Rüyada Pestil Görmek

Rüyada Pestil Görmek Ne Anlama Gelir? Rüya Tabirleri

Rüyada Pestil görmek, birçok rüya tabircisi tarafından rüya sahiplerinin bazı konularda çok zorlanacak oluşuna ancak zorlandığı her işten de hak ettiği tutarı alacak oluşuna delalet edilmiştir. Özellikle yeni bir işe girmiş ya da yeni bir iş fikrini hayata geçirmek amacıyla harekete geçme planları yapan bir kimsenin rüyasında pestil görmesi, bu işlerden elde edeceği kazançların çok yüksek tutarlarda olacak oluşuna delalet sayılmıştır. Rüya sahipleri, hayatları boyunca çalışmalılardır ve çalıştıkları sürece de istedikleri her yere varabileceklerinin farkında olmalılardır.

Rüyada Pestil Görmek İhya Rüya Tabiri

Rüyada pestil görmek ihya, üzüntüye, kedere ve sıkıntıya düşüleceğine işaretle deyim edilir. Bazı yorumculara göre de rüyada bastık görmek, tersiyle yorumlanır demişlerdir. Yani bastık görmek, bolluk (refah) ve mutluluğa işaretle deyim edilmiştir.

Rüyada Pestil Yemek

Yapılmış pestilin rüyada yenmesi, rüyayı görmüş kimselerin hem kendilerinin yiyecekleri hem de başkalarına yedirecekleri rızıkların ve paraların helal oluşuna delalet edilmiştir. Kişilerin hayatlarında en fazla değer ve önem verdikleri husus boğazlarından geçen lokmanın helal olmasıdır. Rüya sahipleri, helal para kazanmaya çalıştıkça bu girişimleri başarılı olacaktır ve bu durum, herkesin bu hususta rüya sahiplerine hayran kalmasını da sağlayacaktır.

Rüyada Pestil Yapmak

Rüyada Pestil Yapmak

Uğraş vererek pestil yaptığını rüyada görmek, din alimlerine ve rüya tabircilerine göre farklı şekillerde yorumlanmıştır:

  • Bazı din alimlerine göre rüyada pestil yapılması, rüya sahiplerinin bir cami ya da hayır kurumu yaptırmaya karar verecek oluşlarına delalet edilmiştir. Rüya sahipleri, uzun zamandır bu ve benzeri bir fikre sahiplerse, bir din büyüğünden alacakları akılla icraata geçeceklerdir. Bu durumun ardından da rüya sahiplerinin her gün yüzlerce kimseden hayır duası alabileceği bir kurumları olacaktır.
  • Bazı rüya tabircilerine göre ise bu rüya, rüyayı görmüş kişilerin sadece kendi emekleriyle bir ev alacaklarına ya da ev yapacaklarına delalet edilmiştir. Rüya sahipleri, elde ettikleri binaya yalnızca kendi başlarına da sahip olsalar, ilerleyen zamanlarda bu mülklerine birinin ortak olmaya çalıştığını görebilirler. Haklarını sonuna kadar savunmalı, karşılarındaki kişi kim olursa olsun rüya sahiplerinin yalnız başlarına verdikleri emeklerin üzerine başkalarının konmasına izin vermemelilerdir.

Rüyada Dut Pestili Görmek

Duttan yapılmış pestili rüyada görmek, rüya sahiplerinin cinsiyetlerine göre şöyle yorumlanmıştır:

  • Eğer bir erkek rüyasında dut pestilini ya da dut pestili yediğini görmüşse, ailesindeki insan sayısı beklenmedik bir şekilde artacaktır. Rüya sahiplerinin de baktığı insan sayısı birdenbire artmış olacak, rüya sahipleri bir süre maddi açıdan çok zorlanacaklardır. Ancak bir süre sonra bu duruma alışacaklar, alışmalarından sonra da eskiden sadece külfet olarak gördükleri şeylere bakışları değişecektir.
  • Bir kadının bu rüyayı görmesi, aile büyüklerinden bir konu hakkında sözlü bir tartışma yaşayacaklarının habercisi olarak yorumlanmıştır. Özellikle çalışan ve sürekli olarak evinde zaman geçiremeyen kadınların bu rüyayı görmesi, ailesine sahip çıkmamakla suçlanmasına delalet edilmiştir.

Rüyada Cevizli Pestil Görmek

Rüyada Cevizli Pestil Görmek

İçine ceviz koyulmuş pestilin rüyada görülmesi, birçok rüya tabircisi tarafından rüya sahiplerinin enerjilerinin çok yüksek olacakları bir döneme girmelerine delalet sayılmıştır. Kişiler sağlıklı ve keyifli olmaları sebebiyle bu enerjiye sahip olabilirler ve bu enerji ile kısa sürede birçok insan tarafından başarılamayacak olarak görülen işleri halledeceklerdir. Eğer rüya sahipleri, evlilik ya da büyük yatırımlar gibi durumlar içine gireceklerse bu süreç içinde karar vermeli ve aldıkları kararlardan geri dönmemelilerdir. Kişilerin ruhsal istikrarları, kendilerine büyük tutarlarda maddiyatı da beraberinde getirecektir.

Rüyada Üzüm Pestili Görmek

Rüyada üzümle yapılmış pestilin görülmüş olması, bazı alimlere göre rüya sahiplerinin yakın zamanda hakkı yenmiş bir kimse ile konuşacak oluşuna delalet edilmiştir. Rüya sahipleri haksızlığa uğrayan bu kişinin hakkını kazanabilmesi için çaba gösterecektir ve uzun bir uğraştan sonra gösterdikleri tüm çabaların karşılığını alabileceklerdir. Hakkını savundukları kişi de rüya sahiplerinin bu iyiliğini unutmayacak ve zamanı geldiği zaman aynı şekilde ona karşılık verecektir.

Rüyada Pestil Dağıtmak

Rüyada insanlara pestil dağıttığını görmek, rüyayı görmüş kimselerin kalplerinin temizliği ve güzelliği sayesinde ettikleri duaların yakın zamanda kabul olacağı yorumu yapılmıştır. Eğer rüya sahipleri, bir yerde toplanmış kimselere pestil dağıttıklarını rüyalarında görmüşlerse, ettikleri dua aslında birçok insanın katkısı ile gerçekleşecektir ancak rüya sahipleri bu durumun farkına varamayacaklardır. Onlar dualarının kabul oluşunu tamamen kadere bağlarken birçok insanın kendisi ve kendisinin özel hayatı için uğraştığını gözlerinden kaçırabilir ya da ikinci plana atabilirler.

Rüyada Peruk Takmak

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu