Rüyada Fabrika Görmek

Rüyada Fabrika Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada fabrika görmek, hayırlara vesiledir. Kişinin mal mülk anlamında yaşayacağı zenginlik, elde edeceği güç ve kudreti simgeler. Kendi işini yapan kişinin iş yerinde müşterisi artar. Çevresinde kendisine faydalı olacak insanlar çoğalır. Bir yerde çalışan kişi terfi alır.

Rüyada Fabrika Görmek İslami Anlamı

Fabrika yeni ise güzel ve parlak bir gelecek ile yorumlanır. Rüyada fabrika görmek sağlık ile de açıklanabilir. Kişi fabrikada çalıştığını görüyorsa başarılı çalışacak ve sağlıklı yaşayacaktır. Fabrikada önemli bir görevde ise ailesinin sağlığı iyi olacaktır. Fabrika bacası görmek yeni işlere atılmak olarak yorumlanır.

Rüyada Fabrika Görmek İhya

Rüyada fabrika görmek, değişik şekillerde yorumlanmıştır. Şöyle ki: Bazı yorumculara göre, Rüyada fabrika görmek, Rüya sahibinin kendisini dünya işlerine fazlaca kaptırdığına ve dünyaya olan sevgisinin arttığına ve ilgisinin günbegün çoğaldığına işaret olarak yorumlamışlardır.

Bazı Rüya tabircilerine göre ise, Rüyada fabrika görmek, insan vücuduna işaret tarafıyla yorumlanmıştır, zira insan vücudu da bir çeşit fabrika gibidir demişlerdir. Bu cihetiyle insan sağlığına işaretler vardır. Bir kimse Rüyasında bir fabrikada çalıştığını veya çalışıyormuş olduğunu görse, bu onun (Rüya sahibinin) sağlığına büyük önem verdiğine ve sağlıklı yaşamak için büyük bir çaba harcadığına işarettir.

• Bir kimse Rüyasında bir fabrikadan çıktığını ve yolda yürüdüğünü, ya da yolda yürüyormuş olduğunu görse, bu rüyası onun evine bir misafir geleceğine işaretle yorumlanır.

• Rüyasında kendisini bir fabrikada bekçiymiş olduğunu, (fabrikanın bekçisi olarak) gören kişi, kendi ev halkının geçimi için son derece gayretli biri olduğuna işarettir.

• Kişi Rüyasında kendisini bir fabrikanın müdürü olmuş olduğunu görse, bu Rüyası onun kendi ev halkının sağlığıyla çok yakından ilgilenen bir kimse olduğuna işaret eder.

• Rüyada görülen fabrika, mal, servet, ticaret, hayatla mücadele ve uğraşmak gibi şeylere işaretle yorumlanır.

Rüyada Fabrika İnşaatı Görmek

Kişinin kendi çabalarıyla büyük başarılar elde edeceğine delalettir. Rüyada fabrika görmenin dini yorumu, İmam Nablusi (r.a) şöyle buyuruyor; rüyasında fabrika gören dünya işleri ile çok fazla uğraşır ve ticaret yapar.

Rüyada Fabrika Gezmek

Rüyada fabrikada gezmek, yeni bir işe girişmeye, kısa zamanda yükselmeye işarettir. Aynı zamanda çok istenen bir yere seyahat ederek hoşça vakit geçirmek ile de yorumlanabilir. Fabrika gören kişi aşk hayatında mutlu olur. Büyük bir fabrikayı çalıştırdığını gören kişi ilim irfan sahibi olur.

Rüyada Fabrika Sahibi Olmak

Rüyada fabrika sahibi olmak, gerçek anlamda da zenginlik ve ticaretteki yükselme ile ilişkilidir. Ciddi başarılar elde etmeye, herkes tarafından tanınmaya, hayırlı zenginliğe işarettir. Bu rüyayı gören kişinin hayatı ciddi yönde değişir. Rüyada fabrika görmek toplum ile ilgili işler demektir.

Rüyada Fabrika Açmak

Rüyada fabrika açmak, kişinin yeni iş girişimlerinde bulunmak istediği anlamına gelir. Hayalini kurduğu işte dikkatli olursa büyük başarılar elde edip şan ve şöhret sahibi olabilir. Aynı zamanda güçlü birinden görülecek yardımla kişinin işleri daha da iyiye gider. Fabrika gezmek aynı zamanda kişinin hayalini kurduğu bir evi satın alması anlamına da gelebilir.

Rüyada Fabrika Müdürü 

Rüyada fabrika müdürü görmek, kişinin başına, çok nadir insanın başına gelecek güzellikte bir hadise gelmesi ile açıklanır. Umulmadık yerden gelecek para ile yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi çevresince tanınan biri olur. Fabrika gören kişi halka faydalı işler yapacak ve büyük sevaplar kazanacaktır. Fabrikadan çıkıp gittiğini gören kişi yakın çevresinden uzaklaşır.

Rüyada Fabrikada Çalışmak

Rüyada fabrikada çalışmak, kişinin azmini ve hırsını gösterir. Kişi güzel bir hayata elde etmek için mücadele vermeli ve zorluklar karşısında adla yılmamalıdır. Bazı istediği şeylerin kendisine kolaylıkla gelmeyeceğini bilmeli ona göre hareket etmelidir.  Kendini etrafından soyutlayarak bunalıma girebilir. Eğer görülen fabrika verimli çalışıyorsa kişinin toplumla ilişkileri iyi olacaktır.

Rüyada Fabrika İşçileri Görmek

Rüyada fabrika işçileri görmenin, olumsuz anlamları olabilir. Kişinin iyi niyeti yüzünden zarar görmesi, herkesi kendisi gibi sanması anlamına gelir. Çevresinde çok güvendiği insanlar tarafından yaşayacağı ciddi problemler olacaktır. Kendisine hak etmediği birtakım kötülükler yapılabilir. Fabrika işçileri görmek maddi sıkıntılar ile de yorumlanır. Kişinin çalıştığının karşılığında aldığı para yetersizdir.

Rüyada Fabrika Sahibi Görmek

Rüyada fabrikatör olan birini görmek, Rüya sahibi kişinin, yeni yeni iş sahalarına atılacağına veya yeni bir memuriyete atanacağına veya yeni bir göreve başlayacağına işarettir şeklinde tabir olunur.

Rüyada 3 (üç) Tane Mezar Görmek Ne Anlama Gelir

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu