Rüyada Kıyamet Koptuğunu Görmek İslami Tabiri

Rüyada Kıyamet Görmek

Rüya yorumcuları rüyalarında kıyamet koptuğunu gören kişilerin Allah korkusu taşıyan ve dinin kurallarını ve emirlerini yerine getiren insanlar olduğunu belirtirler. Kıyamet rüyaları görenler günah işlemekten kaçınan dinin buyruklarını yerine getiren Salih kişilerdir.

Bazı yorumculara göre ise rüyada kıyamet koptuğunu gören kişilerin hayatlar ile ilgili bazı endişeleri ve kuşkuları olduğu ve bunları bir türlü kafalarından atamadığı ve bu yüzden hayatını kendilerine zindan ettiği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Kıyamet Sesi Duymak

Rüyada kıyamet koptuğuna dair bir ses duyduğunu gören kişilerin ise maddi ve manevi olarak bazı yüklerin altına girecek ve hayatlarında mutsuz, stresli ve üzüntülü bir dönem geçirecekleri anlamına gelmektedir.

Ayrıca bazı yorumcularda bu rüyayı gören kişilerin işledikleri bazı günahlardan dolayı son derece pişman oldukları ve vicdan azabı çektiklerini söylemektedir.

Bu yüzden de kendini suçlu hissettiği ve üzgün ve mutsuz günler geçireceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Kıyametin Kopmak Üzere Olduğunu Hissetmek

Rüyasında yakın bir zamanda kıyametin kopmak üzere olduğunu hisseden kişiler yaşadıkları bazı sorunlardan dolayı fazlasıyla mutsuz bir dönem geçirmişler ve karamsar bir döneme girmişlerdir.

Kişinin yaşamış olduğu bu olumsuz bir ruh hali yüzünden her zaman hayatında olumsuz ve kötü olaylar yaşayacağını düşünmekte ve bunu rüyalarına da yansıtmaktadır.

Kişi kendisine ve çevresine bir türlü huzur verememekte ve yüklendiği bu kötü enerjilerden biran önce kurtulması gerektiğine delalet eder.

  Rüyada kolye görmek ( Pırlanta, İmitasyon, inci, gümüş)
1 yorum

One thought on “Rüyada Kıyamet Koptuğunu Görmek İslami Tabiri

  1. ruyamda kiyamete sadece bir gun kaldigini ve bu birgun icinde ALLAHA dua ettigimi gordum cok mutluydum bir okadar da endiseli surekli ALLAHA secde ediyordum sonra o birgun gecti ve yavas yavas yildizlarin dunya uzerine kaydiklarini gordum yildizlar her kaydigin da bana isabet ediyordu ama yine mutluydum bilmiyorum ama uyandigimda ruyamdaki kadar mutlu degildim cok korktum ALLAH en dogrusunu bilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.