Rüyada Lunapark Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada lunapark görmek, birçok açıdan iyi haberlerin birbiri ardınca kişinin sevindireceği anlamına gelir. Rüyada görülen lunapark alanları zengin ve kalabalık ise üne ve paraya aynı anda kavuşulacağı anlamları da doğmaktadır.

Rüyada lunapark içerisinde sevdiği ve tanıdığı insanlar ile karşılaşan kimse için gerçek hayatta da yeni dostluklar ve yeni iş arkadaşlıkları kapıda olabilir. Rüya sahibi kişinin hayırlı havadisler için biraz daha beklemesi gerekmektedir. Rüyayı gören kişi işsiz ise çok yakında bir iş haberi alabilir.

Rüyada Lunapark Görmek İslami Anlamı

Rüyada lunapark görmek, Kirmani(r.a)’ya göre yokluktan sonra varlığa, darlıktan sonra bolluğa işaret eder. Gören kişi için yeni müjdeli haberler kapıda demektir. Kalabalık içerisinde ilgiyle dinlenmesi, tüm alkışları toplaması ve işiyle ilgili kademeler atlayarak en yüksek mevkide yer alması olasılıklar içerisindedir.

Rüyada Lunapark Treni Görmek

Rüyada lunapark treni görmek hayırlı haberlerin peşi sıra haneye doğacağına işaret eder. Uzun süredir beklenen ve cevabı hala net olmayan bir sorunun da çözüme kavuşacağına işaret etmektedir. Genelde rüya içerisinde lunapark hayırlı haberlerin ön habercisi konumundadır.

Rüyada Lunaparka Gitmek

Rüyada lunaparka gitmek bekarlar için evlilik, evliler için çocuk demektir. Bununla birlikte rüyasında lunaparka giderken kaybolduğunu gören kimse için kazançtan sonra kayıp, sevinçten sonra hüsran belirtileri görülebilir. Genel olarak rüyada oyuncak görmek hayra, mutlu havadise ve gülen yüzlere işaret eder.

Rüyada Lunapark Oyuncakları Görmek

Rüyada lunapark oyuncakları görmek memuriyet alanında çalışan kişiler için kıdem yükselmesi anlamına gelmektedir. Aynı zamanda helal yollu bir kazanç ile birlikte taşınılacak yeni bir evi de gösterir. Bununla birlikte dostluk ve arkadaşlık ilişkileri içerisinde alınacak armağanlar ile birlikte mutlu sürprizlerin de bir ön habercisi olabilmektedir.

Rüyada Lunaparkta Trene Binmek

Rüyada lunaparkta trene binmek yolculuğa delalettir. Tren ya da otobüs ile birlikte uzak bir diyara hayırlı görüşmeler için toplanabilir. Aynı zamanda memleketten gelecek akrabalar ile birlikte miras ya da bir kazanç kapısı için ufak tartışmalar da cereyan edebilir.

Rüyada Lunapark Kazası Görmek

Rüyada lunapark kazası görmek gerçek hayatta ufak talihsizliklerin ve yaralanma ile sonuçlanacak kazaların habercisidir. Rüya içerisinde bir lunapark oyuncağının altında kaldığını gören kimse için uzak yerlerden sıkıntılı bir haber gelebilir. Ancak ölümle ya da şer ile biten bir haber alınmayacaktır.

Rüyada Lunaparkta Olmak

Rüyada lunaparkta olmak birçok farklı anlamlara gelebilmektedir. Cafer-i Sadık (r.a)” bir tabirinde belirtiyor ki: Rüyada lunaparkta bulunduğunu gören kimse çok yakında ciddi bir toplantı ile birlikte büyük bir kalabalığa seslenecektir.

Rüyada Park Görmek

Rüyada park görmek haneye yeni bir bebek ya da müjdeli haber geleceğinin işareti olarak kabul edilir. İmam Nablusi (r.a) buyuruyor ki: Rüyasında hiç bilmediği bir parkta hiç tanımadığı bir çocuğu ya da çocukları salınca sallayan kişi için gördüğü çocuk sayısı kadar kısmet kapısı açılacaktır.

Rüyada Park Görmek İhya

Kişinin rüyada bir parkta geziniyormuş olduğunu görmesi, her hususta kısmetinin açık olduğuna ve olacağına,
bekarsa mutlu bir evlilik yapacağına, evli ise ev halkından birisini evlendireceğine, duygularının mutluluk ve sevinçli olduğuna gibi şeylere yorumlamışlardır.

Rüyada Öğretmen Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

2 Yorum

  1. Merhabalar
    Ben rüyamda lunapark eğlence aracı olan kanguruda olduğumu fakat kangurunu yere degdini ve benimde elimi yere sürdüğümü,dokunduğunu görüyordum anlamı nedir?

  2. Merhabalar
    Ben rüyamda lunapark eğlence aracı olan kanguruda olduğumu fakat kangurunu yere degdini ve benimde elimi yere sürdüğümü,dokunduğunu görüyordum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu