Trend

Rüyada Güneş Tutulması Görmek Diyanet ve İhya Yorumu

Rüyada Güneş tutulması görmek, zenginlik ve mutluluk ile tabir edilir. Rüyada güneş tutulması gören kişinin, bir süredir var olan sıkıntılarını aşacağına yorumlanır. Rüyada güneşe bakmak, kişinin hayatındaki problemlerini çözeceğine, dertlere derman bulacağına delalet eder.

Rüyada güneşin tutulması görmek, diğer bir anlamı ise mesleki anlamda becerileri kullanarak meslekte ilerlemeye yorumlanır. Rüyada güneşlenmek, yeni bir iş bulmak ya da yeni bir iş kolunda faaliyet göstermek ile değerlendirilir. Rüyada güneş gözlüğü görmek , hane içinde yaşanacak bolluk ve bereket anlamına da gelir.

Rüyada Güneş Tutulması Görmek İslami Anlamı

Rüyada güneş görmek, evlat sahibi olmak anlamına gelir. Rüyada güneşin doğuşunu görmek, iş hayatında başarı, aşk hayatında mutluluk, evlilikte müjdeli haberler ile yorumlanır. Cafer-i Sadık (r.a) demiştir ki; rüyada güneş görmek, mutluluk verici olaylar yaşanacağına tabir edilir. Rüyada güneşin battığını görmek, başka bir tabiri ile bu rüya, sıkıntılarda, hastalıklardan ve dertlerden kurtuluş olarak yorumlanır.

Rüyada Güneş ve Ay Tutulması

Rüyada güneş ve ayın birlikte ve aynı anda tutulması, rüyayı gören kişinin aile, iş ve sosyal yaşantısında yaşanacak bir takım can sıkıcı olaylara delalet eder. İlişkilerde gerginlik, sürtüşme, küslük ve ayrılık ile yorumlanır. Bazı yorumculara göre bu rüya, elde edilecek bir miras olarak yorumlanır.

Rüyada Güneş Doğması

Rüyada güneş doğması, hayırlara vesile eder. İmam Nablusi (ra) demiştir ki; bu rüya, hayırlı başlangıçlar anlamına gelir. Ticari ve iş hayatında umulandan daha iyi yerlere gelmeye, terfi etmeye ve mevki sahibi olmaya delalet eder.

Rüyada Güneş Batması

Rüyada güneş batması, rüyayı gören kişinin umutsuz, karamsar duygularına, korku ve endişelerine delalet eder.

Rüyada Güneş Işığı Görmek

Rüyada güneş ışığı görmek, sıkıntı veren hadiselerin biteceğine, kişinin rahat bir nefes alacağına ve huzura tabir edilir. Çare ve deva bulmaya, sorunlu olan her işte umut verici gelişmeler yaşanacağına yorumlanır. Sevilen kişi ile birlikteliği bir adım öteye taşımaya, sevmeye sevilmeye ve mutlu günlere delalet eder. Güç ve kuvvet bulmak manası da taşır.

Rüyada Güneş Tutulması İzlemek

Rüyada güneş tutulmasını izlemek, iş ve kariyer hayatında yaşanacak mutlulukların keyfini sürmeye, deyim yerindeyse yaşanan güzelliklerin tadını çıkarmaya tabir edilir. İbni Sirin (ra) demiştir ki; bu rüyayı gören kişi, umut ettiğine kavuşur. Bol kazanç elde etmeye, gelirin artışına delalet eder.

Rüyada Güneşe Bakmak

Rüyada güneşe bakmak, değer verilen ve sevilen kişi ile mutlu bir evlilik yaşamaya, üzüntülerden kurtulmaya işaret eder. Diğer bir yorum ile bu rüya, iş hayatında zor bir işin altından kalkmaya, başarmaya değerlendirilir. Doğru kararlar sayesinde hayırlı işler yapılacağına tabir edilir.

Rüyada Güneşe Bakamamak

Rüyada güneşe bakamamak, sıkıntı veren konularda rahatlama yaşanacağına, ferah günlere delalet eder. Rüya sahibinin hayatı ile ilgili bazı konularda korkuları olduğuna, bu korkuların kişinin psikolojik durumunu olumsuz etkilediğine işaret eder.

Rüyada Güneş Gözlüğü Görmek

Rüyada güneş gözlüğü görmek, yakın çevrede ve iş çevresindeki insanlara karşı dikkatli olunması gerektiğine işaret eder. Düşmanların ve rakiplerin varlığına tabir edilir. Rüya sahibi, arkadaş ve dostlarını iyi tanıması gerektiğine yorumlanır.

Rüyada Ay Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

3 Yorum

  1. Burda çıkan reklamların hiçbirini rüya da gormedim nasil bir sayfanız reklamsız olmak bu kadar zor mu lanet olsun sizede sayfanızda bana telefonu kirdiracaksiniz

  2. Rüyamda birinin kız çocuğu huzursuzdu kucağıma aldim susturmaya çalıştım. Ardından bir yavru deve gördüm ve ineklerle beraber arkasından kocaman bir dana geliyordu. Onlar içeri girdikten sonra bir tepenin üstünde ay çıkmıştı ayın arkasında güneş vardi yıldızlar olabildiğince parlaktı ve tepede ağaçlar yeşermeye başladı ama tropikal ağaçlardı bunlar. Bende hayranlıkla izliyordum. Bu rüyamın anlamı nedir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu