Rüyada Ayçekirdeği Görmek ve Yemek

Rüyada ayçekirdeği görmek, rüyayı gören kişinin içinde bulunmuş olduğu bazı işlerin iyi sonuçlar vermeyeceğine, hem efor hem de para anlamında büyük kayıplar vereceğine işaret eder.

Eğer böyle bir rüya gördüyseniz o zaman bu dönem içerisinde akılcı davranmak konusunda çok ısrarcı olmalısınız ve sağlıklı bir şekilde plan hazırlayıp o plana sadık kalarak hayırlı sonuçlar alabilirsiniz.

Bu rüyaya olumlu olarak bakacak olursak aydınlık bir yaşam süreceğinize , çalışma ortamında her zaman başarılı olacağınıza , maddi ve manevi olarak rahatlayacağınıza ve güzel gelişmelerle karşılaşacağınıza yorulur.

Rüyada Ay Çekirdeği Görmek Diyanet

Rüyada ayçekirdeği görmek , gerçek yaşam da hayırlı olmayacak bazı işler yapacağınıza , bu işleri yaparken de hem boş yere vakit hem de nakit kaybedeceğinize işaret eder.

Bunun haricinde size hiç hayrı dokunmayacak bir insana inanacağınıza , onunla beraber bir işe girip arkadaşlık kuracağınıza fakat daha sonrasında büyük bir kayba uğrayıp çok üzüleceğinize delalet eder.

Yani bu rüyayı kısaca açıklamak gerekirse size hiçbir zaman yaramayacak ve en sonunda zarar göreceğiniz bir işe gireceğiniz anlamına gelmektedir.

Rüyada Ayçekirdeği Tarlası Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada ayçekirdeği tarlası görmek genel olarak hayırlı bir rüya olarak yorumlanır.

Eğer gerçek yaşam da ticaretle uğraşıyorsanız o zaman işlerinizin olumlu olacağına , gelirlerinizi katlayacağınıza delalet eder.

Bunun haricinde yakın çevresinde bulunan insanların hayatlarını da olumlu bir şekilde etkileyeceğinize alamet eder.

Rüyada Ayçekirdeği İçi Görmek

Rüyada ayçekirdeği görmek , hem hızlı hem de kolay bir şekilde kazanç elde edeceğinize , sıkıntılardan kurtulup artık feraha kavuşacağınıza,

harama hiçbir zaman bulaşmayacağınıza ve maddi zorluklarla karşı karşıya kalmayacağınıza işaret eder.

Bunun yanı sıra konforlu bir yaşam süreceğinize ve tedbirinizi hiçbir zaman elden bırakmayacağınıza yorulur.

Rüyada Ayçekirdeği Yemek Nedir?

Rüyada ayçekirdeği yemek , karşınıza birden fazla fırsatların çıkacağına eğer bu fırsatları değerlendirirseniz sıkıntısız bir dönem geçireceğinize işaret eder.

Rüyada Ay Çekirdeği Yemek ihya

Rüyada ayçekirdeği yediğinizi gördüyseniz , karşınıza çıkacak olan fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmeniz gerektiğine alamet eder.

Gelecekte daha iyi işler yapabilmek için ayağınıza gelen bu fırsatları çok iyi değerlendirmeniz gerekiyor.

Bunun yanı sıra size hiçbir zaman faydası olmayan , tembel olan insanlardan kesinlikle uzak durun.

Rüyada Ay Çekirdeği Satın Almak

Rüyada ayçekirdeği satın aldığınızı gördüyseniz , para kazanamayacağınız bir işe heves edip bütün paranızı bu işe yatırarak en sonunda bütün paranızı kaybedip çok üzüleceğinize yorulur.

Yani yatıracağınız tüm para boşa gidecektir.

Bunun yüzünden maddi olarak güç kaybı yaşayacağınıza işaret eder.

Fakat yakın zaman içerisinde eğer bir iş girişiminde bulunursanız o zaman her şeyi düzeltebilirsiniz.

Bu rüya kişi için uyarıcı olmaktadır.

Rüyada Dana Görmek Ne Anlama Gelir? Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

 

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

5 Yorum

  1. Merhaba.
    Ruyamda pazar gibi bir yerdeyim ama acik havada.Bir tezgahin ustunde coklu sayida siyah aycekirdekleri var.Ve bir adam sanirim hem satici hem de medyum mu ,hocami anlamadim.Sanki fal bakiyor ve ben birseyler soyluyorum gelecegimle,hayatimla ilgili neler olacak diye onu bilemeyiz dedi.Hic degilse adi ne olacak diye sordudumdaysa,
    Aycekirdegiyle fal bakiyor.Bana cekirdegin kabuguyla kendi eline cizgi at ve kismetini gor gibi,falina bak gibi birseyler dedi ve gosterdi.Ama 2*- kez denememe ragmen ben yapamadim.Sonrasinda kendisi bir biraz ubyuk siyah aycekirdegiyi kabuguyla yalnis hatirlamiyosam sag elimin bas parmagina yakarcasina bastirdi sonrasinda *N* harfi olustu iste bu dedi.

  2. Rüyamda nezaman ayçekirdeği görsem en yakınlarımdan biri vefat ediyor ..aynı rüyayı görmüşüz anneannemle ayçekirdeği ve biber ilk gördüğümde babamı ikinci gördüğümde dayımı kaybettim

  3. Rüyamda nezaman ayçekirdeği görsem en yakınlarımdan biri vefat ediyor ..aynı rüyayı görmüşüz anneannemle ayçekirdeği ve biber ilk gördüğümde babamı ikinci gördüğümde dayımı kaybettim

  4. Ay çekirdekleri yeni çıkıyolar topraktan bende onlara çapa yapıyorum rüyamda ne anlama geliyo

  5. Rüyamda 2 kg kadar ay çekirdeği gördüm azı kapalı bir poşetin içinde çocuğun birininmiş ben çöpe atacakken çocuk gelip o poşet benim içinde çekirdeğin var dedi açtım poşeti doğru biraz alabirmiyiz dedim o anda sokakları süpüren bir işçice vardı onada kendimede bir avuç çekirdek aldık ve uyandım ne anlama geliyor .acaba

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu