Rüyada köpek kesmek ve köpek eti yemek ne demek?

Rüyada Köpek Görmek

Rüyada köpek kesmek , gerçek yaşamdaki düşmanlarınızdan kurtulacağınıza ve onun yapacağı kötülükleri ise farkında olacağınıza delalet eder.

Eğer böyle bir rüya gördüyseniz gerçek yaşam da dişli bir düşmanınız var demektir.

Yani bu düşman size zarar vermek için elinden geleni yapacaktır.

Bunun için çok dikkatli olmanız gerekiyor. Eğer rüyada köpeği öldürdüğünüzü gördüyseniz o zaman düşmanınıza karşı bir zafer kazanacağınıza işaret eder.

Rüyada köpeği kesip sonrada öldürdüyseniz , nefsinizi öldürdüğünüze ve nefsinizin isteklerine karşı koyacağınıza yorulur.

Köpeği bıçak ile öldürdüyseniz , hem elinizle hem de dilinizle düşmanınıza zarar vereceğinize , size gerçek yaşam da zarar veren insanlardan uzaklaşacağınıza alamet eder.

Rüyada köpekle dövüşmek , düşmanınız ile karşılaşacağınıza ve ondan gelecek olan büyük zararlara yorulur.

Rüyada köpeği bir bıçakla öldürdüğünüzü gördüyseniz , dini inancınızın çok kuvvetli olacağına ve size zarar verecek olan kişilerden kurtulacağınıza işaret eder.

Rüyamızda Köpek Eti Yemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada köpek eti yemek , rüya sahibinin günah işleyeceğine ve kötü yollara gireceğine delalet eder.

Böyle bir rüya gördüyseniz iş hayatınızda haksız kazançlar elde edeceğinize ve geçiminizin hayırlı olmayacağına işaret eder.

Bazı rüya tabircilerine göre , kötü olan bir adamın malına ve o maldan istifade etmeye yorulur.

Rüyada köpek etini pişirdiğinizi gördüyseniz , sinsi olan bir adamın hileleri bozacağına , o kişi ile yakın zaman içerisinde sıkı dost olacağınıza ve sürekli olarak yardım göreceğinize alamet eder.

  Rüyada Konuşan Köpek Görmek Ne Anlama Gelir?
3 yorum

3 thoughts on “Rüyada köpek kesmek ve köpek eti yemek ne demek?

  1. Rüyamda başka birileri köpek kesip etini yiyeceklerinden bahsediyorlardı çıldırıyordum saçmalamayın haram olmaz öyle şey diye bi tane de köpek vardı aynı kurban kesiyo gibi vinçe bağlayıp kesiyolardı

  2. Rüyamda kopek görüyorum birileri onu kesiyor parçalıyor sonro tam aklımda de yil ama onu yiyorduk benim aşırı derecede midem bulandı karisik birkaç rüya daha gördüm unuttum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.