Rüyada Nar Görmek

Rüyada nar görmek genel olarak hayra ve iyiye yorumlanır. Rüyayı gören kişi gerçekte evli değilse o zaman yakın zaman içinde çocuğu olacağına , hem maddi hem de manevi olarak rahatlayacağına , zengin birisi olacağına delalet eder.

Eğer görmüş olduğunuz narın kırmızı taneleri elinize geçiyorsa o zaman altın olarak size geri döneceğine , beyaz nar taneleri ise gümüş olarak yorumlanır.

Rüyada nar görmek, bol rızık ve zenginlik işaretidir. Bazen de çocuk sahibi olunacağına işaretle yorumlanır.

• Rüyasında ekşi ve tatlısı karışık olan bir nar görmek, haram bir mal elde edileceğine veya kazanılacağına işarettir.

Rüyada Nar Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada görmüş olduğunuz narı eğer kış ayında gördüyseniz o zaman emeğinizle kazanmış olduğunuz mala ve mülke işaret eder.

Mevsim dışında gördüyseniz haksız kazanç elde edeceğinize ve elinize haram para geçeceğine delalet eder.

Rüyada narı gören kişi erkek ise o zaman güzel bir bayan ile yakın zaman içinde evleneceğinize alamet eder. Bu rüya bekarlar için evliliğe , evli olanlar için de çocuk sahibi olmaya yorulur.

Rüyada Nar Görmek Diyanet Yorumu

Rüyada nar görmek genel olarak hayır şeklinde yorumlanır. Rüyada nar görmek, rüyayı görmüş olan kişi evli değil ise, hayırlı bir eş sahibi olunacağı anlamına gelir.  Rüyasında nar gören kimse, gören birey evli ise, hayırlı bir evlat sahibi olacaktır.

Rüyada nar görmek, aynı zamanda bu rüya iş ve çalışma bakımında oldukça güzel gelişmelerin olacağına ve varlıklı olmanın anlamını taşır. Rüyada görülmüş olan nar taneleri, kişinin eline geçecek olan altın, beyaz nar taneleri ise ele geçecek olan gümüş şeklinde yorumlamaktadır.

Rüyada Nar Görmek İhya

Rüyada Nar Görmek İhya

Kirmani (r.a) yorumu; rüyada görülmüş olan nar kış mevsiminde görüldü ise, rüyayı görmüş olan kişi alın teri ile kazandığı mülke ve mala yorulur. Yaz mevsiminde görülmüş olan nar, haram mala ve haram paranın kazanılmasına yorulur. Rüyada nar gören bir erkek, genellikle çok güzel ve iyi kalpli bir kadın ile evlenecektir.

Rüyada Nar Görmek Danyel (a.s.)’in yorumu:

Kişinin rüyada mevsiminde nar görmesi, mal elde edeceğine ve iyi bir kadınla evlenmiş olduğuna işarettir. Mevsim dışında nar görmek, hayırla yorumlanmaz demiştir.

Rüyada Nar Görmek ibn-i Sirin’in yorumu:

Rüyada nar görmek, zengin bir kadına veya mala ve nakit paraya işaret eder demiştir. Rüyasında ekşi bir nar yediğini gören kişi, mal yönünden fakir olacağına veya zengin bir hanımla evleneceğine ve eline ondan mal geçeceğine yorumlamıştır.

Rüyada Nar Yemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada nar yemek , rüyayı gören kişinin mal ve mülk sahibi olacağına , mülkünüz varsa onun artacağına ve işlerinizin her zaman iyiye gideceğine işaret eder. Bunun yanı sıra nar kabuğu görmek ise , hastaysanız kısa süre içerisinde şifa bulacağınıza delalet eder.

Rüyada nar yemek, rüyayı görmüş olan bireyin büyük çalışmalar içerisinde olarak, kocaman başarılara imza atacağı ve parasal anlamda güzel kazançlara sahip olacağı şeklinde yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi çok iyi mevkilere gelerek kazanacağı parayı, evi ve işi için yatırımda bulunacaktır. Oldukça bolluk ile yorumlanan bu rüya, rüyayı gören bireyin güzel gelişmeler ile karşı karşıya geleceğine işarettir.

• Nar yemek, büyüklere hizmet edeceğinize veya yolculuğa işaret olarak tabir edilir.

Rüyada Nar Ağacı Görmek

Rüyada nar ağacı gördüyseniz , hem varlıklı hem de cömert olan birisinden yardım alacağınıza , gördüğünüz nar ağacı olgunsa o zaman hastaysanız şifa bulacağınıza , maddi açıdan çok rahatlayacağınıza ve sevinçli haber alarak çok mutlu olacağınıza işaret eder.

Rüyada nar ağacı görmek, ahlaklı ve inancı bol, güzel olan biri şeklinde yorumlanır. Bu birey, yalnızca kendi çıkarlarını düşünmeyerek, gönlü ve eli bol birisidir. Bu sebeple bu kişi etrafında bulunan muhtaçlara yardım ederek dua toplar. Aynı zamanda rüyada nar ağacı görmek, varlık, servet anlamına gelir.

Rüyada Nar Ağacı Görmek Nar Toplamak Yemek İçmek Ve Toplamak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Nar Ağacı Görmek
Rüyada Nar Ağacı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada nar ağacı görmek, rüyayı gören kişinin ahlaklı birisi ve inancının yüksek olacağına delalet eder. Kasanızı doldurmak için elinizden geleni yapacağınıza gönlünüzün bol , elinizin bol olacağına yorulur.

 

Bunun yanı sıra çevrenizde bulunan insanlara her konuda yardımcı olacağınıza , imanlı kişilerle arkadaşlık kuracağınıza ve her zaman hak yolunda ilerleyeceğinize alamet eder. Bu rüya özellikle zenginlik olarak yorumlanır.

Rüyada Nar Toplamak

Rüyada nar toplamak, bereket içeren bir hayatın anlamını taşır. Olgun olan narları toplamak, maddi açıdan önemli kazançlara sahip olacağına, iş anlamında ise kişinin arzu ettiğinden daha çoğuna ulaşacağına yorulur. Olgun olmayan narları toplamak, bireyin hasta olması ile beraber bu hastalığın uzun zaman sürmesinin habercisi olarak yorumlanır. Birçok olgunlaşmış nar toplamak ise, çok varlıklı bir yaşamı ifade eder. Ancak bir adet nar toplayan birey ise geçici servete sahip olacaktır. Kırmızı renginde nar topladığını gören kişiler bekar ise zengin kimseler ile evlilik kararı alırlar.

Rüyada Ağaçtan Nar Toplamak Ne Demek?

Rüyada ağaçtan nar topladığınızı gördüyseniz , hayatınızla ilgili büyük bir değişiklik yapacağınıza , çevrenizdeki arkadaşlarınızı artık değiştireceğinize , monotonluktan sıkılıp kendinizi hem iyi hem de mutlu hissedeceğiniz bir yere gideceğinize alamet eder.

Rüyada Nar Ekşisi 

Rüyada nar ekşisi görmek, rüyayı gören bireyin uykusuz olduğunu ifade eder. Bu rüya uykusuzluktan kaynaklanan ya da uykusuzluk nedeni ile hastalık ile karşı karşıya gelineceğine yorulur.

Rüyada Nar Suyu İçmek

Rüyada nar suyu içmek iyi bir anlamda değildir. Rüyayı gören kişinin kavga ve gürültülü bir ortamda olacağını söylemek mümkündür. Rüyayı gören kişinin memnuniyet duymayacağı bir şeyden ötürü itirazda bulunacaktır. Böylece tartışma çıkacaktır.

Rüyada Nar Suyu İçmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada nar suyu içmek genel olarak hayra yorumlanmayan rüyalardan birisidir. Bu rüya kavga ve gürültü olarak yorumlanır.

Rüyayı gören kişi hiç memnun olmadığı şeylere itiraz edeceğine , tatsız olaylar yaşayacağına , seslerin yükseleceğine ve huzurunuzun kaçacağına delalet eder.

Rüyada Nar Çalmak

Rüyada nar çalmak hukuk sahasında, öncelikli biri olacağını ifade eder. Kimi zaman rüyayı gören kişi kısmetsiz olabilir. Böylece bu rüya uğursuzluk ve şansızlık peşindedir anlamına da gelir.

Rüyada Ekşi Nar Görmek

Rüyada görülen ekşi nar; pek iyi sayılmaz. İbn-i Şirin’e göre, Rüyada ekşi nar yediğini görmek, mal yönünden mahzunluğa (hüzünlü olmaya) işarettir veya zengin bir kadınla evlenir şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada Ekşi Nar Görmek Cabir-i Mağribî Yorumu:

Rüyada ekşi nar görmek veya yemek, iyiye yorumlanmaz. Ekşi nar, üzüntü ve kedere işarettir. Bazılarına göre, ekşi nar görmek, haram mala işarettir.

Sağlıklı bir adamın Rüyada taneleri ekşi bir nar görmesi, hastalığa işaretle yorumlamıştır Ebu Saîd.

Rüyada Nar Yemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada tatlı , sulu ve kırmızı nar yediğinizi gördüyseniz , iyi olan kişilerle karşılaşıp dost olacağınıza , ekşi ve bozuk nar yemek ise kötü insanlarla tanışıp dostluk kuracağınıza işaret eder.

• Rüyasında ekşi nar yediğini görmek, haram mal yiyeceğine işarettir, dediler. Bazı yorumculara göre de, ekşi nar,
üzüntü ve kedere işarettir dediler.

Rüyada Nar Ayıklamak Nedir?

Rüyada nar ayıkladığınızı gördüyseniz , büyük bir şans elde edeceğinize , maddi anlamda çok güçlü birisi olacağınıza ve her konuda çok başarılı olacağınıza yorulur.

Rüyada Ölünün Para Vermesi Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

4 Yorum

  1. Ablam görmüş rüyayı ben ablam abim çilek toplamak için gitmişiz ama nar ağacı çıkmış sonra ben ve abim suya düşmüşüz ablam da bizi kurtarmış anlamı ne acaba cevaplarsnz sevinirim.

  2. Ruyamda bir nar agaci goruyordum ustundeki narlar olgunlasmis ve catlamisti kipkirmizi nar taneleri icinde gorunuyordu bende agaca tutunup nari koparmaya calisiyordum ki uyandim

  3. selamun aleykum ben ruyamda köydeeymışım ben yanımda halamın oglu vardı bız yolda yururken önumüze nar agacı çıktı 1 kaç tane aldık ve yedık olgun kırmızı kabuklu nardı sonra 1 az ilerde yururken çocugun 1 ı bana taas atıp kaçtı bende ona atacakken çocuk kaçtı belımın tam ortasına geldı çocugun atmış oldugu bu tas ama canım hiç acımadı

  4. tum akrabalar toplanmışdı sonra akşam olduğunda başka bir akrabamizin evine gitdik ve dus aldim bahceye cikdim ve bahcede nar ağacları vardı biz nar tobluyorduk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu