Rüyada Papağan Görmek

Rüyada Papağan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada papağan görmek anlamı; rüya sahibinin hayatında karşısına bazı fırsatların çıkacağına delalet etmektedir. Rüyada papağan görmek kişi için para ve huzuru simgelemektedir. Rüya sahibine beklemediği kişilerden miras kalacağına işarettir. Kişinin gerçekleştirdiği projeler sayesinde kazancının artacağına, çevresindeki insanlar ile iyi iletişim kuracağına, iyi kalpli insanlar ile tanışacağına delalet etmektedir. Kişinin karşılaşacağı bu iyi kalpli insanlar, rüya sahibine manevi açıdan oldukça yardımcı olacaklardır.

Rüyada Papağan Görmek İhya

Rüyada papağan görmek, konuşması hoş, tavır ve hareketleri alımlı bir hanımınız olacağına yahut hoş konuşan tavır ve hareketleri düzenli bir çocuğunuz olacağına işaretle deyim olunur. Rüyada papağan görmek, ara sıra de tatlı dilli, hoş sözlü biri olduğunuzdan işinizde etkin olacağınıza, ama azıcık büyüklenme, kendini beğenmişlik gibi kötü huyunuz olduğuna işaretle deyim olunur.

Rüyada Papağan Yakalamak

Rüyada papağan yakalamanın manası, rüya tabircileri tarafından hayırlı bir kısmet olarak yorumlanır. Papağan yakalamak; kişinin kazancının artacağına, ilişkilerde ilk adımı atacağına ve ciddi bir ilişki yaşayacağına delalet etmektedir. Papağan yakaladıktan sonra konuşmak, kişinin karşısına çıkacak olan fırsatlara ve duygusal açıdan karşılaşacağı güzel olaylara işarettir. Aynı zamanda bazı rüya tabircileri tarafından kısmetin açılacağına ve iyi bir ilişki yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada Sultan Papağanı Görmek

Rüyada Sultan Papağanı Görmek

Rüyada sultan papağan görmenin anlamı; rüya sahibinin hayatında olan sıkıntı ve sorunların sona ereceğine, güzel günler yaşayacağına, sevdiği insanlar ile mutlu ve huzurlu olacağına, karşısına çıkacak güzel gelişmeler ile çok mutlu olacağına, hayatta karşısına çıkacak engellerin en başından kişiyi etkilemeyeceğine delalet etmektedir. Aynı zamanda bazı rüya tabircilerine göre rüya sahibinin maddi sıkıntılarından kurtulacağına, vereceği kararlara uyum sağlayacağına, mutlu olacağına, ailesindeki fertleri destekleyeceğine, kaybettiği nesneyi bulacağına ve düşmanlarından kurtulmanın bir yolunu bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada Beyaz Papağan Görmek

Rüyada beyaz papağan görmenin anlamı; rüya tabircileri tarafından rüya sahibinin çevresindeki insanların ona hayran kalacağına, kendisine iyi gelecek iyi kararlar alacağına, arkadaşları ile arasında gerçekleşmiş olan problemlerin çözüme kavuşacağına, başarılarının devam edeceğine ve her daim mutlu olacağına delalet etmektedir. Bazı rüya tabircilerine göre rüya sahibinin hasta olması durumunda sağlığına kavuşacağına, aksiliklerin sona ereceğine, bir yakını sayesinde güzel işler yapacağına, hayırlı işlere girişeceğine, üzüntülerden kurtulacağına, fakirlikten kurtularak borçlarını ödeyeceğine ve verdiği sözleri tutmak için çaba göstereceğine delalet etmektedir.

Rüyada Renkli Papağan Görmek

Rüyada renkli bir papağan görmenin anlamı; rüya sahibinin canlı, renkli ve sevecen bir kişi olacağına delalet etmektedir. Rüyada renkli papağan görmek aynı zamanda kişinin uzun bir ömrünün olacağına işarettir. Rüyada renkli papağan görmek oldukça iyiye yorulmaktadır. Kişinin karşısına çıkan sıkıntı ve dertlerden bir gün kurtulacağına, mutlu olacağına delalet eder.

Rüyada Papağan Sevmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada papağan sevmenin anlamı; bazı rüya tabircilerine göre rüya sahibinin hayatının inişli çıkışlı olacağına delalet etmektedir. Kişi farklı duyguları kısa süre içerisinde yaşayacaktır.

Rüyada Eve Papağan Girmesi

Rüyada Eve Papağan Girmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada eve papağan girmesinin anlamı; kişinin rahat edeceğine ve mutlu olacağı bir evreye giriş yapacağına, yakınları ile birlikte olacağına, sıkıntılarının çözümlerine ulaşacağına, başarılarının daim olacağına, yetim ve öksüzlerin mutlu olacağına, bolluk içinde yaşayacağına delalet etmektedir. bazı rüya tabircilerine göre ise rüyada eve papağan girmesinin anlamı; kişilerin işlerinin iyi gideceğine, herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalmayacağına, yetenekleri ve başarıları ile öne çıkacağına, çok kötü bir dönemin ve maddi – manevi sıkıntılar çekmesinin ardından rüya sahibinin başarıları ile zarar uğramaktan kurtularak güzel makamlara geleceğine, rüya sahibinin hem ruhen hem de bedenen iyileşerek mutlu olacağına, uzun zaman sonra hayal edilen şeylere ulaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada Yeşil Papağan Görmek Ne Demek?

Rüyada yeşil papağan görmenin anlamı, genel olarak şansa işaret etmektedir. Rüya sahibi, iş hayatında bolluk ve bereket ile karşılaşacaktır. Kişinin uzun bir zamandan sonra tekrar refaha ereceğine, diğer insanlara hemen güvenmeyecek bir yapıda olacağına delalet etmektedir. İnsanlara hemen güvenmemesinden dolayı da ayağına gelen fırsatları değerlendiremeyeceğine yorulur. Rüyada yeşil papağan görmek bazı rüya tabircilerine göre ise aynı zamanda kişinin mutluluğa ulaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada Beyaz Papağan Yakalamak

Rüyada Beyaz Papağan Yakalamak Ne Anlama Gelir?

Rüyada beyaz papağan yakalamanın anlamı; rüya tabircilerine göre genel olarak rüya sahibinin hastalıklara karşı pes etmeyip mücadele göstermesine, doğru yoldan dönmesine, günah işlemesine, madden ve manen destek görmesine ve sıkıntılı zamanlarda Allah’ın varlığına her daim hissetmesine delalet etmektedir. Rüyada beyaz papağan yakalamak; rüya sahibini seven insanların kendisine sürekli bir şekilde destek olacağına, kişiyi seven kişileri hayal kırıklığına uğratarak üzeceğine, hayatta alacağı bir haber yüzünden üzülerek mutsuz olacağına, sıkıntı ve problemlerinden dolayı üzüleceğine fakat çok zarar görmeyeceğine, bolluk ve bereket içerisinde yaşayacağına, rahat ve mutlu bir yaşam süreceğine, rüya sahibinin dürüst ve kendisine uygun olan insanlar ile arkadaşlık ilişkileri kuracağına, kötü insanlardan uzak durarak hayatındaki kötü insanlardan kurtulacağına, akıl ve mantık ile karar vererek huzurlu bir yaşamı olacağına işaret etmektedir.

Rüyada Papağanın Uçtuğunu Görmek

Rüyada papağanın uçmasını görmek, rüya tabircileri tarafından rüya sahibinin kazancının azalarak mal ve mülkünü kaybedeceğine delalet etmektedir. Rüya sahibinin rüyasında bir papağanın uçtuğunu görmesinin manası genel olarak rüya sahibinin sorunlar ile karşılaşacağına işarettir.

Rüyada Papağan Isırması     

Rüyada kişiyi papağanın ısırdığını görmesi; rüya yorumcularına göre rüya sahibinin kendisine her zaman güvendiğine ve doğru yoldan sapmayacağına delalet etmektedir. Rüyada kişinin papağanı ısırması, rahatlık ve huzur içerisinde bir yaşam süreceğine, isteklerinin gerçekleşeceğine, hiçbir kişiye haksızlık etmeden ve kul hakkına girmeden çaba göstermeye, kazancının artacağına, iş veriminin azalacağına, kişiye büyük bir miras kalacağına, rüya sahibinin çevresindeki arkadaşları ile arasının kötü olacağına ve bazı insanlar ile yollarını ayıracağına, güzel olayların yaşanacağına ve sevincinin her zaman süreceğine delalet etmektedir. Rüyada papağanın ısırdığını gören bir kişi sabırlı olarak önüne çıkan engellere takılmadan yolunda devam edeceğine, mutlu olacağına, işlerinin yolunda gideceğine, rızkının büyüyeceğine, çevresinde farkında olmadan düşman edineceğine ama bu düşmanlar tarafından zarara uğramayacağına ve başka sıkıntılarının ortaya çıkacağına delalet etmektedir.

Rüyada Papağanın Kaçtığını Görmek

Rüyada papağanın kaçmasını gören bir kişi için rüya sahibinin ailesine iyi bir gelecek sağlaması için çok çalışacağına ve emek sarf edeceğine, ruhsal açıdan bir çöküntü yaşayacağına, ruhsal olarak çöküntü yaşamasının ardından güzel günlerin gelerek bu durumun sonlanacağına, büyük kısmetler ile karşılaşacağına, sıkıntı ve problemlerin ortadan kalkacağına, her daim haklı kişilerin yanında olacağına ve hastalıkların şifa bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada Mavi Papağan Görmek

Rüyada Mavi Papağan Görmek

Rüyada mavi papağan görmenin manası; rüya tabircilerine göre kişilerin bol kazanç sağlayacağı bir işte çalışacağına, mal ve can güvenliğini sağlayacağına, borçlarını ödeyeceğine, karşısına çıkan tatsız olaylardan sonra haklı olduğunun ortaya çıkacağına, çalıştığı her projede başarılı olarak adından söz edileceğine ve özlemin son bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada Papağanın Omzuna Konması

Rüyada papağanın omzuna konmasını görmek; rüya sahibinin başka insanlar ile rekabet edemeyecek kadar başarılı olacağına, ölen kişilerin arkasından konuşmaması gerektiğine yorulmaktadır. Rüya sahibi, kötü biriyse zengin ve mutlu bir hayat yaşayarak keyfinin kaçmayacağına işaret etmektedir. Eğer ki rüyada papağanın omzuna konmasını bir kadın görmüş ise de hak yolundan ayrılmadan yaşayacağına, şanslı ve bahtlı bir insan olacağına, emek ve çaba sarf etmesi gerektiğine delalet etmektedir.

Rüyada Cinayet İşlemek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu