Rüya TabirleriK Harfi Rüya Tabirleri
Trend

Rüyada Komutan Görmek Ne Demek ( Diyanet)

Rüyada komutan görmek diyanete göre , rüyayı gören kişinin hayatının değişeceğine , her konuda başarılı olduğu için herkes tarafından sevileceğine, büyük saygınlık kazanacağına , hem kendisinin hem de ailesinin toplum içerisindeki saygınlığının ve itibarının artacağına işaret eder.

Bunun yanı sıra sağlam işler yapıp başarı konusundan çok yükseleceğinize ve toplumdaki duruşunuzu değiştireceğinize delalet eder.

Rüyada Komutan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada komutan görmek, korkusuzca hareket eden meşhur (ünlü) bir adamı temsil eder. Fakir bir insanın komutan rüyası görmesi, pek iyi sayılmaz. Bu rüyayı gören fakir kişi, büyük sıkıntı ve kedere düşeceğine işaretle yorumlanır. Rüyasında askeri bir komutan olduğunu gören kişi, eğer ehil ve layık ise, onun bu rüyası, hayra, mala,
şöhret ve mevki sahibi olacağına işarettir denilmiştir.

Rüyada Komutan Görmek İhya

Rüyada komutan görmek ihya en hayırlı rüyalarda birisidir. Gerçek yaşam da itibar sahibi olacağınıza , devlet kapısındaki bir işinizin hayırlı bir şekilde sonuçlanacağına ve çevreniz tarafından övgüyle anılacağınıza alamet eder.

Rüyada Asker Görmek Ne Demek?

Rüyada asker gördüyseniz , gerçek yaşam da güç sahibi olacağınıza , işlerinizin güzele gideceğine , başarılı olduğunuzdan dolayı terfi alıp yüksek makamlara çıkacağınıza , hem güven hem de huzur içerisinde bir hayat süreceğinize yorulur.

Rüyada Komutan Olduğunu Görmek 

Rüyada komutan olduğunuzu gördüyseniz , eğer yaşam şartlarınız iyiyse iyi , kötüyse kötü olarak yorumlanır.

Yani şöyle durumunuz gerçekte iyi ve zenginseniz o zaman daha da çok zengin birisi olacaksınız.

Fakat durumunuz kötü ve fakirseniz o zaman da daha çok fakir olup para kaybedeceğinize delalet eder.

Rüyada General Görmek Ne Demek?

Rüyada general görmek , rüyayı gören kişinin iş konusunda çok başarılı olacağına , mevki olarak yükseleceğine , ticaretle uğraşıyorsa yüksek miktarda kazanç elde edeceğine,

manevi olarak huzur bulacağına , hem rahat hem de konforlu bir hayat süreceğine yorulur.

Bir kimsenin rüyada general rütbesinde bir asker görmesi, iyiye yorumlanır. Bu rüya sahibinin bulunduğu
mesleğinde ilerleyip yükseleceğine işaret eder denmiştir.

• Rüyasında kendisinin general rütbesine eriştiğini, general olmuş olduğunu görmek, itibar sahibi olmaya, rızkının artarak geçim ferahlığına ermeye işarettir şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada orgeneral rütbeli bir asker görmeniz, bir devlet adamından fayda ve menfaat göreceğinize işarettir.

Rüyada orgeneral gördüyseniz , güç sahibi olan kişilerle karşı karşıya kalacağınıza , şansınızın artacağına ve işlerinizin çok kolay olacağına yorulur.

Rüyada General Olduğunu Görmek

Rüyada general olduğunuzu gördüyseniz , mesleki hayatınızda çok yükseleceğinize , yeni bir konuma geleceğinize, büyük başarılar elde ederek herkes tarafından sevilen birisi olacağınıza yorulur.

Bunun yanı sıra hem adaletli hem de güçlü birisi olacağınıza işaret eder.

Rüyada orgeneral olmak , makam sahibi birisi olacağınıza , iş konusunda ilerleyip başarılar elde edeceğinize ve büyük saygınlık kazanacağınıza delalet eder.

Rüyada Astsubay Görmek

Rüyada astsubay görmek en hayırlı ve en güzel rüyalardan birisidir. Helal yollardan kazanç elde edeceğinize , ahlaklı birisi olduğunuzdan dolayı herkes tarafından çok sevilip sayılacağınıza, devlet kurumlarında hallolmasını beklediğiniz şeylerin yakın zaman içerisinde hayırlı bir şekilde sonuçlanacağına, memur olarak bir çalışma hayaliniz varsa onun gerçek olacağına ve beklemiş olduğunuz yüksek mevkilere en yakın zaman içerisinde kavuşacağınıza alamet eder.

Rüyada astsubay gördüyseniz , gerçek yaşam da yaşayacağınız şeylerin sizi çok mutlu edeceğine , işlerinizin her zaman rayında gideceğine ve hayırlı kararlar alacağınıza alamet eder.

Rüyada Astsubay Olduğunu Görmek

Rüyada astsubay olduğunuzu gördüyseniz o zaman devlet kapısında bir iş sahibi olacağınıza , meslek sahibi değilseniz o zaman eğitimine devam eden kişi ile askeri veya akademik bir kariyer yapacağınıza yorulur.

Rüyada Subay Görmek

Rüyada Subay Görmek Neye Yorumlanır?

Rüyada subay görmek genel olarak farklı şekillerde yorumlanır.

Rüyayı gören kişi gerçek yaşam da kendisini çok kötü hissedeceği bir ortama gireceğine , fakat mesleki hayatında çok başarılı olacağına delalet eder.

Rüyada Subay Görmek İhya

Rüyada subay görmek ihya, arka arkaya gelecek ve hoşunuza gitmeyecek tatsız olaylarla karşı karşıya kalacağınıza, anlaşmazlıklar yaşayacağınıza , ayrılıklara ve şansız bir döneme gireceğinize delalet eder.

Bunun yanı sıra çok önemli işler yapıp herkesin beğenisini ve takdirini toplayacağınıza alamet eder.

Rüyada görülen subay genel olarak kıymet ve itibarın artması ile ilgilidir.

Rüyada Subay Olmak Ne Demek?

Rüyada subay olduğunuzu gördüyseniz , üzüntü içerisinde olacağınıza , bazı konularda büyük hayal kırıklığı yaşayacağınıza , çaresiz kalacağınıza ve huzursuzluğa delalet eder.

Rüyada Subay Elbisesi Görmek

Rüyada subay elbisesi görmek genel olarak hem hayra hem de iyiye yorumlanan rüyalardan birisidir. Kişinin emniyette olacağına , işlerin altından kalkacağına ve cesaretli olacağına yorulur.

Rüyada Mareşal Görmek

Rüyada mareşal rütbeli bir subay görmek veya mareşal üniforması giydiğini görmek, istikbalinizin, geleceğinizin çok parlak olacağına ve işlerinizin çok yolunda olduğuna veya olacağına işaretle tabir olunur.

Rüyada Karargah Görmek

Rüyanızda bir askeri karargâh görmeniz, neşeli ve sevinçli olacağınızla yorumlanır.

• Rüyada görülen askeri karargah, zafer, sevinç, kurtuluş ve müjdeye işaret eder şeklinde de yorumlanmıştır.

• Rüyada karargah görmek, bazen de bir yerden bir haber beklemeye işaretle yorumlanır denilmiştir. Çünkü asker,
memleketinden gelecek bir haberi her an dört gözle beklemesi bu yoruma işaret eder denilmiştir.

Rüyada Karavana Görmek

Bir kimsenin Rüyada toplu bir mekanda (askeriyede okulda ve benzeri yerlerde) karavana yediğini görmesi,
gerçekleşmesini istediği bir işin pek yakında gerçekleşeceğine işarettir. Karavana yıkadığını görmek, başarısının
devamlı olacağına işarettir.

Rüyada Kışla Görmek

Asker olan bir kimsenin rüyada kışla görmesi, onun pek yakında terhis olacağına işarettir. Askerde bir yakını olan
kimsenin rüyada kışla görmesi, o yakını olan askerin yakında terhis olup geleceğine işarettir. Rüyada kışla görmek, bir askerlik çağında olan bir yakınının askere alınacağına işaret eder demiştir tabirciler.

Rüyada Koğuş Görmek

Bir kimsenin rüyada askerlere mahsus bir koğuş görmesi, güç ve kuvvete, şeref ve itibara işaret eder. Çünkü
askerler güç ve kuvveti temsil eder denilmiştir. Rüyada koğuş görmek, şu cihetlere yorumlanır: Dünyalık menfaate, rahatlığa, sefere (bir yolculuğa çıkmaya) ve askere gitmeye de işaret eder şeklinde tabir olunur.

• Rüyada asker koğuşu görmek, ele geçecek fırsata ve bu fırsatı iyi değerlendirmeye de işarettir.

Rüyada Albay Görmek Ne Demek?

Rüyada albay gördüyseniz , gerçek yaşamda devam eden işlerinizin uzayacağına ve zalim olan kişilerin zarar göreceğine işaret eder.

Bazı rüya yorumcularına göre , iş hayatınızda başarılar elde edeceğinize , işlerinizi yoluna sokacağınıza , maddi olarak çok rahatlayacağınıza , hem bolluk hem de bereket içerisinde olacağınıza , rakiplerinizi yeneceğinize ve büyük başarılarınız sayesinde çok mutlu olacağınıza delalet eder.

Rüyada Asker Görmek

3 Yorum

  1. Merhaba Bir arkadaş beni alay kumutanı olarak rüyasında görmüş acaba bunun ne anlama geldiğini merak ettim sağlıcakla kalın

  2. Merhaba lar ben rüyamda kendimi 1. Yada 2. General komutan olarak gördüm bunun alamı nedir

  3. 18 yıl önce askerlik yaptım.bölük komutanımı gördüm beni severdi bende onu severdim.rüyada onu gördüm üniformalıydı bende sivildim önce biraz uzaktan bakıştık. Hani omu deyilmi dercesine derken beni tanıdı ne geziyon buralada dedi elini öpmek istedim bıramadı bana sımsıkı sarıldı beni çok özlemişti bende onu özlemiştim bende ona sımsıkı sarıldım çok mutluydum bu kadar hatırlıyom

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu