Rüyada kertenkele görmek neye işaret eder ne demek

rüyada-kertenkele

Rüyada kertenkele görmek , genel olarak bir düşmana , dedikoducu kişiye ve nifak sahibi birisine yorulur. Aynı zaman da kişinin sağlık sorunu yaşayacağına , kuşkuya düşeceğine , hem zalim hem de alçak birisi ile tanışacağına işaret eder.

Rüyada görülen kertenkele iyiye yorumlanmaz. Düşmanlarınızın size saldıracağına yorulur ve bunun için gerçek yaşamdaki arkadaşlarınıza çok dikkat etmeniz gerekiyor. Eğer dikkat etmezseniz üzülen taraf siz olabilirsiniz.

Rüyada büyük kertenkele gördüyseniz , gerçek yaşam da işsizseniz kısa zaman içerisinde iş bulacağınıza , şansızınız açılacağına delalet eder.

Rüyada kertenkelenin saldırdığını gördüyseniz , bir kişinin arkasından bilip bilmeden konuşacağınıza alamet eder.

Rüyada kertenkelenin soktuğunu gördüyseniz , çevrenizde dost gibi görünen kişilerin aslında düşmanınızın olduğuna , size zarar vermek için ellerinden geleni yapacaklarına yorulur.

Rüyada renkli kertenkele görmek iyiye ve hayra yorumlanmayan rüyalardan birisidir. Bu rüya hilekar , düzenbaz ve dedikoducu birisinin varlığına işaret eder.

Rüyada eve renkli bir kertenkelenin girdiğini gördüyseniz , evinizde birisinin vefat edeceğine ve onun ölümü ile tabir edilir.

Rüyada kertenkele eti yediğinizi gördüyseniz , çevrenizdeki insanların sizi bir türlü çekemediğine , kıskandıklarına ve sizin hakkınızda dedikodular yapacaklarına delalet eder.

Rüyada kertenkele öldürdüğünüzü gördüyseniz , ispiyoncu , dedikoducu ve düşmanlık eden birisini mağlup edeceğinize yorulur.

  Rüyada Kapandığını Tesettür Giydiğini Görmek Ne Anlama Gelir?
0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.