Rüyada Eşimin Beni Aldattığını Görmek İslami Ve Psikolojik Yorumu

Rüyada eş tarafından aldatıldığını görmek önümüzdeki kısa dönem içerisinde bir müddet bazı aile içi sıkıntıların yaşanacağına yorulur. Bu rüya aynı zamanda arkanızdan yapılan bazı konuşmaların olduğuna ve bu konuşmaların kısa süre için stres ve üzüntüye sebep olacağına işaret eder. Bu sıkıntılı dönemden sonra işlerin tekrar yoluna gireceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Aldatıldığını Görmek

Rüyada aldatıldığını görmek iki farklı şekilde yorumlanır bazı alimlere göre bu hayırlı bir rüyadır. Kişinin maddi ve manevi sıkıntılardan kurtulacağına, kazancının bol ve bereketli olacağına, şansının açılacağına yorulur.

Diğer bir tabire göre ise kişi kısa dönem sıkıntı çekecek ve daha sonra dilediği, hayalini kurduğu refah hayata kavuşacaktır.

Rüyada Sevgili Tarafından Aldatılmak

Rüyada sevgilisi tarafından aldatıldığını görmek yeni bir gönül ilişkisine başlanacağı ve bu ilişkinin hayırlı bir evlilik ile sonuçlanacağı şeklinde yorumlanır.

Hayırlı bir rüya olan bu rüya kişinin yapacağı evlilikte mutlu, huzurlu, maddi ve manevi refah içinde yaşayacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Eşi Tarafından Aldatıldığını Görmek

Rüyada erkeğin ya da kadının eşi tarafından aldatıldığını görmesi arkasından yapılan dedikodulara işaret eder. Kişi arkasından konuşulanlardan haberdar olacak ve bir tartışma ortamına girecek demektir.

Rüyada Eş Tarafından Aldatıldığını Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüyada eşi tarafından aldatıldığını görmek, kişinin bilinç altında güvensizlik duygusu yaşadığını, çok büyük endişeler taşıdığını, rüya sahibinin korkularının olduğunu ve bu korkularla mücadele etmeye çalıştığını gösterir.

Rüyada Tosun Görmek

27 Yorum

 1. Ruyamda esim beni tanimadigim biriyle aldatiyodu ve bende onlari izliyodum sonra deliye dondumo sirada uyandim…..

  1. ?iyiki uyandın ama bu rüya iyi gibi çünkü tanımadığın biriyse iyidir

 2. Rüyamoda beni aldattığını hissediyorum yakalamak için giriyorum Eve ama göremiyorum eve geliyor itiraf etmiyor ama tedirgin duruyor arkadaşlarda vardı diyor ben yapmafim diyor sonra arkadaşlarıyla kavgaya giriyorlar ben takip edinceye bir sürü çocuk senin yüzünden küfür yedik diye hepsi beni her yerimden bıçakliyor ama kimseye sesimi duyuramiyorum

 3. Ben eşimi çok seviyorum ama nedense beni rüyada hep aldatıyor kafam çok karışıyor bazen sapıtıyorum onu öldürmek istiyorum ama düşünüyorum bu bir rüya ama insan sürekli görürse insanın kafası karışıyor

 4. Merhaba eşim beni çalıştığım yerdeki bayanla aldattığı ni benden ayrıldığını gördüm

 5. Rüyamda kızım bana anne babam bi abla ile el ele babannemlere geldi sonra gittiler dedi. Abla beni sevdi dedi. Ben adı neymiş o ablanın dedim bilmiyorum anne babamın telefonunda var dedi.

 6. Rüyamda esim beni aldatıyor ama bende onu aldatıyor dum bunun yorumu anlamı ne cok merak ediyorum aramız şuan cok kotu

 7. Eşim beni aldatıyor aldattığı kadını evıme getıriyor hizmetini yaptırıyor
  Ben kadını boğmaya çalışırken itiraf ediyor aldattığını
  Bende öğreniçe bütün ailesini evimde kovuyorum

 8. Esimin sosyel medya üzerinden beni aldattığını goruyorum. Ne anlama geliyor

 9. Esimin sosyel medya üzerinden beni aldattığını goruyorum. Ne anlama geliyor

 10. Esimin sosyel medya üzerinden beni aldattığını goruyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu