Rüyada Pırasa Görmek Ne Demek? İslami Manası

rüyada-pırasa

Rüyada pırasa görmek , genel olarak bir kişiden yardım alacağınıza yorulur. Hayırlı , temiz kalpli , yardım etmeyi çok seven birisinden yardım alacağınıza işaret eder.

Bunun haricinde maddi olarak sıkıntı içerisindeyseniz en kısa zaman içerisinde maddi durumunuzu düzelteceğinize , borcunuz varsa onları ödeyeceğinize , bir süre boyunca birisinden yardım alarak ayakta durmaya çalışacağınıza alamet eder.

Sağlık sorunu yaşıyorsanız eğer o zaman şifa bulmak için hem maddi hem de manevi olarak o kişinin yanında olacağınıza , şanslı olup her zaman hayırlı kişilerin yanında olacağınıza ve o kişilerden fayda göreceğinize alamet eder.

Rüyada Pırasa Yemeği Yemek 

Rüyada pırasa yemeği yediğinizi gördüyseniz , rüyayı gören kişinin kötü bir işe gireceğine ve farkında olmayarak kendisini bir türlü durduramayarak işin sonuna kadar gideceğine ve en sonunda kendisini zor duruma sokacağına yorulur. Yani rüyada pırasa yemek pek hayırlı bir rüya değildir.

Rüyada Pırasa Doğramak 

Rüyada pırasa doğradığınızı gördüyseniz , gerçek yaşam da miras bölüştüreceğinize veya mal varlığınızı kardeşlerinize , çocuklarınıza ve sevmiş olduklarınıza bölüştüreceğinize yorulur.

Yani bu rüya elde edilen payın dağıtılmasına işaret eder.

Rüyada Pırasa Toplamak 

Rüyada pırasa toplamak , rüyayı gören kişinin çevresinde çok kötü insanların olduğuna , bu kişilerle gece gündüz bir arada olacağına ve gün geçtikçe daha da çok mutsuz birisi olacağınıza delalet eder.

  Rüyada Papaz Görmek Ne Demek, Neye İşarettir?
0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.