Rüyada Kayınpederini Görmek İslami Yorumu

Rüyada kayınpederini görmek, kişi bazen iyi bazense kötü olarak tabir edilir. Rüyayı gören kişinin feraha ermesine ve huzur içinde yaşamasına dalalet eder. Rüyada kayınpeder gören kişinin kazancı düzelir, geçim sıkıntısı çekmez ve borcunu kapatır. Önceden zararda olduğu işlerini düzeltip fayda görmeye başlar. Rüyasında kayınpeder gören kişinin bir yandan ise sıkıntı çekeceğine, zor durumda kalacağına dalalet eder.

Rüya sahibinin bu sıralar birçok kişi ile ters düşeceğine, anlaşmazlıklar ve düşünce ayrılıkları yaşayacağına işaret eder. Bu sebeple rüyayı gören kişi etrafındaki kişilerce huysuz, geçimsiz olarak adlandırılır.

Rüyada Kendi Kayınpederini Görmek

Rüyayı gören kişinin kendi kayın pederini görmesi iki biçimde tabir edilir. Rüyada görülen kayınpeder iyi bir şekilde görüldüyse, hayırlı haberler almaya, ve güzel olaylar ile karşılaşmaya işaret eder.

Fakat kayınpeder kötü bir şekilde görülürse o zaman kötü, tatsız olaylarla karşılaşılacağına işaret eldir.

Rüyada Kayınpederle Kavga Etmek

Rüyanın tersi şeklinde tabir edilir. Etrafındaki insanlar ile iyi geçinileceğine ve yakınlaşmaya işaret eder.

Rüyayı gören kişinin bu sıralar etrafındaki insanlarla yani ailesi ve arkadaşlarıyla çok iyi geçineceği ve onların yanında huzur bulacağı anlamına gelir.

Rüyada Kayınvalide ve Kayınpeder Görmek

Rüyayı gören kişi hem kayınvalidesini hem kayınpederini beraber gördü ise hayır ile tabir edilir.

Rüyayı gören kişinin aile büyüklerinin onayı ile büyük bir işe kalkışacağına ve sonunda çok başarılı olacağına işaret eder. Bu rüyayı gören kişiye uğur getireceği anlamına gelir.

Rüyada Yunus Balığı Görmek

15 Yorum

  1. Selamun aleykum
    Rüyamda kayin babamla oturuyoruz birden büyük kayinim geliyor oda oturuyor yanimiza ben kiziyorum bu duruma kayinbabama kayikimin bana gercek hayatda yaptigi hakksizliklari anlatiyorum. Tek herseyi kayinbabamda cok öfkeleniyor ve kaynima cok kiziyor bagriyor üstüne yürüyor evden atiyor disariyor. Bende rahatliyorum üstümden yük atiyorum resmen. Gercek hayatda ikisiylede konusmuyoruz küsüz. Aceba neydi bu rüya

  2. Ruyada üvey kayınpederi gördüm benim yerime 12 tl ödeme yapıyordu ve bana 12 tl odedim diye söylüyordu

  3. Ruyamda kayin babami esimle su dolu havuzun icinde kayi babam sismis olarak gordum esimde onu sisini indimeye calisti ve sisi indi bu arada kayin babam oniki yil oldu oleli neye isaret eder

  4. Rüyamda teyzemin Kocası keşke kızımı sana vermeseydim diyordu ama teyzemin Kocası benim kayınpederim değilki anlamadım anlayan varmı acaba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu