Rüyada Papaz Görmek Ne Demek, Neye İşarettir?

Rüyada papaz görmek ihya yorumu; kişinin yaşayacağı tartışmalara delalet eder. Aile içinde bir süre anlaşmazlıklar ve fiili ayrıcalıkları yaşanır. Ancak Diyanete göre bu rüyayı gören bir kimseyi haksız yere suçlamış olacaktır.

İslam alimlerine göre rüyada papaz cenazesi görmek birden fazla anlamlara yorumlanır. Rüyayı gören kişinin rüyasında papazı nasıl ve ne şekilde gördüğüne göre yorumlanmalıdır.

İmam Nablusi (r.a) rüyasında papaz görenin rüyasının, rüyada papaz olmak, rüyada papaz dövmek, rüyada papa kıyafeti görmek veya rüyada papaz eriği görmek gibi anlamlarına göre yorumlanması gerektiğini buyurmuştur.

Rüyada Papaz Görmek İhya

Rüyada papaz görmek, günah işlediğiniz ve günahkar olduğunuza delalet eder.

Rüyada Papaz Olmak

Rüyada papaz olmak, rüya yorumcularına göre kişinin hayatında yalan söyleyeceği bir an yaşaması anlamına gelir. Kişi hanesi içinden birilerine veya dostlarından birilerine yalan söylemek durumunda kalacaktır. Ancak Diyanet’e göre bu rüyayı gören iş yerinde kendinin sözü geçtiği bir ortamda bulunacaktır.

Rüyada Papaz Dövmek

Rüyada papaz dövmek, rüya yorumcularına göre papazı döven kişi yakınları tarafından birilerinin kendisine yalan söylediğini öğrenir. Kandırılmak ve ihanete uğramak durumları yaşanır. Diyanet’e göre hu rüyayı gören güç kaybeder.

Rüyada Papaz Kıyafeti Görmek

Rüyada papaz kıyafeti görmek, rüya sahibinin hoşnut olmayacağı bir ortamda bulunması anlamına gelir. Rüyayı gören kişi istemediği yerlerde ve ortamlarda uzun süre bulunmak zorunda kalacaktır.

Rüyada Papaz Eriği Görmek

Rüyada papaz eriği görmek, rüya yorumcularına göre kişi kandırdığı veya yalan söylediği bir olaydan maddi çıkar elde eder. Bu çıkar doğrultusunda maddi kazancı hanesi içine alır. Ancak Diyanet’e göre bu rüyayı gören haksız miras payı durumu yaşar.

Rüyada Papaz Mezarı Görmek

Rüyada papaz mezarı görmek, rüya yorumcularına göre kişinin bir takım maddi yada manevi kayıplar yaşaması anlamına gelir. Aile içinde bazı tartışmalar yaşanır. İflas durumları veya büyük bir para kaybetme yaşanacaktır. Diyanete göre ise kişinin hanesi içinde kendisine yalan söyleyen birileri olacaktır.

Rüyada Camide Papaz Görmek

Rüyada camide papaz görmek, rüya sahibinin yakın zamanda Allah katında önemli bir iş yapacağı anlamına gelir. Fakat birileri bu işe engel olmaya çalışacaktır. Hayırlı işler ve sevap işleme söz konusu olur. Diyanete göre bu rüyayı gören Allah’ın ibadet yerlerine gitmeli ve dua etmelidir.

Rüyada Kilisede Papaz Görmek

Rüyada kilisede papaz görmek, rüya yorumcularına göre kişi yabancı olduğu bir ortamdan büyük bir iyilik görecektir. İlk defa gidilen bir yerden sevinçle dönmek veya ilk defa tanıştığın bir kimseden önemli bir hayır yardımı almak durumları yaşanır.

• Bir kimsenin rüyada bir kiliseye gidip papazla konuştuğunu görmesi, rüya sahibinin tövbe ve istiğfar etmesi için
acele davranması gerektiğine işaret eden bir uyarı (ikazdır demişlerdir. Çünkü insanın ne kadar yaşamı olduğu belli değildir. Tövbede tövbe etmekte acele etmesi gerekir denmiştir.

Rüyada Ayin Görmek

Rüyada ayin görmek, rüya yorumcularına göre kişi yakın zamanda birine maddi bir yardım yapar. Bunun arkasından büyük bir hayır duası alır. Ancak Diyanet’e göre bu rüyayı görenin anne ve babası sürekli kişiye dua ederek gününü geçirir. Allah’ın kelimeleri kişinin üstünden hiç bir zaman eksik olmaz.

Rüyada Papayı Görmek

Rüyada Papayı görmek, şüphe ve tereddüde düşmeye işarettir, iyi bir rüya değildir demişlerdir.

Rüyada Sınava Girmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu