D Harfi Rüya TabirleriRüya Tabirleri

Rüyada Dolma Görmek Doldurmak ve Yemek

Rüyada dolma görmek , rüyayı gören kişinin çok yakın zaman içerisinde sevinçli bir haber alacağına ve bu haber ile çok mutlu olacağına alamet eder.

Bunun yanı sıra hayatınızla ilgili çok önemli değişimler yapacağınıza , kendinize olan güveninizin artacağına , hem hayatınızdaki hem de mesleğinizdeki başarılarınızın artacağına ve böylelikle yüksek miktarda kazançlar elde edip etrafa nam salacağınıza işaret eder.

Her zaman mesleğinizde başarılı olacaksınız ve çevrenizde bulunan insanlar tarafından takdir edileceksiniz.

Bunun yanı sıra maddi açıdan bol kazanç elde edeceğinize , mutlu olup sağlıklı bir hayat kuracağınıza ve Allah’a olan inancınızın daha da yüksek olacağına yorulur.

Rüyada Dolma Yemek Ne Demek?

Rüyada dolma yediğinizi gördüyseniz , gerçek yaşam da sorunlarla karşılaşacağınıza , hayatınızla ilgili sıkıntılar yaşayacağınıza , yaşamınızla ilgili planlamış olduğunuz şeyleri bir türlü hayata geçiremeyeceğinize ve sorunlar yaşayacağınıza delalet eder.

Rüyada dolma yediğini gören kişinin bu Rüyası, iyiye yorumlanmaz. Dolma Rüyası, hayırlı bir Rüya değildir. Rüyada dolma yemeği yediğini görmek, Rüya sahibinin, hastalıkla uğraşacağına veya yalan bir haberle karşı karşıya kalacağına işaretle tabir olunur.

Rüyada Dolma Doldurmak Ne Demek?

Rüyada dolma doldurduğunuzu gördüyseniz , hayalini kurmuş olduğunuz ve dilediğiniz şeylerin en sonunda gerçek olacağına ,

muradınıza ereceğinize ve eğer dileğiniz arasında mutluluk varsa o zaman karşınıza çıkacak olan hayırlı kısmet ile dünya evine gireceğinize işaret eder.

Bunun yanı sıra iş hayatıyla ilgili bir hayaliniz varsa onun gerçek olacağına , maddi açıdan kazancınızın artacağına , mevki olarak yüksek yerlere geleceğinize ve mutlu bir yaşama sahip olacağınıza yorulur.

3 Yorum

  1. merhaba ruyada abim gordim dolma yerdi. gercek hayata abimin problemleri var ve karisi evi terk etmis. acaba ne demek, ve ruyada abim bana soyledi karima seccade goturucam.

    cok tesekurler

  2. Merhabalar dun aksam ruyamda dolma gordum ne anlama gelir

  3. Rüyada annemin dolma doldurduğunu gördüm anlamı ne acaba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu