Rüyada Saklanmak Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Saklanmak, rüyayı gören kişinin geleceğe dair korku ve endişeleri olarak yorumlanır. Rüyada saklanan yılan görmek, iki yüzlü ve korkulan kişi ve iş ile tabir edilir. Rüyada saklandığını gören kişi, her şeyden korkan ve zayıf kişidir. Rüyasında saklanmaya çalışmak ile ilgili alimlerin Dini açıklamaları şu şekildedir.

Rüyada bir şeyin saklandığını veya sakladığını gören kimsenin, maddi bir zarara uğrayacağına, değerli ve
kıymetli bir eşyasının kaybolacağına işarettir denmiştir.

Rüyada Saklanmak İslami Anlamı

Rüyada Saklanmak, Cafer-i Sadık (r.a) bu rüyayı gören kişi, utanacağı işler yapar. Demiştir. İbni Sirin (r.a) Rüyada Saklandığını görmek, hayatında ola değişikliklerin olmasını istemez ve bundan dolayı kendine başka bir yol arar. Yorumunu yapmıştır. Rüyasında saklanan ve bulunan kişi, iş hayatında başarısız olan kişidir.

Rüyada saklanmak, rüya sahibinin bazı şeyleri saklamasına işarettir. Rüya sahibi, gizli işler yapacak ve bu işlerin sonuçlarını uzaktan izleyecektir. Aynı zamanda rüyayı gören kişi, çevresinin onu anlamadığını düşünmektedir. Rüyada saklanmak görmek, genel olarak bu anlama gelmektedir.

Rüyada Korkup Saklanmak Görmek

Rüyada korkup saklanmak veya rüyada birinden saklanmak gibi birçok arama yapılmaktadır. Rüya sahibinin birinden saklanması, iyi olayların olacağına işarettir. Aynı zamanda din ile sağlam bir bağ kurulacağına da işaret etmektedir.

Rüyada korkup saklanmak görmek, rüya sahibinin olayları uzaktan izleyeceği ve sevmediği bir kişi hakkında sert bir hamle yapacağına işaret etmektedir. Düşünülen bu hamle, rüya sahibi tarafından hiç beklenmeyen bir şekilde gerçekleşecektir. Rüya sahibi, bu hamlesini yaparken güçlü birinden destek görebilir. Hamlenin sonucunda rüya sahibi, sağlıklı ve olumlu bir hayat sürecektir.

Rüyada Gizlenmek

Rüyada gizlenmek, istenmeyen kişiler ile yorumlanır. Rüyayı gören kişinin hayatında olmasını istemediği insanlar vardır. Bu insanlardan zarar göreceğinin farkında olan rüya sahibi gizlenmeyi tercih eder. Rüyada tanınmayan kişilerden gizlenmek, üstlenilmeyen suç ile tabir edilir. Rüyasında düşmanından korkmadan saklanan kişi, akıllı ve başarılı kimsedir.

Rüyasında bir şeyi gizlediğini görmek iyi değildir.

Bu rüya, bir ayrılığa veya yaptığı kötü bir işten dolayı gizlenmek zorunda kalmaya işaret olarak yorumlanmıştır.

Rüyada Gizlenmek

Rüyasında bir eve gizlendiğini görmek, binlerine başsağlığı dilemek veya bir kız çocuğu olacağına işarettir.

• Bir dağda gizlendiğini görmek, iyi bir kimseye dayanıp güveneceğinize işarettir.

Rüyada Gizli Söz

Kişinin rüyada gizli bir söz duyduğunu veya gizli konuşulan sözlere kulak verip gizlice dinlediğini görmesi iyi değildir. Bu onun yalancı ve koyucu (iki kişi arasında söz getirip götüren biri) olduğuna işaret eder denmiştir.

• Ticaret erbabı bir kimse, Rüyasında gizli sözler dinliyormuş olduğunu görse, bu onun alışverişinde sözünden dönen biri olduğuna işarettir. Bu rüyayı gören kişi, vali olsa, görevinden alınacağına işarettir denmiştir.

• Rüyasında bir kimseden gizli söz dinlediğini görmek, o kimsenin gizli taraflarını araştırıp onu rezil etme yollarını
araştırmaya istekli olduğuna işaret eder denmiştir.

• Kişinin rüyada başka birisinden bir söz işittiği halde bunu işitmemiş gibi gösterdiğini görmesi, onun yalan söylediğine ve bu yalanma devam ettiğine işarettir denmiştir.

Rüyada Bir Yerde Gizlenmek Görmek

Rüyada gizlenmek görmek, iyi şekilde yorumlanan rüyalardan biridir. Rüyada bir yerde gizlenmek görmek, rüya sahibinin beklediği şeylere ulaşacağına işarettir. Rüya sahibi, sağlık sorunları ile uğraşıyorsa bu sorunlar sona erecektir. Bunun beraberinde çevresinde manevi açıdan güçlü olarak nitelendirebileceği kişiler, rüya sahibine destek verecektir.

Rüyada Zorla Saklanmak

Rüya sahibi, bu şekilde bir rüya ile karşı karşıya kaldıysa mutlaka dikkatli olmalıdır. Rüyada zorla saklanmak, rüya sahibine karşı kötü düşünceleri olan insanları işaret etmektedir. Aynı zamanda rüya sahibi, kendi yapacağı yanlışlar sonucunda da zorla bir yerde tutulabilir. Bu dönem, rüya sahibi için zorlu olacaktır. İkili ilişkilere dikkat edilmesi ve verilen kararların tekrar gözden geçirilmesi gerekmektedir.

Rüyada zorla bir yerde tutulmak, rüya sahibine karşı üstün olmak isteyen kişileri ifade etmektedir. Rüya sahibi, bu dönemde aşağılayıcı davranışlara maruz kalabilir. Bu süreçte kesinlikle sessiz olunmamalı ve karşılık verilmelidir.

Rüyada Birinden Saklanmak

Rüyada birinden saklanmak, istenmeyen ve sevilmeyen kişi ile yorumlanır. Rüya sahibi istemediği insanlar ile iş birliği yapmak zorunda kalır. Rüyada başka biri ile saklandığını gören kişi, zarar görmek yerine malından olmayı tercih eder. Rüyada başka birinin saklandığını görmek, kişilere verilen zarar ve kötü niyet beslemek ile yorumlanır.

Rüyada Saklanmak Ve Bulunmak

Rüyada saklanmak ve bulunmak, aile arasında yaşanan tatsızlıklar ile yorumlanır. Rüyasında saklanan ve bulunana kişi, yakın çevresinin aldığı karar uymak zorunda kalır. Rüyada bir evde saklanan ve bulunan kişi, istemediği biri ile evlenmek zorunda kalır.

Rüyada Saklanmak Korkmak

Rüyada saklanmak ve korkmak, kendine güvenmeyen kişi ile tabir edilir. Rüyasında korkarak saklandığını gören kişi, başarı sahibi olamaz. Rüyayı gören kişi, korkuları yüzünden eline geçen fırsatları geri çevirir ve durumdan dolayı pişmanlık yaşar. Rüyasında saklandığını görmek ve bulunmak çaresiz hissetmek ile de tabir edilir.

Rüyada Saklanmak Ve Yakalanmak

Rüyada saklandığını görmek ve yakalanmak, hırsız ile yorumlanır. Hane içinde hırsızlık yapan kişi ile tabir edilir. Yaptıkları gizleyen ve saklanan insanlar ile yorumlanmaktadır. Rüyada başkasının saklandığını ve yakalandığını gören kişi, olan suçlara şahitlik eder.

Rüyada Saklanmak Kaçmak

Rüyada saklanmak kaçmak, çıkar yol arayan kişiler ile yorumlanır. Rüyasında saklanarak kaçtığını gören kişi, devlet takibine alınacak bir suç işler ve yakalanmamak için kaçak bir hayat yaşar. Rüyada saklanarak kaçan bir kadın, zorla evlendirilmeye çalışılır. Rüyada kaçmak, sorumluluk almaktan korkan kişiler ile de yorumlanır.

Rüyada Düşmandan Saklanmak

Rüyada düşmandan saklanmak, korkaklık ve bıkkınlık ile yorumlanır. Rüyasında savaşır iken düşmandan saklandığını gören kişi, korkak ve kendine güvenmeyen kişidir. Rüyasında niyetinin kötü olduğunu anladığı bir kişiden saklandığını gören kişi, böyle kişiler ile uğraşmaktan bıkmıştır ve olduğu yeri terk ederek başka bir yere taşınır. Rüyada düşmandan saklanmak, plan yapmak ile de yorumlanır.

Rüyada Hindi Görmek Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu