Rüyada Havluya Sarılmak Görmek Ne Demek? Hakkında Bilgi

Yemek Tarifleri

Rüyada havluya sarılmak, gerçek yaşam da parasal anlamda bir sıkıntı içerisindeyseniz o zaman bundan kurtulacağınıza , borçlarınız varsa bunları en kısa zaman içerisinde ödeyip rahata çıkacağınıza delalet eder.

Rüyada havluya sarılmak, rüyayı gören kişi eğer gerçek yaşam da bekarsa o zaman karşısına çıkacak olan hayırlı bir erkek veya bir bayan ile tanışıp anlaşıp daha sonrasında evliliğe adım atacaklarına delalet eder.

Evleneceğiniz kişi ile çok iyi anlaşacağınıza , sıkıntılarınızı beraber çözeceğinize ve evlilik yolunda mutlu adımlar atacağınıza yorulur.

Rüyada sarılmış olduğunuz havlu temiz ve beyaz ise o zaman , hem temiz yüzlü hem de iyi niyetli olan insanlarla tanışacağınıza, bu insanlardan çok fayda göreceğinize , yaşamış olduğunuz tüm sıkıntıları geride bırakacağınıza , temiz kazançlı olan bir işe girip çalışacağınıza delalet eder.

Aynı zaman da bu rüyayı gören kişi bekar ise yakın zaman içerisinde tanışacağı birisi ile güzel bir evlilik yapıp çok mutlu bir hayat süreceğine alamet eder.

Bazı rüya tabircilerine göre , ticari yönden büyük bir adım atacağınıza , yüksek kazançlar elde edeceğinize ve sıkıntılardan kurtulup feraha çıkacağınıza yorarlar.

Kişinin aşk hayatında yeni gelişmeler olacağına , çok sevmiş olduğu insan ile bit ömür boyu mutlu olacağına , kısa süre içerisinde ise evlenip mutluluklarına mutluluk katacaklarına delalet eder.

Rüyada Lunapark Görmek

2 Yorum

  1. otobüse biniyorum banyodan çıkmışım beyaz havluya sarmışım kendimi farketmiyorum farkedince utanıyorum ne yapıyorum ben diyorum :((( nedemek bu söyleyin lütfen

  2. Sokakta havluya sarilip oturuyorum ve bir erkek omuzlarimi ovuyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu