Rüyada Şalvar Görmek

Rüyada Şalvar Görmek

Rüyada şalvar görmek , rüya sahibinin çalışmış olduğu işte terfi edeceğine , maaşının artacağına ve kısa süre içerisinde alacağı güzel haber ile çok mutlu olacağına işaret eder.

Bunun yanı sıra girmiş olduğunuz işten olumlu sonuçlar alacağınıza ve bir sonraki işi yapmak için bu işten cesaret alacağınıza yorulur.

Bazı rüya tabircilerine göre , kişi yakın zaman içerisinde hayırlı bir haber alacağına ve hayırlı olan birisi ile evleneceğine yorarlar.

Rüyada Şalvarı Ters Giymek

Rüyada şalvarı ters giydiğinizi gördüyseniz , Yüce Allah’ın emirlerini yerine getireceğinize ve Allah yolunda ilerleyeceğinize alamet eder.

Rüyada Yeni Şalvar Görmek

Rüyada yeni bir şalvar gördüyseniz , hayatınızla ilgili büyük bir değişiklik ve yeni atılımlar yapacağınıza delalet der.

Bunların yanı sıra iş hayatınızda ortaklık kuracağınıza veya sevmiş olduğunuz bir kişiden destek alacağınıza işaret eder.

Gireceğiniz bu işten yüksek miktarda paralar kazanacağınıza , yüksek miktarda olan mallara ve mülklere delalet eder.

Rüyada Kasket Görmek Nedir?

Rüyada kasket gördüyseniz , uzun zamandan beri beklemiş olduğunuz bir sorunun yakın zaman içerisinde çözüleceğine ve hayatınızın artık düzene gireceğine yorulur.

Aile bireylerinin birisi ile yapacağınız ortaklık sayesinde kazancınızın ve işinizin artacağına alamet eder.

Rüyada Puşi Görmek

Rüyada puşi gördüyseniz , kısa süre içerisinde alacağınız çok sevinçli bir haber ile mutlu olacağınıza , iş hayatınızda yeni atılımlar yapacağınıza işaret eder.

  Rüyada şeker görmek (Bayram, toz ve kesme şeker görmenin anlamları)
0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.