Rüyada Hamile Kalmak Ne Demek?

Rüyada hamile kalmak , yakın zaman içerisinde önemli bir işin gerçekleşeceğine veya işle ilgili bir haber alacağınıza yorulur.

Alacağınız bu sevinçli haber ile çok mutlu olacağınıza , mal varlığınızda artış olacağına , paranızın bollaşacağına , hem güzel hem de hayırlı şeylerin yakında olduğuna işaret eder.

Eğer bu rüyayı gören kişi kadın ise o zaman övüleceğine , erkekse hayırlı bir haber duyacağına delalet eder.

Yani bu rüya hem erkek hem de kadın için çok hayırlıdır. Bazı rüya tabircilerine göre , aşk , muhabbet ve aynı zaman da sevgi artışı olarak yorumlanır.

Rüyada hamile kaldığını gören kişi eğer erkek ise o zaman gizlemiş olduğu bazı sırların ortaya çıkmasından endişe duyduğuna , bu yüzden çok tedirgin olduğuna alamet eder.

Bazı durumlarda bu rüya sıkıntı olarak yorumlanır fakat genel olarak hayırlıdır. Bir kadın eğer rüyasında başka bir kadının hamile olduğunu görürse o zaman kısa zaman içerisinde çocuk sahibi olacağınıza, evliyseniz ve rüyanızda kendinizi hamile olarak gördüyseniz o zaman da evlilik hayatınızda bazı sorunlarla karşılaşacağınıza delalet eder.

Bu rüyayı gören kişi gerçekte bir erkek ise , karşısına çıkacak olan hayırlı bir bayan ile dünya evine gireceğine ve çok mutlu bir evlilik yapacağına yorulur.

Bir erkek eğer evli olduğu eşinin evli olduğunu görürse o zaman , kazancının yüksek oranda artacağına alamet eder.

Rüyada Tır Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu