Rüyada Nargile Görmek ve İçmek Ne Demektir?

Rüyada Nargile Görmek ve İçmek Ne Demektir?

Rüyada nargile görmek iyiye ve hayra yorumlanmayan rüyalardan birisidir. Rüyayı gören kişinin kötü yollara sapacağına , kötü olan insanlarla yakınlık kuracağına , hem kusurlu hem de eksik yanlarının çoğalacağına , iyi olmaktan çıkıp kötü olacağınıza ve hak yolunu terk edeceğinize işaret eder.

Bunun yanı sıra huy değiştireceğinize , iyi kalpli insan olmaktan çıkıp kötü kalpli birisi olacağınıza ve herkesi şaşırtacak birisi olacağınıza delalet eder.

Rüyada Nargile İçmek Nedir?

Rüyada nargile içtiğinizi gördüyseniz , kısa yoldan daha fazla para kazanmak için elinizden geleni yapacağınıza , yasak ve gayri meşru olmayan işlere gireceğinize ve bu yüzden başınızı çok büyük belalara sokacağınıza alamet eder.

Rüyada Nargile İçen Birini Görmek

Rüyada nargile içen birisini gördüyseniz , özel hayatınızla ilgili önemli kararlar alacağınıza , kendinize yanlış yapılmış olan insanları hayatınızdan çıkaracağınıza , enayi yerine koyulduğunuzu anladığınız zaman bu kişileri hayatınızdan söküp atacağınıza işaret eder.

Rüyada Nargile Dumanı Görmek

Rüyada nargile dumanı görmek , yaşamış olduğunuz bazı sorunlardan dolayı yıkılacağınıza fakat hırs yapıp bu sorunların üstesinden gelmek için büyük bir çaba sarf edeceğinize alamet eder.

Bunun haricinde hem inancınız hem de kararlılığınız sayesinde yaşamış olduğunuz kötü günleri unutacak hayatınıza yeni bir sayfa açacağınıza yorulur.

Rüyada Nargile Almak

Rüyada nargile aldığınızı gördüyseniz , kariyerinizde yüksek yerlere geleceğinize ve toplum içindeki değerinizin artacağına işaret eder.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.Yükleniyor...