Rüyada Nargile Görmek ve İçmek Ne Demektir?

Rüyada nargile görmek iyiye ve hayra yorumlanmayan rüyalardan birisidir. Rüyayı gören kişinin kötü yollara sapacağına , kötü olan insanlarla yakınlık kuracağına , hem kusurlu hem de eksik yanlarının çoğalacağına , iyi olmaktan çıkıp kötü olacağınıza ve hak yolunu terk edeceğinize işaret eder.

Rüyada Nargile Görmek Ne Anlama Gelir?

Bunun yanı sıra huy değiştireceğinize , iyi kalpli insan olmaktan çıkıp kötü kalpli birisi olacağınıza ve herkesi şaşırtacak birisi olacağınıza delalet eder.

Rüyada Nargile İçmek Nedir?

Rüyada nargile içtiğinizi gördüyseniz , kısa yoldan daha fazla para kazanmak için elinizden geleni yapacağınıza , yasak ve gayri meşru olmayan işlere gireceğinize ve bu yüzden başınızı çok büyük belalara sokacağınıza alamet eder.

Rüyasında nargile içtiğini görmek, sünnet dışı bir iş yapmaya ve kötü alışkanlıklarınızın olacağına veya olduğuna işarettir.

Bazı kere de, Rüyasında nargile tüttürdüğünü (içtiğini) gören, bazı kötü alışkanlıkların sonradan rüyayı gören kimsenin, başına dert açacağından dolayı şimdiden bunları terk etmesi gerektiğini hatırlatan bir uyarı işareti veren bir rüya olarak tabir olunur.

Rüyada Nargile İçen Birini Görmek

Rüyada nargile içen birisini gördüyseniz , özel hayatınızla ilgili önemli kararlar alacağınıza , kendinize yanlış yapılmış olan insanları hayatınızdan çıkaracağınıza , enayi yerine koyulduğunuzu anladığınız zaman bu kişileri hayatınızdan söküp atacağınıza işaret eder.

Rüyada Nargile Dumanı Görmek

Rüyada nargile dumanı görmek , yaşamış olduğunuz bazı sorunlardan dolayı yıkılacağınıza fakat hırs yapıp bu sorunların üstesinden gelmek için büyük bir çaba sarf edeceğinize alamet eder.

Bunun haricinde hem inancınız hem de kararlılığınız sayesinde yaşamış olduğunuz kötü günleri unutacak hayatınıza yeni bir sayfa açacağınıza yorulur.

Rüyada Nargile Almak

Rüyada nargile aldığınızı gördüyseniz , kariyerinizde yüksek yerlere geleceğinize ve toplum içindeki değerinizin artacağına işaret eder.

Rüyada Zehir Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu