Rüyada Hamile Kadın Görmek Ne Demek ( Tabiri)

Rüyada Hamilelik Görmek

Rüyada hamile kadın görmek , rüyayı gören kişinin hayatıyla ilgili yaşayacağı sürprizlere delalet eder. Bunun yanı sıra müjdeli bir haber alacağınıza , güzel gelişmeler yaşacağınıza ve mutlu olacağınıza işaret eder.

Bazı rüya tabircilerine göre ise eğer kişi evli ise , yakın zaman içerisinde çocuk sahibi olacağına , bu yolda etmiş olduğu duaların kabul olacağına yorulur.

Rüyada hamile olan bir kadının doğum yapmasını gördüyseniz , sıkıntılardan kurtulacağınıza , bundan sonra huzur bulacağınıza işaret eder.

Bunun haricinde dertlerinizin artık son bulacağına , geçim sıkıntısı yaşıyorsanız onların biteceğine ve tekrardan huzura kavuşacağınıza alamet eder.

Rüyada hamile olan bir kadının göbeğini gördüyseniz , hem güzel hem de hayırlı bir haber alacağınıza , zor olaylardan kurtulacağınıza , sevinç dolu durumlar ile karşı karşıya kalacağınıza yorulur.

Rüyada hamile bir kadının haberini aldıysanız , hem güzel hem de sevinçli bir haber alacağınıza ve bu haber ile çok mutlu olacağınıza işaret eder.

Rüyada hamile olan bir kadının bebek emzirdiğini gördüyseniz , yakın zaman içerisinde sevinçli ve güzel haber alacağınıza , karlı bir işe adım atacağınıza ve büyük gelirler elde edeceğinize alamet eder.

Rüyada hamile bir kadınla konuştuğunuzu gördüyseniz , meslek hayatınızda başarılar elde edeceğinize , çevrenizdeki insanlar tarafından takdir ve övgü göreceğinize , kariyer olarak yüksek yerlere geleceğinize işaret eder.

  Rüyada Erkek Çocuğa Hamile Olduğunu Görmek Ne Demek? Neye Çıkar?
0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.