Rüyada Muhtar Görmek

Rüyada Muhtar Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Muhtar görmek (mahalle muhtarı görmek), rüya sahipleri için iki farklı şekilde yorumlanmıştır:

  • Bazı rüya tabircileri, bu rüyayı kişilerin etrafında olan ve kendisini dost gibi gösteren birinin olduğunu söylemişlerdir. Fakat bu kişi, doyumsuz ve kötü niyetli biridir. Rüya sahiplerinin bu kişinin taktığı maskelere aldanmaması gerektiği yorumu yapılmıştır.

  • Bazı din alimleriyse rüya sahiplerinin sahip oldukları rutin hayatlarının birileri tarafından bozulmasına yorumlamışlardır. Bu bozulma, rüyasında muhtar gören kişiler için bazen olumlu bazen de olumsuz sonuç verecektir.

Rüyada Muhtar Görmek İhya

Muhtar rüyası, arkadaşını dünyada kötü bir şey ile üzüntü veren bir kimseye işarettir. Bazen dahi görüştüğü kişileri süsleyip püsleyen bir kimseye işaret eder biçiminde yorumlanmıştır.

Rüyada Muhtar Olduğunu Görmek

Rüyada muhtar olmanın görülmesi, rüya sahiplerinin yaşadıkları olaylar karşısında sinirlenmemeleri için uyarı niteliği taşıyan bir rüya olarak kabul edilmiştir. Özellikle sinirli bir yapıya sahip rüya sahipleri, yaşadıkları bir olaydan sonra köpürebilirler. Fakat bu durum karşısında sakin kalmaları ve mantıklarıyla düşünüp hareket etmeleri tavsiye edilmiştir. Rüya sahipleri, eğer bir firmada yönetici konumunda çalışıyorlarsa, çalışanlarını yaptıkları hatalar nedeniyle azarlamamalı ve insanların kalplerini kırmaktan çekinmelilerdir.

Rüyada Muhtarla Konuşmak

Rüyada bir muhtarla sohbet etmek, bu rüyayı görmüş kimseler için iki farklı şekilde yorumlanmıştır:

  • Rüya sahiplerinin gerçek hayatlarında makam ve mevki sahibi olacaklardır. Ancak bu hayallerinin gerçekleşebilmesi için kişilerin çok çalışmalarının gerektiği de belirtilmiştir.
  • Rüyayı gören kişiler, eğer muhtarla resmi devlet işleri hakkında konuşuyorsa çok yakın bir zaman içinde hem kendilerini hem de ailelerini mutlu edecek haberler duyacaklardır.

Rüyada Muhtar Seçimi Görmek 

Rüyada mahalle muhtarlığı seçiminin yapıldığını görmek, rüya sahibinin kendi hayatını daha iyi yerlere getirebilmek için bir seçim yapmasına, bu seçimi yaparken de akıl hocası olarak gördüğü birinden yardım isteyeceğine yorumlanmıştır. Kişilerin bu yardım sonucu verecekleri karar gerçekten de çok hayırlı olacak ve rüya sahipleri, ömürleri boyunca akıl hocalarına dua edeceklerdir. Eğer rüya sahipleri, gördükleri muhtarlık seçiminde kendilerinin de aday olduğunu ve muhtarlığı kazandıklarını rüyalarında görüyorlarsa, çok yakınlarında olan birine bilmeden yardımcı olacaklardır.

Rüyada Eski Muhtarı Görmek

Rüyada mahallenin eski muhtarının görülmesi, rüya sahiplerinin arzularına erişebilmesi için bazı alışkanlıklarından kurtulmasının gerekliliğine yorumlanmıştır. Özellikle rüya sahiplerinin düzensiz çalışmaları ve işlerinin saatlerine uymamaları kendileri için ilerleyen zamanlarda çok büyük engeller doğuracaktır.

Rüyada Muhtarın Karısını Görmek

Rüyada muhtarın eşinin görülmesi, bazı din alimlerine göre rüya sahiplerinin ahlaksızlığına yorumlanmıştır. Kişiler, gerçek hayatta başkalarının eşlerine ya da kızlarına yan gözle bakıyorlarsa, yakın bir zamanda birinden şiddet görebilir ve şikayet edilebilirler. Yaşadıkları bu olay, yaşadığı çevre tarafından duyulacak ve insanlar tarafından gördükleri hürmet ve saygıyı artık göremeyeceklerdir.

Rüyada Muhtar Adayı Olduğunu Görmek

Rüyada muhtarlığa adaylığını koymak, rüya sahipleri için farklı şekillerde yorumlanmıştır:

  • Bazı din alimleri, rüya sahibinin gerçek hayatta böyle bir niyeti varsa, gerçekten de onu yapacağını söylemişlerdir. Rüya sahibi, herkes tarafından iyi tanınması ve sorumluluk sahibi biri olarak bilinmesi sayesinde de yaşadığı mahalleye muhtar olabilir.
  • Bazı rüya tabircileri, bu rüyayı rüya sahiplerinin huzurlu ve mutlu bir yuvada yaşamaları olarak yorumlamışlardır. Kişilerin evli veya bekar olmaları bu rüyanın yorumunu değiştirmez. Rüya sahipleri yakın zamanda kendilerine boğan tüm sıkıntılardan kurtularak mutlu bir evliliğe sahip olacaklardır.
  • Rüya sahibinin mevcut bazı sağlık sorunlarının zamanla biteceği yorumu da bu rüya için yapılmışlardan biridir. Rüya sahipleri, sıkıntılarından kurtulmalarının ardından bir yerde yemek dağıtabilirler.

Rüyada Başkasının Muhtar Olduğunu Görmek 

Rüyada muhtarlığa seçilmiş birinin görülmesi, rüya sahiplerinin birine güzel haberler vermesine delalet edilmiştir. Bu verilecek haber, bir askerin gelişini ya da yeni doğmuş bir bebeğin sağlıklı olduğu müjdelerini bir yere götürmek için aracılık etmesine yorulmuştur. Eğer rüya sahipleri, çok yakın bir arkadaşlarının veya tanıdıkları birinin kendi mahalleleri için muhtar olduğunu rüyasında görmüşse, yakın zamanda rüyalarında gördükleri kişi ile bir haberi kutlayacaklardır.

Rüyada Mum Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu