Rüyada Kutu Görmek

Rüyada Kutu Görmek Ne Anlama Gelir? Rüya Tabirleri

Rüyada kutu görmek rüya sahibinin yakın zaman içerisinde arkadaş çevresinden alacağı bir haberi ifade etmektedir. Kutu bir sırrı ifade etmekte, arkadaş çevresinde daha önce bilinmeyen bir durumun açığa çıkacağını ifade etmektedir. Rüyada kutu görmek, İslam alimi olarak uzun yıllardır çalışmış olan İmam-ı Gazali (r.a) Hazretleri yorumuna göre yakın zamanda herkesçe bilinecek bir sırrın ilanıdır.

Rüyada Kutu Görmek İhya

Rüyada kutu görmek ihya, her ne çeşit kutu olursa olsun, bekar kimseler için (eşe evlenmeye) işaret eder. Bir bekar kadının (kızın) rüyada herhangi bir kutu görmesi, iyi huylu bir erkekle evlenmesine, bekar bir erkeğin kutu görmesi, iyi huylu bir kadın (kız)’la evlenmesine işarettir. Şayet görülen bu kutu, şeker veya helva gibi tatlı kutusu ise, o zaman yorum, evlenilecek eşin, güzel yüzlü, güzel sözlü ve tatlı dilli olduğuna işarettir.

Rüyada Karton Kutu Görmek

Rüyada karton kutu görülmesi Cabir ül Magribi Hazretleri (r.a) yorumuna göre aile içerisinde iki kişinin arasında meydana gelen sırrın artık herkes tarafından duyulacağını, bu sırrın sahiplerinin aileden dışlanacağını ve ayıplanacağını ortaya koymaktadır. Karton kutu sağlam olmayan ilişkileri ve taraflardan birinin diğerine ihaneti olarak da yorumlanabilir. Rüya, rüya sahibine malum olmuştur ve aile üyeleri ile ilgili dikkatli olması gerekmektedir.

Rüyada Karton Kutu Görmek

Rüyada Karton Kutu Görmek Diyanet

Rüyada karton kutu görülmesi Diyanet yorumu incelendiğinde bir sırrın açığa çıkması ve bu sırrın pek çok kişiyi etkileyecek olması olarak yorumlanır. Bu sır hayırlı bir haberin sırrı olabileceği gibi kitleleri de etkileyebileceğinden hayra yorulmayan bir sır da olabilmektedir. Rüyada görülen karton kutu sırrın artık size ulaşacağını gösterir.

Rüyada Karton Kutu Görmek İhya

Rüyada karton kutu görülmesi rüya sahibinin alacağı bir haber olduğuna ve bu haberin de kimsenin bilmediği bir sır olması ile ilgilidir. Bu sır bir aile sırrı olabileceği gibi, arkadaşlar ile ilgili daha önce kimsenin bilmediği bir şeyin açığa çıkması olabilir. Kişi bu sırrı öğrendikten sonra içinde tutmalıdır.

Rüyada Kırmızı Kutu Görmek

Rüyada kırmızı kutu görülmesi olumsuz bir haberin yakında karşınıza çıkacağını ve bu haberin ailenizin gidişatı ile ilgili belirli durumları etkileyeceğini ifade eder. İmam-ı Nablusi (r.a) bu konu ile ilgili yapmış olduğu yorumda rüyada görülen kırmızı kutunun kişiye olumsuz ve ailesi ile ilgili bir haber getireceğini belirtmektedir.

Rüyada Karton Koli Görmek Ne Demek?

Rüyada karton koli görülmesi yakın zamanda iş çevrenizden alacağınız bir haberi ve bu haberin sonunda da gelecek mutluluğu ifade etmektedir. İş yerinizden alacağınız yükselme içerikli bir haber, yeni bir iş yerinden alınan olumlu haberler bu durumun arasında yer alabilmektedir.

Rüyada Kapalı Kutu Görmek

Rüyada kapalı kutu görülmesi ortaya büyük bir sırrın çıkacağını ancak sizin bu sırrı öğrenemeyeceğinizi ve sırrın sizinle ilgisi olabileceğini söylemektedir. Kapalı kutu, arkanızdan dönen dolapları insanların sizinle ilgili konuşmalarını ya da uğrayacağınız ihanetleri ortaya koymaktadır. Rüyada kutu görmek sırlar ile ilgilidir ve kapalı olarak görmek bu sırrın sizinle ilgisi olabileceğine delalet etmektedir.

Rüyada Süslü Kutu Görmek

Rüyada Süslü Kutu Görmek

Rüyada süslü kutu görülmesi yakın zaman içerisinde sevdiğiniz birinden alacağınız haberi ifade etmektedir. Bu rüya genç ve bekar biri tarafından görülürse çok yakın zamanda sevgiliden alınacak olan haberi ifade eder. Yaşlılar tarafından görüldüğünde, çevresinden alacağı hürmeti ifade etmektedir. Süslü kutu aynı zamanda miras ve benzeri haberleri de beraberinde getirebilir.

Rüyada Kutu Almak

Rüyada kutu alınması kişinin arkadaşlarından birinden duyacağı kendisi ile ilgili olumlu haberi simgeler. Kişi hayrınız olan ve hayatta sizin için kadere etki yaratacak olaylar ile ilgili alacağınız haberi simgeler. Kişi sizin için bir haber bırakacak ve bu haber yaşamınızı büyük ölçüde etkileyecektir.

Rüyada Yeşil Kutu Görmek

Rüyada yeşil kutu görülmesi manevi yönden alacağınız hayırlı bir habere delalet etmektedir. Yeşil kutu manevi yönü ve İslam değerlerine bağlı olmayı ifade etmektedir. Yakın zamanda sadaka vermek isteyebilir, dini vecibelere odaklanabilirsiniz. Cafer-i Sadık (r.a) yorumuna göre yeşil kutu kişiye dini vecibeleri yerine getirmesi için doğrudan bir haber olmaktadır.

Rüyada Plastik Kutu Görmek

Rüyada plastik kutu görülmesi olumlu bir rüya değildir. İbn-i Şirin (r.a) Hazretleri yorumuna göre rüyada kutu görmek bir haberle ilgili iken, kutunun niteliğinin plastik yani doğaya zarar veren bir maddeden oluşması yapaylığı simgelemektedir. Eski zamanlarda insan yapımı ve bütünün doğasına aykırı olan her şey rüyada olumsuz olarak değerlendirilmektedir. Plastik kutu size gelecek olan sırrın sizi kötü etkileyebileceğine işaret eder. Olumlu bir rüya kabul edilmez ve arkasından da dua gerektirmektedir. Bu sayede kişi rüyada huzur bulabilir.

Rüyada Kuruyemiş Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu