M Harfi Rüya TabirleriRüya Tabirleri

Rüyada Mahalle Semt Şehir Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada mahalle görmek , rüya sahibinin komşuları ile bir sürtüşme yaşayıp sıkıntılı günler geçireceğine , uzun zamandan beri beklemiş olduğunuz sevinçli haberi yakın zaman içerisinde alacağınıza ve bu alacağınız güzel haber ile çeşitli işler yapacağınıza işaret eder.

Rüyada Semt Görmek

Rüyada semt gördüyseniz , yaşamış olduğunuz hayattan ve içerisinde bulunduğunuz durumdan çok memnun olduğunuza ve bu halinizin devam edeceğine delalet eder.

Rüyada Şehir Görmek Neye İşarettir?

Rüyada şehir gördüyseniz , gerçek yaşam da yardıma muhtaç olan insanlara yardım edeceğinize , hem hasta hem de yaşlı olan kişileri koruyup kollayacağınıza ve Allah yolunda ilerleyeceğinize alamet eder.

Aynı zaman da yapmış olduğunuz hatalardan ve kötülüklerden pişman olup tövbe edeceğinize , Allah’a af dileyeceğinize yorulur.

Rüyada Büyük Şehir Görmek

Rüyada büyük şehir görmek , rüyayı gören kişinin iş hayatında yaşmış olduğu işlerden ve ortaya koyduğu çalışmalardan dolayı her zaman hayır ile karşılaşacağına ve girişmiş olduğu projelerde büyük başarılar kazanacağına delalet eder.

Gerçek yaşam da sağlık sorunu yaşıyorsanız en kısa sürede şifa bulacağınıza alamet eder.

Rüyada Bir Şehre Girdiğini Görmek

Rüyada bir şehre girdiğinizi gördüyseniz , dünya hayatınızda karşınıza çıkacak olan sorunlardan ve sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağınıza , huzur içerisinde bir yaşam süreceğinize ve yapmış olduğunuz işlerden büyük kazançlar elde edeceğinize delalet eder. Aynı zaman da bolluk ve bereket içerisinde olacağınıza yorulur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu