Rüyada Şeker Görmek

Rüyada Şeker Görmek Bayram, Toz ve Kesme Şeker Görmenin Anlamları

Rüyada şeker görmek , gerçek yaşam da kolay yoldan kazanç elde edeceğinize , mutlu günler yaşayacağınıza , ağız sağlığınızla yakından ilgili olduğunuza , sözlerinizden gereği çok tatlı birisi olduğunuza işaret eder. Yani kısacası rüyada görülen şeker kişi için her zaman hayra ve iyiye yorumlanır.

• Bir kimsenin rüyada evine şeker getirdiğini görmesi, hayırlı bir memuriyete gireceğine yahut iyi bir kazancı olan bir ticarete işarettir denilmiştir.

Rüyada Şeker Görmek İhya

Rüyada şeker görmek, neşeli bir haberle ve üzüntülerden kurtuluşunuza işaretle, hastalar için de şifaya kavuşacaklarına işaretle yorumlanır.

• Rüyada görülen şeker, bu cihetlerden birine işaret eder:

1. Hastalıklardan kurtulup şifaya, sağlığa kavuşmak,
2. Muradına ermek, isteğine kavuşmak,
3. Memurluk, memur olmaya işaretle,
4. Güzel söz güler yüzle karşılanmaya,
5. Asaletli bayan, iyi huylu hoş bayan,
6. Birini öpmek, öpücükle karşılık,
7. Kederden, sıkıntıdan kurtuluş,
8. Asaletli, hoş muhabbet adam,
9. Altın yahut gümüş paraya işaretle yorumlanır denilmiştir.

Rüyada Çok Şeker Görmek

Rüyasında çok miktarda şeker gören kimse, büyük mala kavuşur, zenginleşir ve mesut bir yaşam yaşayacağına işarettir.

Rüyada Şeker Yemek

Rüyasında şeker yediğini gören kimse, mal elde eder, menfaate erer yahut bekarsa evlenir biçiminde yorumlanmıştır. Rüyasında şeker yediğini görmek, muradına ermektir, arzusuna kavuşmaktır biçiminde yorumlanmıştır.

Rüyada Şeker Satmak

Bir kimsenin rüyada şeker sattığını görmesi, iyi insanlarla arkadaşlık kurmasına ve hoş sözlü insanlarla arkadaş olmasına yahut kendisinin de hoş sözlü bir ademoğlu olduğuna ve nasihat veren, nasihat alan biri olduğuna işarettir denilmiştir.

Rüyada şekerci bir adam görmek, iyi bir kimse olacağınıza işaretle yorumlanır.

Rüyada Şeker Almak

Bir kimsenin Rüyasında şeker aldığını görmesi, onun nasihat dinleyen biri olduğuna ve birtakım yorumculara göre de zarara uğrayacağına yorumlamışlardır.

Rüyada Bir Şeker Görmek

Rüyada bir tane şeker gördüyseniz , gerçek yaşam da eğer evliyseniz yakın zaman içerisinde çocuk sahibi olacağınıza , sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağınıza , hastaysanız şifa bulacağınıza ve hamileyseniz yakında doğum yapacağınıza delalet eder.

Rüyada Şeker ve Çikolata Görmek

Rüyada hem şeker hem de çikolata gördüyseniz , güvende ve afiyette olacağınıza , sıkıntılı dönemden çıkıp feraha kavuşacağınıza ve dertlerden kurtulacağınıza alamet eder.

Rüyada Kesme Şeker Görmek Ne Demek?

Rüyada kesme şeker gördüyseniz , sonsuz servete sahip olacağınıza ve başarılarınızdan dolayı büyük miktarda kazanç elde edeceğinize işaret eder.

Rüyada Toz Şeker Görmek

Rüyada toz şeker görmek genel olarak hayra yorumlanan rüyalardan birisidir.

Hiçbir zaman sağlık problemi yaşamayacağınıza , huzurunuzun yerinde olacağına , geçim sıkıntısı çekmeyeceğinize ve genel olarak bolluk içerisinde bir hayat süreceğinize alamet eder.

Rüyada Bayram Şekeri Görmek

Rüyada bayram şekeri gördüyseniz , uzun süreden beri çekmiş olduğunuz sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağınıza , iş konusunda yükseleceğinize ve büyük başarılara imza atacağınıza yorulur.

Rüyada Şeker Kamışı Görmek

Rüyanızda şeker kamışı görmek, sevindirici bir haber alacağınıza, elinize çok para geçeceğine ve hasta
iseniz deva bulacağınıza işarettir, diyerek yorumlanır.

• Rüyasında şeker kamışı görmek, eziyet ve meşakkatle kazanılan rızka işarettir. Bu rüyayı gören, ailesinin geçimini sağlarken çok yorulup eziyet çeker demek olur denilmiştir. Bütün bu zahmetlere karşın şeker kamışı görmek, helalinden kazanılan mala işarettir. Çünkü caiz mal çoğunlukla alın teri ile kazanılıp elde edilir denilmiştir.

Rüyasında şeker kamışı ektiğini gören kimse, rızkını helalinden kazanır ve helalinden mal edinir denmiştir.

Rüyada Şeker Pancarı Görmek

Rüyanızda şeker pancarı görmenize yüksek bir geleceğiniz olacağına ve sevineceğinize işaret eder.

• Rüyasında şeker pancarı görmek ve bunun yanı sıra yediğini de görmek, düş sahibinin sıhhatli ve afiyette olduğuna işarettir biçiminde yorumlanmıştır. Bazıları dahi, şeker pancarını, yaptığı işin nihayetinde daha çok para kazanmaya işaretle yorumlamışlardır. Bazıları dahi şeker pancarı görmeyi, şeker kamışı gibi yorumlamışlardır.

 

Rüyada İstendiğini Görmek Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu