Rüyada Irmak Görmek

Rüyada ırmak görmek, rüyayı gören kişinin yakın zaman içerisinde mutlu olacağına , geçim sıkıntısı çekmeyeceğine , büyük ve altından kalkılmaz bir borca girmeyeceğine , her zaman bolluk ve zenginlik içerisinde yaşayacağına delalet eder.

Bunun yanı sıra hem malınızdan hem de paranızdan hayır yapacağınıza , gönlü zengin ve eli boş kişi olacağınıza yorulur.

Rüyada Irmak Görmek Ne Demektir? Neye İşarettir?

Bazı rüya yorumcularına göre , kimseye muhtaç kalmayacağınıza , yardıma muhtaç olan insanların imdadına koşacağınıza , bolluk ve bereket içerisinde yaşayacağınıza , rızkınızın artacağına ve yüce gönüllü birisi olacağınıza alamet eder.

Rüyada Irmak Görmek Diyanet

Rüyada ırmak görmek, büyük bir mevki sahibi olacağınıza işarettir.

• Rüyada ırmağa düştüğünü görmek durumunun tehlikede olduğuna işarettir. Eğer çabalayıp kurtulursa, selâmete ereceğine işarettir. Şayet ırmaktan çıkamadığını görse, sıkıntılı günler geçireceğine işarettir.

• Rüyada ırmak görmek, hayır ve menfaate ermeye işarettir.

• Bazen de, Rüyada ırmak görmek, bolluk ve berekete geniş maişet geçimine, rızka ve gönül ferahlığına işarettir. Irmağın suları çekilmiş taş ve çamurları kalmış olduğunu görmek, iyi değildir. Bahtsızlığa işaret eder denmiştir.

• Rüyasında kandan bir ırmak (kan olarak akan ırmak) görmek, büyük musibet ve belâlara işaret olarak yorumlanır.

Rüyasında kendisinin kan ırmağına düştüğünü görmek, Rüya sahibinin dinde eksikliğini ve dini vecibelerini yerine
getirmediğini gösterir şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada Irmak Kenarında Yürümek

Rüyada ırmak kenarında yürüdüğünüzü gördüyseniz , rahata ereceğinize , huzur sahibi birisi olacağınıza , elinize hem eşya hem de para geçeceğine delalet eder.

Bunun yanı sıra hem dertlerden hem de sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağınıza , borçlarınızı en kısa zamanda ödeyeceğinize , hastaysanız şifa bulacağınıza , bekarsanız karşınıza çıkacak olan hayırlı birisi ile evleneceğinize , evliyseniz çocuk sahibi olacağınıza işaret eder.

Rüyada Irmak Kenarında Ev Görmek

Rüyada ırmak kenarında ev gördüyseniz , çok çalışkan birisi, her konuda çok başarılı ve hırslı olup gözü kara birisi olacağınıza delalet eder.

Bunların yanı sıra emeklerinizin ve çabalarınızın boşa gitmeyeceğine , özverili bir çalışmasının karşılığını sonunda alacağınıza yorulur.

Rüyada Hucurat Suresi

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu