Rüyada Rakip Görmek

Rüyada Rakip Görmek

Rüyada rakip görmek , rüya sahibi kendisine yapılacak olan kötü hamleyi ya da davranışı kısa sürede fark edeceğine , sezgilerinizi kullanarak düşmanlarınızı yeneceğinize alamet eder.

Size karşı her zaman kötülük besleyen ve açığınızı kollayan kişilere hiçbir zaman fırsat vermeyeceğinize , bu konudalar da çok akıllı davranacağınıza , yalanların ve dolanların ortaya çıkması için elinizde geleni yapacağınıza ve en sonunda başarılı olacağınıza yorulur.

Rüyada Rakip Olmak

Rüyada rakip olduğunuzu gördüyseniz ve gerçek yaşam da bekarsanız o zaman sevmiş olduğunuz kişi başka birisi ile nişanlanacağına ya da sözleneceğine işaret eder.

Bunların yanı sıra muradınıza biraz geç ulaşacağınıza , eğer açık davranmazsanız istemiş olduğunuz şeylerin geç olacağına , mutlu olmak için her zaman dürüst hareket etmeniz gerektiğine alamet eder.

Hiç tanımadığınız birisine rakip olduğunuzu gördüyseniz , işyerindeki pozisyonunuzun tehlikeye gireceğine ve çok zor terfi alacağınıza işaret eder.

Bunların yanı sıra maddi olarak büyük sıkıntı içerisine gireceğinize ve moralinizin çok bozuk olacağına yorulur.

Rüyada Rakip Takımla Maç Yapmak

Rüyada rakip takım ile maç yaptığınızı gördüyseniz , gerçek yaşam da eğer ticaretle uğraşıyorsanız o zaman aynı sektörde yer alan bir firma ile sıkıntı yaşayacağınıza delalet eder.

Voleybol maçı yaptığınızı gördüyseniz , yakın zaman içerisinde gireceğiniz bir ihaleyi kazanacağınıza , tenis maçı gördüyseniz ; hayatınızı tekrardan kazanmak için sürekli olarak büyük mücadeleler vereceğinize işaret eder.

  Rüyada Kabeye Umreye Ve Hacca Gitmek Ne Anlama Gelir?
0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.