Rüyada Hamile Hayvan Görmek Ne Demektir?

Rüyada hamile hayvan görmek , hayatınızla ilgili yeni başlangıçlar yapacağınıza , hayatınızı tekrardan gözden geçirip eksiklerinizi gidereceğinize yorulur.

Yani eski alışmış olduğunuz düzenden kurtulup başka bir düzen kuracağınıza , kısa zaman içerisinde rahata kavuşacağınıza , gerçekte evli değilseniz karşısına çıkacak olan hayırlı birisi ile dünya evine gireceğinize ve huzurlu bir yuva kurup çocuk sahibi olacağınıza işaret eder.

Bunların yanı sıra çok iyi haberler alıp kendinizi mutlu hissedeceğinize ve işlerinizin her zaman yolunda gideceğine delalet eder.

Rüya sahibi eğer hem akıllı hem de mantıklı kararlar verirse o zaman hiçbir şekilde maddi sıkıntı çekmeyeceğine,

farklı sektörlere girip orada ortaklık kurarak yüksek miktarda paralar kazanacağına ve statüsünü en üst seviyeye çıkaracağına alamet eder.

Bekar olan biri tarafından Rüyada hamile hayvan görmek, rüyayı gören kişi eğer bekarsa o zaman gelecek zamanda çok varlıklı olacağına, toplumda her zaman saygı göreceğine , maddi sıkıntılar yaşamayacağına ve karşınıza çıkacak olan hayırlı birisi ile dünya evine gireceğine yorulur.

Evli olan birisi rüyasında hamile hayvan gördüyse , ailesiyle beraber çok mutlu ve huzurlu olacağına , yakın zaman içerisinde bir evlat sahibi olacağına ve bereketli bir hayat geçireceğine delalet eder.

Rüyada hamile bir hayvanı beslediğinizi gördüyseniz , yardıma muhtaç olan bir insana yardım edeceğinize ve onun gereksinimlerini karşılayacağınıza işaret eder.

Rüyada Mide Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu