Rüyada Hararet Basması Görmek Nedir? Neye İşarettir?

Rüyada hararet görmek , rüyayı gören kişinin kendi menfaati için işler yapacağına , bunun etkisiyle de rızık işleyeceğine ve Yüce Allah katında helal işler yapacağına işaret eder. Bunların yanı sıra bol paralar kazanıp üstünüze başınıza güzel şeyler alacağınıza , herkes tarafından takdir göreceğinize ve her konuda başarılı olacağınıza alamet eder.

Eğer yaz aylarında hararet bastığını gördüyseniz , bu rüya şerre yorumlanır. İşlerinizde çok başarısız olacağınıza , bazı kişilerden zarar göreceğinize , kötü günler geçireceğinize , rızkınızın azalacağına ve elinizde olan malınızı mülkünüzü kaybedeceğinize , daha fazla kazanmak için elinizdeki her şeyi kaybedeceğinize yorulur.

Yani yaz ayında görürseniz bu rüya şerre yorumlanır , kış ayında görürseniz hayra yorumlanır. Rüyada kış ayında hararet bastığını görmek genel olarak kazanca , sevince , mutluluğa ve iyiliklere işaret eder. Rüyayı gören kişinin işlerinin yoluna gireceğine, mutlu bir yaşam süreceğine , menfaatini her zaman yüksekte tutacağına alamet eder.

Rüyada yaz aylarında hararet görmek , rüyayı gören kişinin sıkıntı içerisinde olacağına , büyük üzüntü yaşayacağına ve pişmanlık duyacağına işaret eder. Bunların yanı sıra kayıplar yaşayacağınıza ve bazı olaylardan dolayı canınızın çok sıkkın olacağına yorulur.

Rüyada Araba Satmak

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu