Rüyada kendini havada uçarken görmek ne anlama gelir?

İyi olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişinin, işinde başarılı olarak yükseleceği, yola çıkacağı, evlilik yapacağı, içinde bulunduğu durumun değişeceği anlamına gelir. Rüyayı gören bulunduğu yerden göğe doğru uçarsa, maddi kayba uğrar. Rüyada bulutlara doğru uçup yere inemeyen için ise; ölümün yaklaştığı anlamına gelmektedir.

Rüyada Havada Uçakla Uçma

Rüyasında uçağa binerek uçtuğunu gören kişinin, hayatında köklü değişiklikler olacağı, beklediği iyi haberleri alacağı, sevineceği olayların içinde olacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Kanatlar İle Havada Uçma

Rüyasında kanatları olduğunu ve kanatları ile uçtuğunu gören kişinin, sıkıntılarından kurtulacağı, huzurlu bir ömrü olacağı, yüksek dereceye ulaşacağı, hiç beklemediği kadar büyük bir nasibe erişeceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Havada Uçarak Melekler İle Sohbet Etme

Hayra yorulan bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin etrafında bulunan iyi ve hayırlı insanlara delalet eder. Rüyayı gören kişinin bu kişiler ile olan sohbetini devam ettirmesi gerekir.

Rüyada Kanatsız Olarak Havada Uçma

Rüyayı gören kişinin, ferah, mutlu, zengin ve bol kazançlı hayatına işaret eder. Rüyayı gören kişinin, çok mutlu olacağı bir döneme gireceği, çok iyi haberler alacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Havada Uçan Birisini Görme

Rüyasında tanıdığı birini uçarken gören, o kişiyi kıskanacak demektir. Rüyada uçan kişi bilinsin ya da bilinmesin, rüyayı göreni çekemeyen haset bir kadına delalet eder.

Rüyada Havada Uçarken Durma

Rüyasında havada uçarken durduğunu gören kişinin, işlerinin bir kısmının olup, bir kısmının olmayacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Çarşaf Giymek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

3 Yorum

 1. Ben ataturku gördüm ruyada alay etmeyin yanına gitmişim alayda onun yanındaydım 1 yıl önce gördüm

 2. Sevdiğim kişiyle şuan ayırıyım rüyamda onu gül Tatlısı yaptığını gördüm ama benimle konuşmadı ben rüyada bir ordan bir oraya elimde iple uçuyordum

 3. ruyamda cok ınce uzun cok yuksekkopruden gecerken herkes bana bakıyodu ve dusecemı sanıyorlardı ben o kopruyu gectım yere ındımde yesıllık bır ormana gırdım cok yurudum sonra bır ısık gorumgıdıkcebu ısık cokaldı tum etraf gumusdu ve cok parlıyodu tencereler tabaklar kasıklar hepsı gumus tum etraf gumus
  bana bırılerı geldı soyledı
  burası CENNET burda yemek ıcmek yok ama herkesın karını tok dedıler
  anlatamam ortalıgın guzellını yasamak gormek lıazım
  ben yerde yuruyodum fakat ayaklarım yere basmıyodu
  sankı kus gıbıdım
  koprunun altından cok sular akıyodu
  koprunun genıslıgı bır ıp gıbıdı
  ben bu gun cok mutluyum
  ALLAHIMA sukurler olsun bana boyle bır ruya gormeyı nasıp ettı
  ınsallah hayıra cıkar
  ruyayı persembe cumaya baglayan gece gordum
  kopruye varmadan once benı bırılerı kovluyordu bır yuksek tepededım
  cok yuksek
  ordan bırden havalandım uctum yatay sekılde ve kendımı koprude buldum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu