Rüyada Sarma Görmek Sarmak ve Yemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada sarma görmek , rüya sahibinin ufkunun geniş olduğuna , çok yönlü düşünebilen , çaresiz kaldığı durumlarda çare bulduğuna , çözümsüzlükler içerisinde ise çözüm yolları ürettiğine delalet eder. Rüyayı gören kişi en kötü bir çaresizlikte bile çıkış yolunu bulur ve her fikri analiz eder , en doğru olanı yapar. Bunun yanı sıra rüyayı gören kişi kendisini hiçbir zaman aciz hissetmez ve başı sıkıştığı zaman hemen çözüm yolları arar.

Rüyada Sarma Sarmak Ne Demek?

Rüyada sarma sardığınızı gördüyseniz , düşmanlarınızdan az ölçüde zarar göreceğinize , bir iş yapacağınız zaman enine boyuna düşüneceğinize ve az riskli olan işlere gireceğinize işaret eder.

Rüyada Sarma Yemek Ne Demektir?

Rüyada sarma yediğinizi gördüyseniz , gerçek yaşam da çok şakrak ve neşeli birisi olduğunuza , içi içinize sığmayan ve aynı zaman da kıpır kıpır olduğunuzdan dolayı hiç yerinizde durmayacağınıza yorulur.

Rüyada Sarma Yaprağı Görmek

Rüyada sarma yaprağı görmek , rüyayı gören kişinin bol kazançlı işler yapacağına , bereketli günler geçireceğine yorulur. Bazı rüya yorumcularına göre , kişinin zengin olacağına ve hiçbir zaman darlık çekmeyeceğine işaret ederler. Bunun yanı sıra eş tarafından gelecek olan zenginliğe ve hayra yorumlanır.

Rüyada Dolma Görmek

Rüyada dolma görmek , yakın zaman içerisinde güzel bir haber alacağınıza veya bir olay yaşayacağınıza delalet eder.

Rüyada İkizlere Hamile Olduğunu Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

5 Yorum

  1. Rüyamda bir ambarın önünden gecerken görüyorum yıgınla yaprak sarması yerlere dökülmüş halde yarısıda koca paketler halinde kendi kendime söyleniyorum yazık bu kadar sarmaları ziyan etmişler diyorum ne anlama geliyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu