K Harfi Rüya TabirleriRüya Tabirleri

Rüyada kertenkele görmek neye işaret eder ne demek

Rüyada kertenkele görmek , genel olarak bir düşmana , dedikoducu kişiye ve nifak sahibi birisine yorulur. Aynı zaman da kişinin sağlık sorunu yaşayacağına , kuşkuya düşeceğine , hem zalim hem de alçak birisi ile tanışacağına işaret eder.

Rüyada görülen kertenkele iyiye yorumlanmaz. Düşmanlarınızın size saldıracağına yorulur ve bunun için gerçek yaşamdaki arkadaşlarınıza çok dikkat etmeniz gerekiyor. Eğer dikkat etmezseniz üzülen taraf siz olabilirsiniz.

Rüyada büyük kertenkele gördüyseniz , gerçek yaşam da işsizseniz kısa zaman içerisinde iş bulacağınıza , şansızınız açılacağına delalet eder.

Rüyada kertenkelenin saldırdığını gördüyseniz , bir kişinin arkasından bilip bilmeden konuşacağınıza alamet eder.

Rüyada kertenkelenin soktuğunu gördüyseniz , çevrenizde dost gibi görünen kişilerin aslında düşmanınızın olduğuna , size zarar vermek için ellerinden geleni yapacaklarına yorulur.

Rüyada renkli kertenkele görmek iyiye ve hayra yorumlanmayan rüyalardan birisidir. Bu rüya hilekar , düzenbaz ve dedikoducu birisinin varlığına işaret eder.

Rüyada eve renkli bir kertenkelenin girdiğini gördüyseniz , evinizde birisinin vefat edeceğine ve onun ölümü ile tabir edilir.

Rüyada kertenkele eti yediğinizi gördüyseniz , çevrenizdeki insanların sizi bir türlü çekemediğine , kıskandıklarına ve sizin hakkınızda dedikodular yapacaklarına delalet eder.

Rüyada kertenkele öldürdüğünüzü gördüyseniz , ispiyoncu , dedikoducu ve düşmanlık eden birisini mağlup edeceğinize yorulur.

Rüyada Kertenkele Görmek İhya

Rüyada kertenkele görmek, değişik şekillerde yorumlanmıştır. Rüyada görülen kertenkele, kötü ve mel’ün, insanların arasını açan, söz götürüp getiren asi, yaramaz bir kimseyi temsil eder denilmiştir. Bu sebebden
Rüyada kertenkele gören kimse, kendisinde bu sayılan huyların bulunduğu bir kişiyle karşılaşır veya karşılaşacağına işarettir denmiştir.

• Rüyasında kertenkele eti yediğini gören kimse, bir insanın arkasından gıybet (dedikodu) eder şeklinde yorumlanmıştır.

• Bir kimsenin Rüyada kertenkelenin kendi (Rüya sahibinin) etinden yediğini görmesi, başkalarının, Rüya sahibinin arkasından dedikodusunu (gıybetini) ettiklerine işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu