Rüyada Nane Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada nane görmek, üzüntü ve fakirlik ile yorumlanır. Rüyada nane kurutmak hastalık olarak da tabir edilmektedir. Rüyada görülen nane ile alakalı alimlerin dini yorumları şu şekildedir.

Cafer-i Sadık (r.a) Rüyasında kuru nane gören kişi, zor günler geçirir ve sabırlı olmaz ise bu hayatının sonuna kadar devam eder demiştir.

İbni Sirin (r.a) Rüyada taze ve yaş nane görmeyi, ağır hastalık ile tabir etmiştir.

Kirmani (r.a) Rüyada nane ve reyhan görmek, tartışma ve kötü söz olarak yorumlamıştır.

İmam Nablusi (r.a) Rüyada nane yıkamak, fakir bir hayat yaşamaktır. Nane, acizlik ve korkuyu da temsil eder. Yorumlarını yapmıştır.

Rüyada Nane Görmek İhya

Rüyada nane görmek ihya, genel olarak hem hayırlı hem de hayırsız bir rüya olarak yorumlanır. Bu rüya genellikle yaşamayı ifade eder fakat bazen de hayatın noktalanması olarak yorumlanır.

Şimdi nanenin şekline göre rüyanın yorumu çok değişir. Fakat genel olarak bakarsak , güzele , hayra, hayırlı kısmete , mutluluğa ve iyiye işaret eder.

Bunun haricinde olumsuz olarak bakarsak , belaya , kötülüğe , kazaya , hastalığa veya üzüntüye yorulur.

Rüyada Nane Görmek Diyanet

Rüyada nane görmek, acı bir habere, bazen de üzüntü ve kedere işaretle tabir olunur.

Rüyada Nane Ekmek

Rüyada nane ekmek, çabalamak, çalışmak ve başarılı olmak ile yorumlanır. Rüyasında nane limon kaynatmak ise, bu rüyayı gören kişi, az gelir ile çok şey başaracaktır. Rüyasında büyük bir alana nane ektiğini gören kişi, ne kadar fazla para kazansa da amaçlarına ulaşamayacaktır.

Rüyada nane çayı yapmak, düşman beslemek ile de tabir edilir. Rüyada nane eken birini görmek, başkalarının başarısızlığından kendine fırsatlar oluşturan kişiler ile yorumlanır.

Rüyada Nane Yaprağı Görmek

Rüyada nane yaprağı görmek, şifa bulmak, ferahlamak ve rahata kavuşmak ile tabir edilir. Rüyasında nane yaprağı gören kişi, hastalıklarından bitkisel ilaçlar ile kurtulacaktır. Rüyada nane yaprağı koparılması, gelecek olan yardımı kabul etmemek ve iyi niyetli kişileri küstürmek, kırmak ile yorumlanır.

En çok görülen rüyalardan olan, Rüyada Nane Toplamak neye işarettir? İslami ve Dini kaynaklardan tabirini okuyabilirsiniz.

 

Rüyada Nane Koparmak

Rüyada nane koparmak, zor dönemler geçirmek ve bu zor dönemlerde gelecek olan yardımları kabul etmemek ile yorumlanır. Rüyasında nane kopardığını gören kişi, kendi işini kendi yapan ve kimseden destek beklemeyen kişidir. Rüyada nane koparan birini görmek, birilerine yardım etme arzusu ile tabir edilir. Rüyada tarladan nane koparmak, yaşanan sorunların ardından çok daha güzel bir hayat yaşamak ile yorumlanır.

Rüyada Nane Koklamak

Rüyada nane koklamak, laf duymak ve azarlanmak ile yorumlanır. Rüyasında nane kokladığını gören kişi, yapacağı bir hatadan dolayı laf işitir ve azarlanır. Rüyada nane kokusu almak, solunum yolu hastalıkları ile de yorumlanmaktadır.

Rüyada nane kokladığınızı gördüyseniz , iş hayatınızda çok iyi yerlere geleceğinize , mevki olarak yükseleceğinize ve kariyer olarak da aşama kaydedeceğinize alamet eder. Yani bu durum rüyayı gören kişini nitelikli yapacaktır.

Rüyada Yaş Nane Görmek

Rüyada yaş nane görmek, peş peşe sorun yaşamak ile yorumlanır. Rüyasında yaş nane gören kişi, sürekli sorun ve sıkıntılar ile karşılaşır. Rüya sahibinin her işi ters gidecektir. Rüyada yaş nane yemek, büyük laf etmek ve bundan dolayı maddi sıkıntılar yaşamak ile de yorumlanmaktadır.

Rüyada yaş nane gördüyseniz , gerçek yaşam da çok kısmetli olacağınıza , sürekli olarak zaferler elde edeceğinize ve çalışkan olup her zaman başarılara imza atacağınıza delalet eder.

Rüyada Nane Yemek

Rüyada nane yemek şifa ve özür dilemek ile yorumlanır. Rüyasında nane yediğini gören kişi, hatalarını kabul eder ve kırdığı kişilerden özür diler. Rüyada nane yemek, hastalıkların otlar ile şifa bulması anlamına gelmektedir. Rüyasında nane yediğini gören kişi, hatalarından ders çıkarmaz ise, hayatı boyunca dert ve keder ile yaşayacaktır.

Rüyada nane yediğinizi gördüyseniz , yakın zaman içerisinde yüksek miktarda kazanç elde ederek kendi işinizin patronu olacağınıza , kişi bundan sonra kimseye hesap vermeyeceğine ve kafasının çok rahat olacağına delalet eder.

Rüyada Nane Satın Almak

Rüyada nane satın almak, manevi sorunları para ile unutmaya çalışmak ile tabir edilir. Rüyasında nane satın aldığını gören kişi, maddi durumu yerinde olan fakat manevi duygulardan mahrum kalan kişidir. Nane satın almak, borç istemek ile de yorumlanmaktadır.

Rüyada Nane Kurutmak

Rüyada nane kurutmak , kişinin işini çok severek yapacağına ve her zaman çalışmış olduğu şeyin karşılığını alacağına işaret eder.

Bazı rüya yorumcularına göre , kişinin başarı elde edeceğine , özel hayatında çok mutlu olacağına yorarlar.

 

Rüyada Tespih Görmek Yapmak Ve Çekmek Ne Anlama Gelir?

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu