Rüyada Macun Görmek Nedir?

Rüyada macun görmek , yapmış olduğunuz hatayı telafi etmek için bir yöntem arayışına gireceğinize , almış olduğunuz hatalı kararlar yüzünden zararlı olacağınıza ve bu zararı azaltmak için büyük çaba sarf edeceğinize işaret eder.

Ailenizin bir sırrını açığa çıkarmamak için elinizden geleni yapacağınıza , sevmiş olduğunuz kişilerin açıklarını kapatacağına ve onları utandırmamak için sırlarını ömür boyu saklayacağınıza ve hiçbir kimseye söylemeyeceğinize yorulur. Rüyayı gören kişi iş konusunda yaşamış olduğu sorunları en kısa zaman içinde çözeceğine , iyi bir performans sağlayarak iş hayatında mevki olarak yükseleceğine delalet eder.

Rüyada Diş Macunu Görmek Ne Demek?

Rüyada diş macunu gördüyseniz , düzenli bir hayata sahip olacağınıza , maceralara katılmak yerine bilinçli hareket edeceğinize , olan biten her şeyi farkına varacağınıza alamet eder. Bunun yanı sıra hayatınızı zehir eden ve size sıkıntı veren kişilerle artık görüşmeyi keseceğinize , gergin olan ortamlardan uzak kalacağınıza ve artık kendinize göre bir hayat yaşayacağınıza işaret eder. Bu rüya genel olarak hem sorunsuz hem de tek düze geçen bir hayatı simgelemektedir. Rüya sahibi maddi gücünü kaybetmemek için büyük çaba içerisine gireceğine , bir işe girip o işte çok mutlu olacağına yorulur.

Rüyada Macun Sürmek

Rüyada macun sürdüğünüzü gördüyseniz , ticaret hayatınızda daha garantici davranacağınıza , parasal konularda çok hassas birisi olacağınıza ve kısa süre içerisinde güç elde edeceğinize delalet eder.

Rüyada Maden Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu