Rüyada Rimel Görmek İslami

Rüyada Rimel Görmek

Rüyada rimel görmek , rüya sahibinin yakın çevresinde ikiyüzlü kişilerin bulunduğuna , güvenilir olmayan ve aynı zaman da kazanç sağlamak size zarar vermek isteyen bir kişiye yorulur.

Bu kişi size zarar vermek için elinden geleni yapacağına ve hiçbir kötülüğü esirgemeyeceğine işaret eder.

Rüyayı gören kişi bu insan ile yakın zaman içerisinde iletişime geçeceğine ve uzun süre boyunca bu kişiden zarar göreceğine alamet eder.

Bunların yanı sıra kişinin büyük sıkıntılar içerisine gireceğine ve en sonunda bu kişiden kurtulup rahat bir nefes alacağına alamet eder.

Bazı rüya yorumcularına göre , sosyal hayatınızda iyi yerlere geleceğinize , gönül ilişkilerinizin daha iyi olacağına yorarlar.

Bunların yanı sıra sosyal hayatınızın iyiye gitmesi , iş hayatınızı da olumlu yönde etkileyeceğine , bulunmuş olduğunuz işte büyük başarılara imza atacağınıza ve hazırlamış olduğunuz bir proje ile yüksek yerlere geleceğinize delalet eder.

Rüyada Rimel Sürdüğünü Görmek

Rüyada rimel sürdüğünüzü gördüyseniz , yakın zaman içerisinde ortaklık kuracağınıza ve bu ortaklık kurmuş olduğunuz kişiden zarar göreceğinize , sıkıntı ve dert çekeceğinize yorulur.

Bunun yanı sıra rüya sahibi bir oyuna gelerek bunların ağından kurtulamayacağına ve büyük bela içerisine gireceğine alamet eder.

Eğer kişi gerçek yaşam da dikkatli olursa ve arkadaşlarını dikkatli bir şekilde seçerse o zaman başına böyle bir sorun gelmez.

  Rüyada Restorant Görmek Açmak, gitmek Yemek Yemek Nedir?
1 yorum

One thought on “Rüyada Rimel Görmek İslami

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.