Rüyada Motosiklet Görmek İslami

Rüyada motosiklet görmek, rüyayı gören kişinin hiç beklemediği bir anda rahata ulaşacağına , hem maddi hem de manevi olarak huzura kavuşacağına delalet eder. Bunun haricinde heyecan ile adrenalin tutkusuna da yorulur. Böyle bir rüya gördüyseniz eğer o zaman kendinizi heyecanlandıracak olaylar arayacağınıza ve bunu arkadaş çevrenizde bulacağınıza işaret eder. Aynı zaman da heyecana çok düşkün olan kişilerle tanışacağınıza alamet eder.

Fakat bu rüya genel olarak rüya sahibinin yeni arkadaşlarla tanışacağına alamet eder. Bazı rüya yorumcularına göre ise , beklemediğiniz bir anda çevrenizin hızla değişeceğine ve artacağına delalet ederler. Rüyayı gören kişi heyecanı çok sevdiğinden dolayı her türlü kararı alacağına fakat bir hata sonucunda büyük zarar göreceğine alamet eder.

Rüyada Motosiklet Görmek İhya

Rüyada motosiklet görmek, arkadaşlarınızla münakaşa ve tartışmaya gireceğinize ve neticede üzüleceğinize işaretle yorumlanır. Rüyada çalışan bir motor görmek, işlerinizin düzgün ve yolunda gideceğine tabir edilir. Rüyasında çalışmayıp durmuş bir motor görmekse, tam tersiyle yorumlanır.

Rüyada Motosiklet Sürmek nedir?

Rüyada motosiklet sürdüğünüzü gördüyseniz , yakın zaman içerisinde iyi ve güzel dostlar kuracağınıza yorulur. Bu kuracağınız dostlar iyi günde ve kötü günde hep sizin yanınızda olacak , başınıza herhangi bir sorun geldiği zaman sizin kesinlikle yarı yolda bırakmayacaktır. Rüyada sizin kontrolünüz dışında hızlı bir şekilde motosiklet sürdüğünüzü gördüyseniz , bir şeylere karar verirken sağlam adımlar atmanız gerektiğine yorulur.

Rüyada Motosiklet Kazası Görmek nedir?

Rüyada motosiklet kazası gördüyseniz , hayatınızla ilgili köklü bir değişiklik yapacağınıza , bu değişiklik ile olumlu sonuçlar alacağınıza ve hayatınızı toz pembe yaşayacağınıza delalet eder.

Rüyada Mıknatıs Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

14 Yorum

  1. Rüyamda yarış motoru sürüyordum ve bazen tek tekere çıkıyordum işin aksi tarafı bu ben hiç motorsiklet kullanmadım

  2. Rüyamda yarış motoru sürüyordum ve bazen tek tekere çıkıyordum işin aksi tarafı bu ben hiç motorsiklet kullanmadım

  3. Rüyamda motorsiklet kullanıyordum,beton bir zeminde..bir adama çarpacakken tam yanında durdum ama o an yağan yağmurla adamın altındaki beton çarşafı ve adam toprağın altına kaydı…ellerimle kazarak diğer gelen insanlarla adamı aradım….benim yüzümden olduğunu söylüyorlardı bense kamera kaydı olduğunu ben sebep olmadığımı.sonra adam kendiliğinden kurtularak kaçtı….hala bana şüpheyle bakıyorlardı…eve doğru yürüdüm,evin altında bir kahve vardı orada çay içmek istedim.içerisi çok eski yıllardan kalmadı ve eski kokuyordu…iki çocuk ve sahibi vardı..çocuklardan biri sulu hareketler yapınca tokatlayıp kızdım….dışarı çıktığımda hala dedikodu yapılıyordu…akşam para istemeye gelirler diye düşündüm…babamın olması evde güç veriyordu..

  4. rüyada kalabâlığın içinde o kadar hızlı motorsiklet sürüyodum ki adeta uçuyordum

  5. Annam rüyasında dedemin bana motorbisiklet ile çarptığını görmüş. Annem ise beni kurtarmaya çalışmış ama kurtaramayıp öldüğümü görmüş bu neyi işaret eder acaba.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu