini iş hayatınızda sergileyerek önünüzdeki tüm engelleri aşarak kariyerinizde sağlam başlangıçlar yapacaksınız demektir.

Rüyada Ağlayarak Sınava Girmek

Rüyada ağlayarak sınava giriyorsanız aksilikler peşinizden gelirken bir konu sayesinde yüzünüz sonunda gülerek olumlu gelişmeler elde etmiş olursunuz şeklinde yorumlanır.

Rüyada kendini havada uçarken görmek

11 Yorum

  1. Rüyamda sınava geç kaldığımı görüyordum ve ağlayarak hocayı ikna ediyordum ama sonuç başarısız oluyordu bundan sonra başka bir rüya daha gördüm buna benzer ama onda geç kalmıyordum sınava giriyordum ve sonuç açıklanmıyodu

  2. Annem rüyasında benim yks sınavını kazanamadığımı görmüş ne anlama gelir?

  3. Rüyamda sinava giriyodum optiği kodlamayı unutuyodum sonra hoca optiği aliyodu önümden

  4. Rüyamda bu 2 haziranda olacak sınavdaydım.Henüz sınav başlamamıstı ama ben çok heycanlıydım birde sınava giriş kağıdımı evde unuttuğumu gördüm inşallah gerçek sınavda böyle bir şeyle karşılaşmam

  5. Rüyamda görevde yükselme sınavından kaldığım hatta 47 not almışım ve çok üzülüyorum. Çünkü bu sınav için çok uğraştım yıllarca üçüncü girişim umarım rüyamın tersi çıkar

  6. Rüyamda Üniversite sınavlarına hazırlanırken hocalarınımin bana basariszsn dediğini gördüm çok üstüme geliyorlardi bende bağırıp çağırıyordum cok agliyordum öyle de uyandm zaten ??

  7. Rüyamda benim için çok önemli bi sınava geç kaldığım için gitmiyordum oturup ağlıyodum

  8. rüyamda sınava gec kaliyorum bunun için ilk once sinava girmek istemiyorum ama bi yakinimin israrıyla giriyorum.Sınıfda ikiden çok kadin öyretmen var.Bunlardan biri daha yaşlı 50 yaslarında.oyretmenlerin beni geç kaldigim için azarlayacağından korktum yine girdim yaşlı oyretmen bana sanki yardım ediyor hatta öpuyor. coook şaşkinim diger genc kadin öyretmense azarlamasada beceriksizmişim kimi azarlıyor.sınavda bana cook zor sorular geliyor sınavı hem bilgisayarla hemde yazılı veriyorum . beni azarlayan genç kadın öyretmende bi yazılıyı becermediyim için ona soruyorum cvap veriyor ve kağıta dortkenler çiziyor böyle olacak diyor.ama sınav zor olsada ne olacağını bilmiyorum

  9. Rüyamda fizik sınavına girip hep başarısız olduğumu görüyorum ve bu 3.oldu.ve bi kere de geciktigimi gördüm ama bisi olmuyordu çünkü sınav iptal olmuştu ve 8.sınıflar tekrar girmişti.Allahım ya bu ne karışık bir rüya

  10. Sinvda yan kalmıştım yada 72 puan almıştım 70 geçsen geçiyorsun sınavda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu