Rüyada Füze Görmek Diyanet İhya Yorumu

Rüyada Füze Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Füze görmek, hayırlara alamet eder. Rüyada füze gören kimse için, bolluk, bereket, kazancın çokluğu ve yenecek helal lokmaya işaret eder. Rüyada füze düşmesi, rüya sahibinin çok çalışmasına ve babadan kalan bir iş yerinin idaresini yaparak kazancının yerinde olmasına delalet eder.

Rüyada Füze Görmek İslami Anlamı

Rüyada Füze görmek, bu rüyayı gören kişinin hayatı boyunca maddi sıkıntı çekmeyeceğine alamet eder. Rüyada füze sesi duymak alınacak ev, yazlık, araba, mal ve mülke işarettir. Kirmani(r.a)’ya göre rüyada görülen füze, zenginliğin bir süre değil bir ömür yaşanacağının işareti olabilir. Aynı zamanda rüyada füze saldırısına uğramak, bu rüyayı gören kişinin kısa bir süre içinde aradığı aşkı bulmasının habercisidir.

Rüyada Füze Görmek İhya

Rüyasında füze görmek, hayatı boyunca hayallerinden kurtulamayacağına, istek ve dileklerine kavuşamayacağına işaretle tabir olunur.

• Bazı yorumculara göre de bu Rüya tersiyle yorumlanır. Rüyada gök yüzüne bir füze atıldığını görmek, beklemediğiniz bir başarıya ulaşıp, bütün arzu ve dileklerinizin gerçekleşeceğine işaretle tabir olunur.

Bazı yorumculara göre, Rüyada füze görmek, ibadete işaretle tabir olunur. Buna göre, bir kimse Rüyasında bir füze ile gökyüzüne çıktığını (semaya yükseldiğini) görse, dinin emirlerini yerine getirdiğini ve Cenap-ı Hakk’ın rızasını kazandığına işarettir. Rüyasında füzede bulunduğunu ve gökyüzü boşluğuna düştüğünü görmek günah işlediğine, Allah (c.c.) katında derecesinin düştüğüne ve tövbe etmesi gerektiğine işarettir şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada Füze Atmak

Rüyada füze atmak, rüyayı gören kişinin bilimle ilgilendiğini ve bu konuda hevesli olduğunu belirtir. Kişi, bilime olan sevgisi neticesinde gelecekte ilim irfan sahibi olacak ve bu konuda saygınlık görmeyi başaracaktır.

Rüyada Füze Fırlatmak

Rüyada füze fırlatmak, kişinin bütün hayallerine ve arzularına kavuşmasına işaret eder. Bazı rüya yorumcularına göre istemeden kötü söz söylemeye ve sevilen bir kimseyi kırmaya yorulur. Ancak kırılan kişinin sonunda gönlünün alınacağına ve hataların telafi edileceği şeklindeki yorumlara da açıktır.

Rüyada Füze Patlaması

Rüyada füze patlaması, rüyasında füze patladığını gören kişinin fark etmeden tehlikeli yollara sapacağına alamet eder. Sapılan bu yolda rüya sahibinin başına önemli bir kaza, bela ve musibetin gelmesi üzerine kıl payı kurtulacağı şeklinde tabir edilir. Kişi için önem verdiği işlerin yolunda gitmeyeceği ve bir takım sıkıntılar çıkacağının habercisidir.

Rüyada Füze Sesi Duymak

Rüyada füze sesi duymak, umulmayan bir anda başa gelecek can sıkıcı olaylara alamet eder. Rüyayı gören kimsenin uzun bir süre sıkıntılarla uğraşacağına ve en zayıf noktasından darbe alacağına delalettir.

Rüyada Füze ile Vurulmak

Rüyada füze ile vurulmak, kişinin bir haber alacağının göstergesidir. Rüyanın nasıl göründüğüne bağlı olarak değişen rüya yorumu alınacak haberin niteliğini de değiştirebilir. Örneğin görülen füze bakımsız ise bu kötü ve karşısında çaresi kalacağınız bir habere işaret olabilir.

Rüyada Savaş Füzesi Görmek

Rüyada savaş füzesi görmek, rüyayı gören kişinin bazı konular üzerinde çok çabaladığını ancak çabalarının karşılığını alamadığı anlamına gelir. Rüyada görülen savaş füzesi aile içi tartışmalar ve can sıkıcı olaylar yaşanacağına alamet eder.

Rüyada Roketatar Görmek

Rüyada roketatar görmek, güce ve hırsa delalet eder. Rüyasında roketatar gören kişi, başkalarının kolay kolay başaramadığı işleri kolaylıkla halledecek ve çevresindeki insanların hayranlığını toplayacaktır. Bu hayranlıkla beraber kişinin birçok tebrik ve kuvvet mesajı alacağını gösterir.

Rüyada Hava Saldırısı Görmek

Rüyada hava saldırısı görmek, parlak ve umut dolu bir gelecek demektir. Ancak bazı yorumculara göre rüyada görülen hava saldırısı kişinin uzun zamandır üstünü örttüğü ve sakladığı sorunlara işarettir. Saklanan sorunların en sonunda gün yüzüne çıkacağına ve kişinin hayatında mutluluk ve huzuru engelleyeceğine alamet eder.

Rüyada Roket Görmek

Rüyanızda bir roket görmek, başarılarınızın artacağına, istek ve dileklerinizin en kısa zamanda gerçekleşeceğine işaret ile tabir edilir.

 

Tuvalete Girmeden Önce Okunacak Dua

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu