Rüyada Mahalle Semt Şehir Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada mahalle görmek, rüya sahibinin komşuları ile bir sürtüşme yaşayıp sıkıntılı günler geçireceğine , uzun zamandan beri beklemiş olduğunuz sevinçli haberi yakın zaman içerisinde alacağınıza ve bu alacağınız güzel haber ile çeşitli işler yapacağınıza işaret eder.

Rüyada Semt Görmek

Rüyada semt gördüyseniz , yaşamış olduğunuz hayattan ve içerisinde bulunduğunuz durumdan çok memnun olduğunuza ve bu halinizin devam edeceğine delalet eder.

Rüyada Şehir Görmek Neye İşarettir?

Rüyada şehir gördüyseniz , gerçek yaşam da yardıma muhtaç olan insanlara yardım edeceğinize , hem hasta hem de yaşlı olan kişileri koruyup kollayacağınıza ve Allah yolunda ilerleyeceğinize alamet eder.

Aynı zaman da yapmış olduğunuz hatalardan ve kötülüklerden pişman olup tövbe edeceğinize , Allah’a af dileyeceğinize yorulur.

Rüyada kendisini bir kentte görmek, çoğunlukla hayırla yorumlanır. Şehir görmek, güvenlik, hayır, bereket, selamet, kurtuluş gibi iyiliklerin simgesidir biçiminde deyim edilir.

Bazı yorumcular, rüyada kent görmeyi, korkusuzluk, hayır ve berekete ermekle, korunmak ve kurtuluşa ermekle
yorumlamışlardır.

ibn-i Şirin hazretleri, rüyada büyük kent görmeyi, her ne şekilde olursa olsun, hayra ve iyiye işaretle yorumlamıştır.

• Bir kimsenin rüyada şehirden köye gittiğini görmesi, iyi sayılmaz. Korku ve kaygıya düşeceğine ve elindeki nimetleri kaybedeceğine yorumlanmıştır.

Rüyada Büyük Şehir Görmek

Rüyada büyük şehir görmek , rüyayı gören kişinin iş hayatında yaşmış olduğu işlerden ve ortaya koyduğu çalışmalardan dolayı her zaman hayır ile karşılaşacağına ve girişmiş olduğu projelerde büyük başarılar kazanacağına delalet eder.

Gerçek yaşam da sağlık sorunu yaşıyorsanız en kısa sürede şifa bulacağınıza alamet eder.

Rüyada Bir Şehre Girdiğini Görmek

Rüyada bir şehre girdiğinizi gördüyseniz , dünya hayatınızda karşınıza çıkacak olan sorunlardan ve sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağınıza , huzur içerisinde bir yaşam süreceğinize ve yapmış olduğunuz işlerden büyük kazançlar elde edeceğinize delalet eder. Aynı zaman da bolluk ve bereket içerisinde olacağınıza yorulur.

• Bir kimsenin rüyada bir şehre girmiş olduğunu görmesi, korkulardan kurtulmuş ve güvenceye kavuşmuş olduğuna işarettir biçiminde yorumlamışlardır. Şehirden çıktığını görmek, zorluklara düşmeye, eziyet çekmeye, kedere, sıkıntıya uğramaya işaretle yorumlamışlardır.

Rüyada Dua Etmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu