Rüyada Kuduz Köpek Görmek

Rüyada Kuduz Köpek Görmek Ne Anlama Gelir? Rüya Tabirleri

Rüyada kuduz köpek görmek kişinin yakın zaman içerisinde iyi görünen düşmanlarını fark edeceği ve bunlar ile yüz yüze gelerek mücadele edeceğini ifade etmektedir. Kuduz köpek dost görünen düşmanlarını göstermektedir, rüyada kuduz köpek görmek dostlardan gelecek olan bir ihaneti ve kişide yaratabileceği travmayı işaret eder. İbn-i Şirin (r.a) bu konuda yapmış olduğu tabirde kuduz köpeği arkadaş ihaneti olarak açıklar.

Rüyada Kuduz Köpek

Rüyada kuduz görülmesi alacağınız bir haberin aile içerisinde yaratacağı uzun süreli olumsuz etkiyi ifade etmektedir. Cafer-i Sadık (r.a) yorumuna göre bu oldukça tehlikeli bir durumdur ve kuduz olmanın görüldüğü rüyalarda kişi ertesi günü tövbe ve dualar yapmalıdır. Allah’tan huzur içerisinde ve doğru yolda olmayı dilemeyi ve ibadetlerini düzgünce yapmaya başlamalıdır. Kuduz köpek şeytanın vesveseleri ile karşı karşıya kalmayı da ifade etmektedir.

Rüyada Kuduz Köpek Görmek Diyanet

Rüyada kuduz köpek Diyanet yorumu itibari ile kişinin dünyevi zevklere fazlası ile düşmüş olduğunu ifade etmektedir. Bu yanlıştan derhal dönülmeli ve dini vecibeler yerine getirilmelidir. Kuduz köpek zehirlenmeyi ifade eder, zina kumar ve çeşitli kötü alışkanlıklar ile karşı karşıya kalındığı, kişinin yalan ve kul hakkı içerisinde olduğunu ifade etmektedir. Bu rüyayı gören kişi;

  • Bağımlılıklara çok fazla düşmüştür
  • Yalan söylemiş ya da kul hakkı yemiştir
  • Yakın zamanda hata yapmaya çok yakındır.

Rüyada Kuduz Köpek Görmek İhya

Rüyada Kuduz Köpek Görmek İhya

Rüyada kuduz köpek görülmesi ihya olmak ile ilgili değildir. Bu sizin maddi dünyaya kendinizi çok fazla kaptırmış olduğunuzun göstergesidir. Cabir ül Mağribi (r.a) Hazretleri bu konuda yapmış olduğu yorumda kuduz köpeğin kişinin kendi yanlışları sebebi ile karşı karşıya kalacağı olumsuz durumlar olarak yorumlanabilmektedir. Kuduz köpek görmek son derece tehlikeli bir rüyadır. Mutlaka kişi dini vecibelerine yönelmeli ve tövbe etmelidir. Aksi halde kişi imanına zarar verecek davranışlar içerisinde olabilir.

Rüyada Kuduz Köpek Isırması

Rüyada kuduz köpeğin ısırması arkadaş çevrenizden göreceğiniz bir ihanet ile sarsılacağınızı ifade etmektedir. Kuduz köpek sadık olduğunu düşündüğünüz ancak arkanızdan kuyunuzu kazacak olan birini ifade etmekte, ısırması ise artık aleni bir şekilde saldırıya geçerek bu kişinin size meydan okuyacağını göstermektedir.

  • Kadınlar tarafından bu rüyanın görülmesi eşin ihanetine delalettir.
  • Erkekler tarafından görülmesi iş yerinde kendisine atılacak bir iftira ya da patronlarla kavgaya işaret edebilir.

Rüyada kuduz köpek görmek, kişinin kendi hayatı ile ilgili bazı kararları yanlış aldığını ve bunlardan dolayı zarar görebileceğini ifade etmektedir.

Rüyada Kuduz Köpek Kovalaması

Rüyada kuduz köpeğin kovalıyor olması düşmanlarınızın sizin için harekete geçeceğini ve elinizi sıkı tutmaya başlamanız gerektiğini söylemektedir. Ev alım ve satım işlemleri ile ilgili problemler çıkabilir, üreme organları ile ilgili çeşitli sağlık sorunları yaşanabilmektedir. Kuduz köpek aynı zamanda kişi için çeşitli bulaşıcı hastalıkların da habercisi olabilir.

Rüyada Kuduz Köpek Tarafından Kovalanmak

Rüyada Kuduz Köpek Tarafından Kovalanmak

Rüyada kuduz köpek kovalaması arkadaş ya da dost dediğiniz bir kişiden alacağınız ihanet haberini, araba ile ilgili kazalara karışılabileceğini eşin ya da sevgilinin bir başkası ile olduğunu öğrenmeyi ve akrabalar arasında yaşanılacak ciddi aile problemleri ile ilgilidir. Rüya sahibi savaşa hazırlıklı olmalıdır.

Rüyada Kuduz Köpekten Kurtulmak

Rüyada kuduz köpekten kurtuluyor olmak düşmanlarla yapılan tartışmada ya da açıkça meydan okumada mağlup olacağını düşünürken bu kavganın kişi için zaferle bitmesini ifade etmektedir. İmam-ı Nablusi (r.a) kuduz köpek saldırısından korunmanın, kişinin nefsini körelttiğini ve yeniden doğru yolu bulmak için adım atacağını tabir etmektedir.

Rüyada Kuduz Olduğunu Görmek

Rüyada kuduz olduğunun görülmesi İmam-ı Gazali (r.a)’nın yorumuna göre kişinin dünyevi dünyaya kapılıp zehirlendiğine ve bir günah çukuruna düştüğüne delalettir. Kuduz olduğunun görülmesi kişinin çeşitli kötü alışkanlıkları olduğuna, insanlarla olan iletişiminde güvenilir olmadığına ve hayatın içerisinde çeşitli hileler yaptığına delalet eder. Rüyada kuduz köpek görmek gibi, kuduz olduğunu görmek de kişinin kendi hatalarından ders çıkarması gerektiğini ifade eder.

Rüyada Kuduz Görmek

Rüyada Kuduz Görmek

Rüyada kuduzluğun görülmesi yakın zaman içerisinde alacak bir haberle kişinin yıkılabileceğini ifade etmektedir. Alınacak bir kara haberin tüm aile içerisinde üzüntü yaratabileceğini ifade eder. Bu rüya hayır değildir ve olumsuz bir rüyadır.

Rüyada Kuduz Hayvan Görmek

Rüyada kuduz bir hayvan görmek, düşmana işaretle yorumlanır. Bu rüya sahibinin düşmanlarının artacağına işarettir şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada Kuduz Hayvan Öldürmek

Rüyasında kuduz bir hayvanı öldürdüğünü görmek, düşmanlarına galip geleceğine işarettir.

Rüyada Kuduz Hayvan Saldırması

Kuduz bir hayvanın kendisine hücum edip saldırdığını görmek, rüya sahibine kin ve düşmanlık besleyen bir kimsenin düşmanlığıyla karşılaşacağına işaret eder şeklinde yorumlanır. Bu bir uyarı rüyasıdır dikkat gerekir.

Rüyada Köy Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu