Rüya TabirleriM Harfi Rüya Tabirleri

Rüyada Maç Yapmak Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Maç yapmak, darlıktan sonra bolluğa, kafa karışıklığından sonra aydınlığa, ilime irfana ve kitaplar dolu bir eve sahip olmaya işarettir. Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki: Rüyada maç oynayıp gol atmak ise; karşılıklı anlaşmaya, tartışmaların tatlıya bağlanmasına işaret eder. Rüyada maç yapanları görmek, kontrollü bir şekilde zengin olmaya ve bol bol malından dağıtarak, zekat vererek hayır duası almaya işarettir.

Rüyada maç sonunda üzüntüye düşen kimse gerçek hayatında müjdeli bir haber alarak sevinenler safına katılacak demektir. Maç sonunda terlediğini gören kimse alnının teriyle işten zaferle ayrılacak demektir.

Rüyada Maç İzlemek

Rüyada maç izlemek ile ilgili olarak Ünlü rüya yorumcusu, Mehmet Emin Kırgil’in yorumu ise, gerçek hayatında göreceklerinin karşısında hayrete düşmeye, şaşkınlığa, üzüntüye, yeise ve yasa delalettir. Rüyasında maç izlerken uyuyakaldığını gören kimse bekarsa evlenir, evliyse erkek çocuğu dünyaya gelir.

Rüyada Maç Görmek

Rüyada maç yapmak yeni arkadaşlar tanımaya, o arkadaşlıklardan dostluklar kazanmaya, yeni şehirlerde yeni iş planlarına delalettir. İmâm-ı Nablusi (r.a) Hazretleri Buyurmuştur’ki; Rüyada maç yaparken gol attığını gören kimse o rüyasındaki sevincinin mislini gerçek hayatında hakkı ve hayırlısı ile görecek demektir.

Rüyada Maç Skoru Görmek

Rüyada maç skoru görmek birikmiş borca, faturalara, fiyat hesaplamalarına ve ölçülü alışverişe delalettir. İbn-i Şirin (r.a) Buyurmuştur’ki; Rüyasında tuttuğun takımın kaybettiğini gören kimse gerçek hayatında üzüntülü bir haber ile sarsılacak demektir. Maç skorunu bulanık gören kimse için birtakım sürprizler kapıda demektir.

Rüyada Maça Gitmek

Rüyada maça gitmek toplu halde şehir değişikliğine, yolculuk yapmaya, başka şehirler görmeye delalettir. İbni Kesir (r.a) Buyurmuştur’ki; kişi maça gittiğinde yalnız başına ise çok kısa bir süre içerisinde dünya evine girer. Rüyasında eşi ile maça gittiğini gören kimsenin evinde bir kavga patlak verebilir. Bu kavganın tatlıya bağlanması için iki tarafın da mutedil ve ılımlı olması gerekir.

Rüyada Maç Bileti Almak

Rüyada maç bileti almak eline geçecek bir belgede okudukları sonrası hayatın değişmesi anlamına gelir. Eğer maç bileti geçmişe ait bir tarihe aitse geçmişten gelecek olan bir bilgi ya da bir rapor eşliğinde kişinin hayatı bir daha düzelmemek üzere değişecek demektir. İbni Cerir (r.a) Buyurmuştur’ki; rüyada maç biletini kaybettiğini gören kimse gerçek hayatında borç içinde kalacak ve yakın dostlarının desteğine ihtiyaç duyacaktır.

Rüyada Maç Oynamak

Rüyada maç oynamak ile ilgili olarak, Ünlü rüya yorumcusu, Mehmet Emin Kırgil yorumu ise kişinin alnının teri sonucu helal bir kazanç kapısını kendisine doğru araladığına delalettir. Rüyada maçı kaybettiğini gören kimse gerçek hayatta kazanır ve ödüllendirilir. Rüyada yabancı kişiler arasında maç oynadığını gören kimse yeni tanışacağı insanların arasında aklı ve fikirleri ile sivrilecek, yükselecek ve çok kısa bir süre içerisinde o topluluğun başkanı olacak demektir.

Rüyada Maç İzlemeye Gitmek

Rüyada maç izlemeye gitmek uzun vadede kalabalık bir ortamda bulunmaya, o kalabalık tarafından övgü dolu sözlerin ışığında alkışlanmaya, takdire, gururlanmaya işarettir. Rüyada hiç bilmediği bir şehirde maç izlemeye giden kimse yeni bir şehre adım atar atmaz tanışacağı kimselerin sayesinde sıla hasretini daha kolay bir şekilde çekecek demektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu