Rüyada İstendiğini Görmek İslami Yorumu Ve Tabiri

Rüyada istendiğini gören kimse çevresi ile uyum gösteren başarılı bir kimsedir. Rüya sahibi çevresindekilerden övgü alacak işler başaracaktır. İstenildiğini görmek aynı zamanda kişinin kabul görmesi anlamına gelmektedir. Rüya sahibi girdiği bir ortamdan memnun olup ayrılacak ve yeni arkadaşlıklar kuracaktır

Rüyada istenildiğini gören kimse aynı zamanda iş hayatında da hayırlı haberler ile karşılaşacaktır. İş hayatının olumlu geçmesi kişiyi memnun edecek ve yeni arayışlar içerisinde sürükleyerek bu işlerden de kabul görmesini ve başarılı olmasını sağlayacaktır.

Rüyada Kız İstemek

Rüyada kız istediğini gören kimse hayırlı bir işe al atacaktır. İş ya da aile hayatında hayırlı bir şeye vesile olacak kimse aynı zamanda çevresindekilerden de hayır görecektir.

Eğer bir baba oğluna rüyasında kız istemiş ise hayırlı bir gelin sahibi olur. Oğlunun evlilik hayatı olumlu gider.

Rüyada İstenilmek

Rüyada istenildiğini gören bekar kimse aşk hayatında olumlu gelişmeler yaşayacaktır. Kızı babasından isteyen kimse hayırlı bir damat ile karşılaşır. Evliliğe işaret eden bu rüya aynı zamanda huzurun da başlangıcı anlamına gelir.

Rüyada Görücü Gelmesi

Rüyada kişi tanımadığı birini kendisine görücü gelmiş olarak görür ise beklediği bir kısmet olduğu anlamına gelir. Eğer kişi hazırlıksız bir şekilde istenildiğini görmüş ise hiç beklemediği bir sürpriz ile karşı karşıya kalacak ve bundan dolayı da çok mutlu olacaktır.

İstenildiğinden memnun olunmadığını görmek ise rüya sahibinin çok da onaylamadığı ama kırıcı olmamak için kabul ettiği bir durum olacağına işaret eder.

Rüyada Sınav Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

4 Yorum

  1. Merhaba ben rüyamda beni istemeye geldiklerini gördüm ilk önce ben sevindim sonra hayır diyorum istemiyorum ağlıyorum evin ben tek kızıyım sonra beni verdiler ben istemede kırmızı elbise giyiyorum daha sonra biz onların evlerine gidiyoruz onun babası balta ile abdest aldığını gördüm 2 eli ile evleri de eski bir ev köy evi gibi bide maddi durumları yok birde beni istemedeyken istiyen çocuk çok rahattı yere uzanmış telefonla oynuyordu sonra uyandım

  2. ruyamda eve kimseyi sokmuyordum herkesin ayagı o kadar yağa bulanmıstı ki.sonra evi topladım bir anda eve birileri bir cok hediye ile girdi ve ben durumu anlamadım beni istemeye gelmişler, daha sonra benden kahvaltı istediler ben de hazırladım.ama hiç onaylamıyorum damada da hiç bakmıyorum .damat da matematik hocasıymıs.

  3. Hz isanin mezarliktan yukseldigini ve goge dogru isaret ettigini gordum o esnada yanimda iki kiz sevincten birbirine sarildigini gordum sonra hz isa as goge dogru yavasca yukseldigini gordum

  4. Ruyada isa peygamberimiz mezarda ciktini gormek sonrada isaret parmani yukarri gostermesi nedir sonrada yukari yavas yavas yukari cikiyo iki kiz gorunce birbirlerine sariliyolar ne anlama geluyor allah rizasi icin yorumlarsaniz sevinirim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu