Rüyada Haber Almak Ne Demek (Diyanet)

Rüyada haber almak diyanete göre , çok istemiş olduğunuz ve uzun zamandan beri beklediğiniz bir müjdeli haberi en sonunda alacağınıza, bu haber ile çok mutlu olacağınıza işaret eder.

Bunların yanı sıra eli kulağında olan bir güzel haberin en kısa zaman içerisinde geleceğine , bazı insanlardan güzel sözler duyacağınıza ve sürpriz gelişmeler yaşayıp çok mutlu birisi olacağınıza yorulur.

Rüyada Haber Almak İhya

Rüyada iyi bir haber aldığını görmek, sıkı bir arkadaşlığa işarettir. Haberciyi görmek ise, kendisinden himâye
(yardım) göreceğinize işarettir. Böyle haber ile ilgili Rüyalar hayırla yorumlanır.

Rüyada Kötü Haber Almak

Rüyada kötü haber almak iyiyi ve hayra yorumlanmaz. Genel olarak rüya sahibinin sıkıntı içerisine gireceğine , üzüntü yaşayacağına , zor durumda kalacağına ve başının dara düşeceğine alamet eder.

Bunun haricinde bu rüya zorluk , şansızlık ve sıkıntı olarak tabir edilir.

Rüyada Güzel Haber Almak

Rüyada güzel haber aldığınızı gördüyseniz , yüzünüzü çok güldürecek , neşenizi yerine getirecek olan güzel olaylarla karşı karşıya kalacağınıza , çok istemiş olduğunuz bir olayı yakın zaman içerisinde olacağına ve böylelikle çok mutlu olacağınıza alamet eder.

Rüyada Haber Vermek

Rüyada haber vermek , bir işi uzmanına değil de acemi olan kişiye yaptırıp bu yüzden büyük sıkıntı içerisine gireceğinize , diplomasına güvenmiş olduğunuz kişinin aslında diplomasının sahte olduğuna delalet eder.

Rüyada Ölüm Haberi Almak

Rüyada ölüm haberi aldığınızı gördüyseniz , her şeyin yoluna girdiğini düşündüğünüz bir anda her şeyin alt üst olacağına , büyük sıkıntı içerisine gireceğinize ve moralinizin çok bozuk olacağına yorulur.

Rüyada Haber Getiren Birini Görmek

Bir kimsenin Rüyada haber getiren birini görmesi, Rüya sahibinin sevineceğine, ümit etmediği bir şeyin ansızın oluvermesinden memnun olacağına ve bu durumun onu sevindireceğine işaret eder denmiştir.

Rüyada Haberleşme

Bir kimsenin Rüyada savaşan iki ordu arasında haberleşme görevi yaptığını görmesi, yüksek bir mertebe sahibi olduğuna işaret eder. Bazı kere de bu Rüya ölümün yaklaşmasına işaret eder. Bir hastanın böyle bir Rüya görmesi, onun ölümüne işaret eder denmiştir. Bazıları da zulme uğrayan bir mazlumun üstün gelmesine, zalimin mağlûp olmasına ve fitnenin kargaşanın yatışmasına işaret eder demiştir.

Rüyada Kumru Görmek

Bir Yorum

  1. Rüyamda eşim ve görümcem bana üzüleceğim bi haber vereceklermiş ben anlıyorum ve kime ne oldu diye bağırıyorum ve acı ile uyandım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu