Rüyada Nar Ve Nar Ağacı Görmek Yemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada nar görmek genel olarak hayra ve iyiye yorumlanır. Rüyayı gören kişi gerçekte evli değilse o zaman yakın zaman içinde çocuğu olacağına , hem maddi hem de manevi olarak rahatlayacağına , zengin birisi olacağına delalet eder.

Eğer görmüş olduğunuz nar’ın kırmızı taneleri elinize geçiyorsa o zaman altın olarak size geri döneceğine , beyaz nar taneleri ise gümüş olarak yorumlanır.

Rüyada görmüş olduğunuz nar’ı eğer kış ayında gördüyseniz o zaman emeğinizle kazanmış olduğunuz mala ve mülke işaret eder.

Mevsim dışında gördüyseniz haksız kazanç elde edeceğinize ve elinize haram para geçeceğine delalet eder.

Rüyada narı gören kişi erkek ise o zaman güzel bir bayan ile yakın zaman içinde evleneceğinize alamet eder. Bu rüya bekarlar için evliliğe , evli olanlar için de çocuk sahibi olmaya yorulur.

Rüyada Nar Yemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada nar yemek , rüyayı gören kişinin mal ve mülk sahibi olacağına , mülkünüz varsa onun artacağına ve işlerinizin her zaman iyiye gideceğine işaret eder.

Bunun yanı sıra nar kabuğu görmek ise , hastaysanız kısa süre içerisinde şifa bulacağınıza delalet eder.

Rüyada Nar Ağacı Görmek

Rüyada nar ağacı gördüyseniz , hem varlıklı hem de cömert olan birisinden yardım alacağınıza , gördüğünüz nar ağacı olgunsa o zaman hastaysanız şifa bulacağınıza , maddi açıdan çok rahatlayacağınıza ve sevinçli haber alarak çok mutlu olacağınıza işaret eder.

  Rüyada Nargile Görmek ve İçmek Ne Demektir?
4 yorum

4 thoughts on “Rüyada Nar Ve Nar Ağacı Görmek Yemek Ne Anlama Gelir?

  1. tum akrabalar toplanmışdı sonra akşam olduğunda başka bir akrabamizin evine gitdik ve dus aldim bahceye cikdim ve bahcede nar ağacları vardı biz nar tobluyorduk

  2. selamun aleykum ben ruyamda köydeeymışım ben yanımda halamın oglu vardı bız yolda yururken önumüze nar agacı çıktı 1 kaç tane aldık ve yedık olgun kırmızı kabuklu nardı sonra 1 az ilerde yururken çocugun 1 ı bana taas atıp kaçtı bende ona atacakken çocuk kaçtı belımın tam ortasına geldı çocugun atmış oldugu bu tas ama canım hiç acımadı

  3. Ruyamda bir nar agaci goruyordum ustundeki narlar olgunlasmis ve catlamisti kipkirmizi nar taneleri icinde gorunuyordu bende agaca tutunup nari koparmaya calisiyordum ki uyandim

  4. Ablam görmüş rüyayı ben ablam abim çilek toplamak için gitmişiz ama nar ağacı çıkmış sonra ben ve abim suya düşmüşüz ablam da bizi kurtarmış anlamı ne acaba cevaplarsnz sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.