Rüyada Savcı Görmek ve Olmak Ne Demek?

Rüyada Savcı Görmek Ne Anlama Gelir? Rüya Tabirleri

Rüyada savcı görmek, önemli olan bir meseleyi kısa zaman içerisinde çözeceğinize , eğer mahkemede bir davanız varsa o dava sizin lehinize sonuçlanacağına delalet eder. Bunun yanı sıra ön yargılardan uzak duracağınıza , her zaman adaletli olacağınıza , herkese eşit davranacağınıza ve vicdanlı olacağınıza işaret eder.

Rüyada Savcı Görmek İhya

Rüyada savcı görmek, rüya sahibi kimsenin önemli işlerinin hal olacağına (çözümleneceğine) işaretle yorumlanır.

Rüyada Savcı Olmak

Rüyada savcı olduğunuzu gördüyseniz , çevrenizdeki huzuru ve adaleti sağlamak için çaba sarf edeceğinize , insanların yapmış olduğu hataları söyleyerek onlara doğru yolu göstereceğinize , her zaman vicdanınızın sesini dinleyeceğinize ve empati yapan birisi olacağınıza delalet eder.

Rüyada Başsavcı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada başsavcı gördüyseniz , bir davanızın lehinize sonuçlanacağına , hak etmiş olduğunuz şeyleri kazanacağınıza ve böylelikle huzur bulacağınıza alamet eder.

Rüyada Cumhuriyet Başsavcısı Görmek

Rüyada cumhuriyet başsavcısı gördüyseniz , emeklerinizin karşılığını yakın zaman içerisinde yasal yollarla alacağınıza , büyük bir yükü üstünüzden atıp rahat bir nefes alacağınıza yorulur.

Rüyada Savcıyla Konuşmak

Rüyada savcıyla konuştuğunuzu gördüyseniz , sizden yardım isteyen ve çözüm bekleyen birisi ile görüşüp onun sorununu çözmek için büyük çaba sarf edeceğinize yorulur.

Bunun haricinde bilgi sahibi olan birisine ihtiyaç duyacağınıza alamet eder.

Rüyada Savcıyla Evlenmek

Rüyada savcı ile evlendiğinizi gördüyseniz , gerçek yaşam da karşınıza her zaman iyi insanların çıkacağına , onlardan yardım göreceğinize , evlilik hayatınızın her zaman düzenli gideceğine , eşinizi el üstünde tutacağınıza ve onunla beraber güzel vakitler geçireceğinize işaret eder.

Rüyada Hakim Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu